Evo par dobrih

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 10 stu 2010, 23:14

Moracete prije il kasnije pokoji i na svoj racun da nebi ja poceo sa peglanjem <valjanjeodsmijeha>
slika


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la rusko » 11 stu 2010, 07:00

Seha je napisao/la:Moracete prije il kasnije pokoji i na svoj racun da nebi ja poceo sa peglanjem <valjanjeodsmijeha>
Ne ljuti se... znas da su mi djeca poluhercegovci ;-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ajo-hC0Q ... re=related[/youtube]
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la montana » 11 stu 2010, 18:26

Evo jedan, 'nako, ali istinit. Bio jedan nas forumas sa nekom zenskom na kafi, a ona cuvala malog od sestre. Djetetu 3 godine, pa moa covjek paziti sta prica. Tako se dosaptavali, a malog tetka zabavila nekom slikovnicon o zivotinjama. Odveli malog materi, i haj' kako to ide kafa, i slicno. Iskupila se familija da vidi forumasa, a on se ufitiljio.... Pa da malo skrene s teme poce o slikovnici malom kako je pametan, pa sta je naucio...

Sta nam daje krava?
M'eeeko.
Kome jos sine?
Tejetu.
Sta daje ovca?
Vunu.
A koka?
Jaje.

Uleti tetkica da malo predje na drugu temu tepavim glasom:
A sta je daja tetkica?
Koke, rece mali.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 19:14

<valjanjeodsmijeha> ,a sta si ti dao tetki ?
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 19:21

Evo i ja jedan. Ono sto malo ko zna to je da je Mujo Bosanac a Suljo Hercegovac <championvanja>

Otišao Suljo pecati na neko jezero u Americi gdje je inače pecanje
zabranjeno. Ribe k'o pijeska. Zacas navadio punu kantu ribe i taman je
ponio, kad - rotacija. Drot.

Policajac: Gospodine, ovdje je pecanje zabranjeno. Morat cete krivicno
odgovarati za te ribe.

Suljo: Ovo su moje ribe.
Drot: Kako?
Suljo: Fino. Ovo su moje ribe. Ja ih svako jutro donesem ovdje na
jezero, pustim ih da se malo isplivaju, poslije ih zovnem, one se
fino vrate u kantu, nosim ih kuci i sve tako. Hocete li da vam pokazem?

Drot: Hajde.

Suljo istrese ribe u jezero. Tajac nekoliko sekundi.

Drot: Hajde sad.
Suljo: Sta?
Drot: Pa zovni ih.
Suljo: Koga?
Drot: Pa ribe.
Suljo: Koje ribe?
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la montana » 11 stu 2010, 19:25

Koji ja Seha, pa zar nisi vidio da je neko drugi. Al' koliko mi je bilo neugodno isto toliko sam se pisao od smjeha (u sebi). Mali 3 godine, a vec provalio sifru zivota! <valjanjeodsmijeha>

Filozofsko pitanje sta je starije, koka ili jaje? <jelmekotrazio>


Dooobar Suljo. Vidi se da je nase gore(Hercegovine) list! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la @ldin » 11 stu 2010, 20:13

suljo je kraljjjjjjjjjjjjjj !!!!!! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 20:15

Haj kad sad znamo ko su Mujo i Suljo. Zna li ko ko su Hase i Huse <valjanjeodsmijeha>

Ma kakvi drugi zemo ono su ti naki poljaci studenti gledao sam to negdje prije pa neko samo prekomponovao.
Djeca su cudo rode se sa 10 fakulteta. (znam iz iskustva druzio sam se davno sa njima <valjanjeodsmijeha> )
Samo ih odrasli mogu zatucati i pokvariti.
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la angler » 11 stu 2010, 21:14

Zaposlio se Mujo u granapu i gazda mu govori kako treba da poveća prodaju preporukama ostalih artikala, te on, kao iskusni trgovac odmah mu pokaže na primjeru prve musterije.
- "Dobar dan gospođo."
- "Dobar dan."
- "Izvolite, šta ste trebali?"
- "Ja bih jedan Ariel deterdžent."
- "Gospođo, izvolite, ali ja vam uz ovaj deterdžent preporučujem i Lenor."
- "Oh, hvala gospodine, dobro ste me napomenuli."
Govori gazda Muji:
- "Si vidio Mujo, dva artikla prodaš, a došla je samo po jedan. Jesi skonto kako to ide"?
- "Jesam gazda skonto sam, mogu ja sad sam."
Ulazi mlađahna djevojka na vrata a Mujo će:
- "Dobar dan gospođice, izvolite."
- "Ja bih Always uloške.
- "Da naravno, idu Always uloćci, ali ja vam uz ove uloške preporučujem i stelex."
- "Što će mi stelex?"
- "Pa kad se ne možeš je*at, barem prozore operi!"

:135:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 21:24

Preživili Mujo i Haso brodolom i tako oni plutaju u čamcu za spašavanje.
Tako dok pluitaju Mujo peca i upeca zlatnu ribicu.
I kao što uvjek bude, kaže njemu zlatna ribica: ˇPusti me Mujo, i ispunit ću ti željuˇ
Razmišlja Mujo i razmišljate zaželi da sva mora i oceani budu piva!
PUF! - pretvori zlatna ribica sva mora i oceane u pivu.
Nastave Mujo i Haso tako plutati u tišini oceanom pive, kad nakon nekog vremena Huso kaže:
"Jebote Mujo koji si ti kreten, sad ćemo morati pišati u čamac!"

Kako omesti dosadnjakovice u avionu koji ne zna gledati svoja posla:
1. izvadi svoj laptop iz torbe;
2. otvori ga polako i smireno;
3. uključi ga;
4. uvjeri se da znatiželjnik kraj tebe gleda u tvoj ekran;
5. zatim otvori svoj internet
6. zatvori oci i digni glavu prema nebu
7. vrlo duboko udahni pogledaj ga sa smijeskom i klikni na ovaj link

< http://www.thecleverest.com/countdown.swf>
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 21:31

Sad bas citam o nekom liku koji je svojom snanazljivoscu danas rahat.
Ovo moze biti ideja i drugima dok se ovo procuje jos ce dosta vode proteci ;)

Kako piše "The London Times" Dobro isplanirana penzija

U blizini Zoo vrta u Bristolu (Engleska) postoji parking za oko 150 automobila i
8 autobusa. Tijekom oko 25 godina, parking je naplaćivao vrlo ljubazan čuvar parkinga.
Cijena parkinga je bila £2.50 za automobile (oko 4 dolara) i £7.50 za autobuse
(oko 12 dolara).
I onda, jednog dana, nakon 25 godina redovnog dolaska na posao, čuvar se jednostavno nije pojavio..
Uprava ZOO vrta je bila prisiljena da pozove Gradsku upravu i da zatraži drugog čuvara parkinga.
Međutim, Gradska uprava je odgovorila da ona NEMA nikakvu nadležnost nad ovim parkingom, i da je to isključivo u nadležnosti samog ZOO vrta!
ZOO vrt je onda obavijestio Gradsku upravu da je čuvar parka bio njihov zaposleni,
a ne zaposlenik ZOO vrta..
Onda je Gradska uprava obavjestila ZOO vrt da ona NIKADA nije imala svog
zaposlenog kao čuvara spomenutog parkinga!
Za to vrijeme, čovjek o kojem se vodila rasprava, vjerojatno je sjedio u svojoj vili
negde u Spanjolskoj, na Karibima (ili nekoj sličnoj destinaciji), pošto je očigledno
SAMOVOLJNO instalirao na parkingu, aparat za naplatu parkinga!

I tako je on svakog dana naplaćivao oko 1.200 dolara dnevno, 25 godina neprekidno.
To znači da je ukupan iznos bio preko 10 miliona dolara!

A da nitko, ni dan-danas ne zna ni kako se on uopste zove!!??
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la angler » 11 stu 2010, 21:43

E ovo je prosto nevjerovatno.... ja mu se <juma>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la @ldin » 11 stu 2010, 21:52

e svaka mu čast...... a ovaj gore sa bombom je jak pravo evo vec sam ga na fb. prebacio :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 11 stu 2010, 21:56

angler je napisao/la:E ovo je prosto nevjerovatno.... ja mu se <juma>
Skonto ih lik da je to nicija zemlja i opleti. Ma kad ti njih naviknes vec 10 ti dan vise niko i neobraca paznju.
Ovo je jedino primjenjivo u vecem gradu naravno.. U njemu su svi stranci :)
slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la @ldin » 11 stu 2010, 22:04

evo legende...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”