Gori vatra!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Gori vatra!

Post Postao/la montana » 25 ruj 2009, 18:43

Sve je to samo nagadjanje. Nije sala kupiti 2 stapa i toliko opreme cak iz Kine! Mislis da ako se ne mrda takav izdatak moze proci na skupstini kucne vlade. Evo ti moj primjer. Ne mogu ni rep od fazana (kojeg sam licno satrao-besplatno) donijeti u kucu dok barem ne operem sudje. Kakva papuce spominjes? Meni zena to nikad nebi dopustila. Prvo kucne obaveze, pa onda papuce i druge slobodne aktivnosti. A nadje se vremena i za ribu, kad se zavrsi ono sa njene liste... Znam ja da sarandzije to momacki odrade. I ja kad kuham one "pure" usput pristavim grah ili kljukuse pa onda mogu ostati i do pola devet <neshuribu>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gori vatra!

Post Postao/la Seha » 26 ruj 2009, 01:16

Ma ovo ja malo Senada malo zbog reportaze sa Jablanickog ljeto 2008 ,a jos malo pa ce 2010
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gori vatra!

Post Postao/la montana » 26 ruj 2009, 06:52

Joj sto vrijeme leti....
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”