Varalice za klijena

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Varalice za klijena

Post Postao/la lemi63 » 31 ožu 2010, 18:57

zlaja je napisao/la:Jest radio je ko blesav ja ne mogu da čekam novu sezonu,daj lemi razgraniči onaj američki bomber od ovi naši ujka moša isl. napiši tačno koja varka je u pitanju.Na našim prostorima svaki vobler koji je buckav i kruškast posta bomber valjda što podsjeća na onaj američki ili našu raju podsjeća na bombu.
@zlaja jarane
Da me ubijes ako mogu da se sjetim nekog drugog imena... :oops: da me pitas sta iz saranske branse mozda bi i znao odgovor.
Ja ti dva puta godisnje lovim na Bosni i,da ti priznam los sam varalicar... :? mada sam eto prosle godine probao i to zadovoljstvo.
Ako se sjetim cu javim...ali znam da je boja bila blaga zelena sa zutim niansama.
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalice za klijena

Post Postao/la zlaja » 31 ožu 2010, 21:22

Onda je ok ti si druže dobar šarandžija nema frke ja mislio neki moj blinkeraš pa lupa bomber , inače nisi ništa pogriješio postoji model made in Usa i zove se tako a ovi naši svu onu plastiku iz Niša i okoline prozvaše bomber, imaju oni i *bombera* ali se proizvode u Kragujevcu

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalice za klijena

Post Postao/la ruba » 29 tra 2010, 21:51

IMAL STA U VEZI KLENOVA,KOJE SU VAM VARKE FAVORITI???
Ruba Vobleri

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”