Vision GT 2/4

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:
Vision GT 2/4

Post Postao/la tommylee » 29 sij 2014, 00:59

Možda nekome bude od koristi,meni je značilo!
Naime po kupovini ovog čekrka imao sam peh,štoper koji usporava okretanje špulne te nekontrolisano odmotavnaje strune je pukao!
Muke sam mučio na vodi sa tim,tek kroz dopisivanje na drugom forumu mi kolega objasni kako se špulna skida sa nosača.
Jednostavnim povlačenjem,jer je drži vakum!
Prvi put mi je bilo previše teško,čak sam mu par puta slao poruke da ne može i nekako sam usjepo to skinuti.
Štoper je silikonski zub koji na vrhu je imao još jedan dio koji mi je ispao,te sam ja improvizovao i ubcio komadić čačkalice,te sada radi besprekorno :mrgreen:

Pogleda na štoper:
slika


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”