Musicarska oprema

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Musicarska oprema

Post Postao/la angler » 13 pro 2014, 07:22

Ja sam se davno kutarisao prsluka. Nabavio manji bubreznjak i rijesio se tegobe. Mana je jedino sto nije vodonepropustan.
Nadjem i takav Patagonijin ali pogolem i cijena zara, a nema ni pregrada. Ne vrijedi tih para.
A ustvari je do nas, trpamo u prsluk ili torbu i ono sta nam treba i sta ne treba, a to sta nam treba nije mnogo.


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la montana » 13 pro 2014, 08:06

angler je napisao/la:A ustvari je do nas, trpamo u prsluk ili torbu i ono sta nam treba i sta ne treba, a to sta nam treba nije mnogo.
Isti sam. Imam u prsluku 2-3 hiljade muha. Kao kakav "Fly Store"! <valjanjeodsmijeha> Sad sam nabacio tri prsluka, jednu ogrlicu I par torbica, ali tesko zabacivati. A ned'o Bog da padnem sa tim u vodu. Bas bih pocastio nimfe I rakove! <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la rusko » 14 pro 2014, 17:48

Ja sam se presaltao na sling pack… Nasao sam jedan Orvisov koji mi je odlican.

slika
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la montana » 14 pro 2014, 19:44

Ova serija je dobra. Veoma je 0rakticna, a samo treba covjek realno sagledati potrebe i unutra ubaciti ono sto zaista treba. Bistro Rusko! Dobru si firmu odabrao <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la angler » 15 pro 2014, 05:44

Nadjoh jedan skroz kratki musicarski prsluk sa par dzepova, kontam moze nekad zatrebati ali odustah...stoji mi ko piletu grudnjak <valjanjeodsmijeha>
Najrahatniji sam kad oko vrata objesim malu kutijicu sa bajama, par tipeta i grickalicom.


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la tommylee » 15 pro 2014, 09:40

Ja jednu takvu mjerkam na ebay,jedino bi mi pasovla za nijansu da je manja.Ali svega samo treba "ronjati":
http://www.ebay.com/itm/221462358827?_t ... EBIDX%3AIT

Poenta je osloboditi leđa da se ne griju,jer je to za nas ribare slaba tačka.Oznojena leđa a ja u hladnoj vodi-reuma zagarantovana!
Zadnja izmjena: tommylee, dana/u 15 pro 2014, 14:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la angler » 15 pro 2014, 14:19

Ne mogu ja nista trpiti sto je na ramenima.
Ko da gledam sad ce "neko" pomisliti na ono...gluho bilo <valjanjeodsmijeha> :135:

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la Clavis » 15 pro 2014, 19:14

Tommy podrzavam te u ovom da ne treba mizdriti u proizvode za neku namjenu samo zato sto je proizvođač reko da za to služi :) Ja ću se uvijek zadovoljiti outdoor samo nek je.(ne one stvari uz bukvu, na ledini, na johi)

Sudo ako nećeš na ramena a ti u krilo posadi. Haj živ mi bio :)

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la zlaja » 15 pro 2014, 22:05

Ne kukajte jer imate najkomforniju odjeću i obuću, branša vas posebno pazi :grin: nije zajebancija - mušičarski prsluk je najbolje osmišljen...joj da probate obični pa kad pođe stezat preko vratni žila ,mozak ostane bez napajanja pa se pođe vrtoglavit...

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la Clavis » 15 pro 2014, 22:37

Neka Zlaja bolan :D i sa Spinera se da dosta toga poskidat :D nego kad zaviri covjek u BROCAKE starih naših ribara, kliješta, papagajke, rolcange, kotur žice nek se nadje, ine kutije, rezervne špule, AMA sve što se ima od pribora uz njeg je, rusak težak na žnjoru, miš pojeo desni džep. Štap dvodjelac ruske proizvodnje krem boje alu vodilca viri iz njeg. Gurneš li ruku, hrđava trokuka ti je u jagodici.

Opcionalno: Pumpa za biciklo ko je jaho do vode.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la zlaja » 15 pro 2014, 22:55

:grin: Upravo tako...duša mi bilo gledat kad stari amidža vadi konzerve pa odvrće,u jednoj plovci,u drugoj gliste...i nemoj me bolan smetat sa teme...vi mušičari ste umaženi od strane industrije...vama se sve mora pravit ko sinu jedincu...

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la Clavis » 15 pro 2014, 23:20

Ne cujem od marame... :135:

slika

Joj dobijem goretex jaknicu mufte i sad dođu u rukavu dodaci da se nataknu na palac ono fazon lafo, i obuko ja pa u ribarsku kafanu na naprđivanje, kad ovaj stari kolega ribar, de bolan uguraj to nazad istuće te ko...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la zlaja » 15 pro 2014, 23:34

Neka te obleke,voda je zajebana stvar,navuć upalu crveni i bijeli bubrega dok kažeš keks,jedini belaj je što to nisu hobi cijene i tak...

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la soha » 16 pro 2014, 15:45

Pozzz, jel valja ovo cemu. I ja se ozbiljno poeceo naoruzavati <titinpionir>

Monty , brate, nemam vremena izaci na vodu ako vjerujes :oops:

slikaDSC_5658 by hasan.puskar, on Flickr

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarska oprema

Post Postao/la angler » 16 pro 2014, 17:39

Ma mi musicavi nismo razmazeni vec smo prevazisli "neke" standarde. <valjanjeodsmijeha>
Cika Lee Wullf (jedan od najpoznatijih musicara svih vremena i prvi zagovornik C&R "Lee Wulff is considered the premier proponent of catch and release fishing.") izmislio ribarski prsluk i prvo ga specijalci maznuse pa poslije varalicari. :mrgreen: Ovo vam je ziva istina <djed>
A posto mi ne volimo da nas kopiraju sad izmisljamo rupu u saksiji. <valjanjeodsmijeha>
Vraticemo se mi pletenoj korpi i shlajpeku sa bajama <championvanja>

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”