National Geographic

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
National Geographic

Post Postao/la angler » 05 ruj 2011, 10:25

Malo cackao po njihovoj stranici i iznenadim se prijatno jednom ponudom. <flag>

http://shop.nationalgeographic.com/ngs/ ... pper-socks


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: National Geographic

Post Postao/la tare » 05 ruj 2011, 10:59

Hehe,vidi cijene jbt,ja neznam koliko su kod nas al ovo je dobra cijena...Kupovat od starih nana koje ih imaju hejbet i prodavat njima :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: National Geographic

Post Postao/la angler » 05 ruj 2011, 11:06

Ma hoce ljudi nas ali mi ne damo svoje...nama dusa tudje <12345>

Pa jos logo na njih staviti :grin:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: National Geographic

Post Postao/la Seha » 06 ruj 2011, 16:34

Jos da se hoce neko sjetiti da im nabaci krampone "namah bi ih kupio".
Siguran sam da bi tad stekao malu ,al prijeko potrebnu prednost kako bi prije malog stigao do stapa i konacno kontrirati na svoj stap <valjanjeodsmijeha>
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”