Ilička priča

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Ilička priča

Post Postao/la Olimp » 27 tra 2011, 13:22

Da bih vam isprićao ovu priču morao sam danas zapaliti vatru u dvorištu zgrade gdje stanujem u Ilici u Zagrebu. Kako se vatre ne mogu paliti gdje hoćemo, već u uređenim ložištima, iskoristio sam svoj roštilj da u njemu razgorim vatru...


slika


... pustio sam da se napravi žar preko kojega sam postavio rešetku, a na nju poslagao papriku, ne baš prvoklasnu, nego onakvu kakvu sam mogao pronaći na tržnici. Malo sam je okretao da dobije pristojniju boju...


slika


...zatim sam stavio šiš ćevape i ražnjiće da iskoristim toplinu žara poslije paprike...



slika


...onda poslagah i malo pilećih krilaca koja podmazivah sa slaninicom, da se ljepše svjetlucaju. Tako svjetlucavi su fotogeničniji ...


slika


...zatim nekoliko parčića carskog mesa i pilećih bataka...


slika



... budno oko moga tjelohranitelja brinulo se za sigurnost, red i mir u dvorištu...


slika



... i na kraju malo mladoga luka za dekoraciju....



slika


Pitate se kakve veze to ima sa temom ovoga foruma. Nema sa forumom, ali ima sa forumašima koji dođu u Zagreb pa se vidimo i budu mi gosti. Neka barem znaju šta ih čeka ako bude vani lijepo vrijeme. (Nije pretnja) ...

<adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”