mlat - stap za pecanje

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Re:

Post Postao/la labud » 06 ožu 2008, 23:40

E evo mi je zanimljivo. Ja sam inace ZA dvodijelne stapove jer mi se cine puno boljim, po svemu. A to kako nac jeftin-dobar stap, u tome ja imam ocito srece. Prvi stap sa kojim sam poceo da varalicarim, bio je svakako dvodijelac, NEMA naziva proizvodjacima, platio sam ga oko 25-30 km i taj stap mi je bio oko 2 godine, znaci, sluzio je i za "grunt" tehniku i za varalicarenje, i ne bih ga jos mijenjao da mi nije previse krut za varalicarenje klena, pa sam uzeo neki crni, opet dvodijelac, oko 1,7m, 25km i on mi je od prosle godine, sluzi odlicno. Jedini problem je zadnja ringla sa koje je spala izolacija pa ostala samo zica, al sam skino sa ovog prvog ringlu i zamijenio, sad je sve odlicno!!!
Mislim da bi se mnogo veca paznja trebala posvetiti masinici, ja sam u prosloj godini, "izderao" tri, jes da su bile po 20, 25km, al su sluzile svrhi. Sad sam uzeo od starog neku masinicu, Prijeratna, Silstarova neka crvena, al znam da je stari za nju daavno dao gotovo pola plate, odlicna je jedino "zuji" dok motam kad je kocnica ukljucena, al je ionako ne koristim.

Bistro!!!![/quote]


lol te masinice od 20 i 30 km to su one crvene glomazne heehehehehe
teske za varalice


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Re:

Post Postao/la Seha » 08 ožu 2008, 21:11

DinGo je napisao/la:
Seha je napisao/la:Dam kao i mnogi drugi nije ono sto je nekad bio. Jeftini hamali u Kini pa to ti je.
cisto sumljam da je to damov stap, to je neki od mnogobroojnih falcova koji ovdje ulaze uglavnom preko rs-a
Bogami DinGo tako ti je svi su se skoro poizvodjaci presaltali u Kinu ili Taiwan.
Pogledaj malo po netu gdje su im prizvodni kapaciteti. A Dam kao Dam mislim da vise nikad nece stati na stare noge jer vec 2 desetljeca samo kasaju za konkurencijom i zive od stare slave i renomea koju su dobili kvalitetnim Quick Finesa Makinama.

Pozdrav Bistro
slika

Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: mlat - stap za pecanje

Post Postao/la DinGo » 09 ožu 2008, 17:54

ok je kina, ako se radi o legalnoj (od brenda uspostavljenoj) tvornici,
ali mislio sam reci na divljake kojih je masa na trzistu, eh sta svasta dolazi pod etiketom brenda
mnogi ne bi povjerovali ali srbija je najveci plagijator u evropi samo sto su mala zemlja pa nemaju velike
proizvodne kapacitete kao kina. evo samo neke poznate marke koje se plagijaju u srbiji; rapala, mitchell, marshall, d.a.m, daiwa, eheim, atman...
ma smijesno je nabrajati.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”