Lov bucova.

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
Antifriz
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:23 stu 2010, 14:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov bucova.

Post Postao/la Antifriz » 06 sij 2012, 17:29

MensurHalilcevic je napisao/la:Hvala svima,bolje vas nasao... sutra rano sam ponovo na jezeru Modrac idem maksuz na Bucova,posto se u nedjelju vracam za Austriju...ja vam javim ako bude lijepih ulova Bistro i veliki pozdrav za sve vas..
Na kojem dijelu Modraca lovis? Jel ona slika negdje kod brane?


MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 06 sij 2012, 20:11

Antifriz je napisao/la:
MensurHalilcevic je napisao/la:Hvala svima,bolje vas nasao... sutra rano sam ponovo na jezeru Modrac idem maksuz na Bucova,posto se u nedjelju vracam za Austriju...ja vam javim ako bude lijepih ulova Bistro i veliki pozdrav za sve vas..
Na kojem dijelu Modraca lovis? Jel ona slika negdje kod brane?
jeste kod brane je..trenutno tu odlicno uzima evo bili smo i danas ali nismo toliko uspjesni bili 2 bucova..upravo postavljam kratki video snimak na youtube..vratili smo ribu ponovo u vodu..Bistro

Avatar
boki28
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:19 pro 2011, 13:56
Lokacija:voda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la boki28 » 06 sij 2012, 21:54

nekad davni 90tig ratnih godina sjecam se kako je divljao po Bosni bucov i ja kao djete trcao po preljevima i bacao mu leptira keca(jedina varalica koju sam imao a vredila pravo bogatstvo)...bio je to za mene kralj svih riba ,veliki srebreni i neuhvatljiv...
posle dolazi cjela revolucija varalica na nase prostore i bucko je poceo da grize sve sto se baci...rijetko ga ciljano lovim ali sveke godine makar slucajno par komada podlegne...reci cu vam jedno zlatno pravilo bilo sta da nudite bucovu... STO BRZE VODITE VARALICU!!! najbolje grize u proljece kad voda krene da bistri i budi se bjela riba...


ni najbrze vodjenje varalice nije prebrzo za bucova a ni najsporije nije presporo za smudja :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”