MAMCI, VARALICE ITD...

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la zlaja » 29 ruj 2011, 22:12

Za te veće mogu šaranaške broj 6,za manje kruškice šaranaške udice broj 8 , postoje i posebne owner udice za tu namjenu ali ja mislim da nisu još stigle kod nas,zato kupi šaranaške bez kontra kuke i to je to,ako bude samo sa kontrakukom onda kliještima stisni ...


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la @ldin » 30 ruj 2011, 00:26

pokušaj negdje memorisati rad varalice sa trokukama , kad zamijeniš troce i staviš jednokuke promijenit ćeš tezišta na varki-ci i ista ce da radi drugačije u najgorem slučaju nikako , naravno to iszbalansiraš većim alkama ili namotaš koji krug onog kalaja za lemljene što dođe kao žica odnosno ako ti je pristupačno da si kupiš olovna otežanja za takve stvari , ujedno kad staviš nešto malo otezanja na vrat udice to otežanje pored prvobitne svrhe da izbalancira varalicu isto tako će i samu udicu držati "dole" jednostavno će da visi sa varalice , i tako dobijamo sigurnije kačenje, udice kakve god bile su znatno lakše i kod vožnje ljepit će se previše za tijelo varke , jo šedna stvar oprezno sa kontra kukom , prekaljeni i tzv ljuti materijali koji su izuzetno čvrsti i jaki drze dugo oštrinu , skloni su pucanju i ili još gore napuknućima , tako da se nebi desilo da je sve kao ok nema konta kuke riješili smo je kliještima ili turpijom , ak kad riba čvakne nema ni vrša udice , ode ... eto ... Bistro !!!
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la my_wayy_1 » 30 ruj 2011, 13:39

hvala na odgovorima.ja sam i konto da odem na vodu pa da provucem malo varalicu pa onda da mojenjam trokuke tj da vidim kolka i oceli bit promjene u radu varalice nego nisam znao sa cim da pocen sta da ponesem uglavnom znaci saranske 6-8 udice to za otezanja sam imo vec neke ideje al kad spomenu kalaj to mi je nekako najlakse kontam hvala puno i jos nesto sta da radim sa mepsovima nesto kontam da uzimam sa malo duzim vratom udice sta vi mislite? Bistroo

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la zlaja » 30 ruj 2011, 15:55

Na leptiru precvikaj trokuku i stavi alku-na alku jednu wormulju udicu a na tu vormulju može i malo silikona recimo tvister mali ili tako nešto...Težina trokuka je često bitna da balansira vobler i da promjenom ne izazoveš promjenu rada-kad bi negdje naletio na prave ownerke koje su namjenjene za voblere to bi bilo najbolje rješenje...mislim da bi te ownerove jednokuke trebale biti u bbs-sportu Zagreb-oni su uvoznici...

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la my_wayy_1 » 03 lis 2011, 21:48

ej hvala puno mozda pogledam na netu to za owner nego jel ima jos neko obiljezje za te koje su za varalice ako znas pomoglo bi
Bistro


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la zlaja » 03 lis 2011, 22:13

Owner SBL ,evo ovdje se prodaju i imaš sličicu da vidiš o čemu je riječ
http://www.ebay.com/itm/Owner-Plugging- ... 0547503126

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAMCI, VARALICE ITD...

Post Postao/la my_wayy_1 » 04 lis 2011, 16:14

hvala jos jednom probam nac
Bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”