Večer kod Brčkog

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
Večer kod Brčkog

Post Postao/la Olimp » 09 ožu 2012, 20:39

Riječni put od Zagreba do Beograda, doveo me u predvečerje sedmog dana puta do Brčkog. Prema dobivenim informacijama trebao sam obratiti pažnju na minska polja prije nego pristanem. Imao sam namjeru postaviti šator na obali u Brckom i tu prenoćiti noć.



slika




Fortuna mi se nasmješila jer me 3 km uzvodno od Brčkog presrela BiH granična policija pa su mi dali korisne savjete i upute gdje mogu noćiti, ali isto tako mi nekoliko puta napomenuli da ne smijem pristati na desnu obalu rijeke jer bih povrijedio teritorij BiH i time sebe doveo u kažnjivu sferu.


slika


Nakon policijske kontrole plovim lagano prema Brčkom. Dan se pomalo gasi. Noć samo što nije prekrila rijeku, a kao posljedicu borbe dana i noći pojavljuje se prekrasno predvečerje sa predivnim zalaskom sunca.

Podjeliti ću sa vama scena toga prekrasnoga predvečerja kod Brčkoga. Uživajte ...



slika


slika


<adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


blinkeras
Prava Štela
Postovi:154
Pridružen/a:28 ruj 2011, 19:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Večer kod Brčkog

Post Postao/la blinkeras » 09 ožu 2012, 21:09

:98089: :98089: :98089:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”