Jestel' im pisali...

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Jestel' im pisali...

Post Postao/la Olimp » 30 ožu 2011, 18:14

Kao malome djetetu koje je bilo jako radoznalo, a vele, i nestašno, kao odgovor na pitanje kako sam došao na svijet, rekli su da me je donesla roda kojoj su pisali pismo moji tata i mama. Na komšijinom štaglju na vrh krova postojalo je rodino gnijezdo i nikako mi nije bilo jasno kako sam iz toga gnijezda, sa te visine, došao na zemlju. Tada mi je to pitanje puno zaokupljalo moju maštu...

slika


slika



Kasnije kroz život spoznao sam da to baš i nije tako, ali kako starimo a dolaze "neki novi klinci" opet izlazimo pred njih sa teorijom dolaska na ovaj svijet uz pomoc rode.



slika


slika


Na svojim putovima susretao sam ih cesto, nesvjesno gledajuci šta imaju u kljunu i nikada nisam vidio ništa neobicno. Ali uvijek bi me susret sa njima obradovao i uvijek me podsjetio na gnijezdo sa komšijina štaglja.
I da pitam one mlade clanove i posjetioce ovoga Foruma, kojima još roda nije donijela potomstvo, dolazi nam proljece i one ce uskoro doci, pa jestel' im pisali?...


slika


<adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”