Potocic maleni 2

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Potocic maleni 2

Post Postao/la Olimp » 13 pro 2010, 21:12

Kada vas umori širina rijeke, buka koja nekada vlada na rijeci, sunce koje zna da nemilosrdno prži, kada ste možda ljuti sam na sebe, uzmite camcic i krenite u skrivene potoke, možda vas iznenade prizori koje ce te vidjeti. Za to vam ne trebaju mocni motori, veliki brodovi... Malim camcicem na veslo doživjeti cete prelijepe prizore, uci u svijet bajke i kao opcinjeni ici polako naprijed u tišini prirode koja vas okružuje.

Ali nemojte pri tome biti oholi, ne dirajte prirodu, nemojte je zagadivati, ne ostavljajte iza sebe ništa, jer ce vas priroda iduci puta docekati još ljepša i podatnija. Ukažite i drugima da cuvaju prirodu, da je paze, da se prema njoj odnose bolje nego sami prema sebi.

Dok to ne uradite podite sa mnom, pozvani ste. Pozovite i svoje bližnje neka podu ...


slika


slika


slika


slika


Uploviti cemo iz rijeke Kupe izmedu mjesta Lijevo Sredicko i Lijevi Štefanki u rijecicu Kravaršcica i poci laganice uzvodno njome.


slika


slika


slika


slika


Malo tko ide dalje rijecicom od maloga pristaništa gdje lokalni stanovnici vežu svoje camce. Cak ni njih ne zanima šta ima dalje. Što idemo dalje rijecica je sve ljepša...


slika


slika


slika


slika


Strme obale rijecice ne dozvoljavaju ulazak i izlazak iz nje svuda gdje bi mi to željeli. Pa cak nam i rijecica ne želi pokazati sve svoje ljepote. U jednom trenutku preprekom u svojem koritu prijeci daljnju plovidbu naprijed.


slika


Drugo nam ne preostaje nego da zastanemo, popijemo pivcu koju uvijek moramo imati uza sebe, pa lagano niz rijecicu vratimo se u rijeku Kupu. Sam ulazak u Kupu je prelijep...


slika


slika


...kao i daljnja plovidba Kupom.


slika


Drago mi je ako vam se ovo putovanje sa mnom svidjelo. U buducim vremenim ploviti cemo još mnogo i vrlo lijepih trenutaka doživjeti zajedno...



<adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Potocic maleni 2

Post Postao/la @ldin » 13 pro 2010, 21:43

<championvanja>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Potocic maleni 2

Post Postao/la angler » 14 pro 2010, 13:00

Pozeljeh na toj rjecici zabaciti musicu...neodoljivo mami <championvanja>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Potocic maleni 2

Post Postao/la senad » 14 pro 2010, 15:57

<juma>
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”