japanske varalice

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
bakee
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:23 kol 2010, 15:08
Lokacija:sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: japanske varalice

Post Postao/la bakee » 22 ruj 2016, 22:40

Na 50 tku sam i mislio. Na potocima na kojim ja lovim sve preko 5 cm je ogromno. To si upravu da prilikom twicha ove varalice idu prema gore, jos ako vrh stapa malo podigneko eto nje u plitkoj zoni. Kakva je situacija sa vrbasom nikad nisam lovio na njemu a bas bi volio.


Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: japanske varalice

Post Postao/la Klenolovac » 26 ruj 2016, 20:53

Ova sezona je bila jedna od boljih za pastrmku ali je na žalost meni rekordna pa najmanjem broju izlazaka :( I još nam je zabrana za mladicu, ne znam kako dočekati 1. mart?
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: japanske varalice

Post Postao/la tommylee » 26 ruj 2016, 21:11

Imaš mahač imaš lipljena,koliko znam imate smuđa,štuku.
Ja bih lovio i klenove,valjda si klenolovac <valjanjeodsmijeha>

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: japanske varalice

Post Postao/la Klenolovac » 28 ruj 2016, 15:35

Imam i dozvolu :grin:
Nemam vremena, nemam auto, odnosno sad imam ali nisam imao... A za lipljena je ove godine bila jedna od lošijih sezona. Štuke slabo ima a smuđ je jako, jako rijedak na Vrbasu da ne kažem da ga nema nikako. Ima ga nešto na Bočcu ali puno manje nego ranije. Zato je som na Bočcu u zadnje dvije godine proradio ali u najvećoj ekspanziji je bandar (grgeč). Njega ima i na Vrbasu i na Bočcu...

A što se tiče klena, kad je mala voda ima ga na pastrmskim terenima pa ne fali ulova. Ponekad stavim i voblere namjenski za klena. Evo ovaj je japanski, Illex Chubby poper

slika
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: japanske varalice

Post Postao/la zlaja » 28 ruj 2016, 15:52

E što bi ja volio tog grgeča imati negdje u blizini,štapić do 5 grama i opleti,uživancija...


Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:

Re: japanske varalice

Post Postao/la Shelby gt500 » 28 ruj 2016, 23:00

Drug Kapitalni ideš li na bandara. Javlja li se krupan ili su sve pedljaši? To dereš sa Jovom na one 1 cm silikonce :D

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: japanske varalice

Post Postao/la Klenolovac » 29 ruj 2016, 11:15

Ne idem na bandara, on dođe sam :grin: Ima ga uzvodno od BL na pravim pastrmskim terenima a zalijeće se čak i na Megabass X-70, a za one manje voblere i da ne govorim. Sve su pedljaši, Vrbas je dosta hladan tako da mislim da nikad neće biti bandara od 35 cm. Volio bi da bude za koju godinu ih preko 30 cm, ove za sad nije problem uloviti.
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:

Re: japanske varalice

Post Postao/la Shelby gt500 » 29 ruj 2016, 23:10

Ja ću jednom morati doć na bandara,a ti kako hoćeš :mrgreen: Nisam upecao ni jednog ima barem 7-8 godina. Zadnji put da sam i vidio bandara ima sigurno 6. Inače mi se dok ga je bilo samo jednog ljeta na mojim terenima u Bosni jako svidio. Prije svega borbenost

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”