Smolućijada "2010"

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 12 pro 2009, 19:24

sto se tice papirplogije sve je vec zavrseno, a vidim da si objavio i datum "smolucijade", i ja sam vec telefonski upoznao neke da je datum promijenjen za 9 april, tako da je i to vec zavrseno.. a evo i zvanicna prijava iz gracanice, muci i soha jedna sigurna ekipa i jos jednda koja nije 100% sigurna, ali to cemo vidjeti za koji dan pa budem na vrijeme javio, eto zajko ti polahko pocni zbrajati ucesnike pa da se otprilike vidi s cim se raspolaze...


Avatar
Zlaja-TNT
Početnik
Postovi:22
Pridružen/a:06 pro 2009, 21:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Zlaja-TNT » 12 pro 2009, 20:28

Vozdra karperi moji,super bi bilo ako bude datum otvaranja sezone 9.aprila jer imamo veliku zelju prijatalji i ja da ucestvujemo u tom dogadjaju.I soha druze molil te nemoj zaboraviti da se i amur,ta preljepa riba isto lovi i vaga kao i saran samo to hvala <vozdra> Zalko neka pravila bolje da bude disciplina al uz vecu dozu zajebancije govorim radi samog pecanja da nedodje do NPR.pecanja izvan djela boksa radi samog petljnja najlona protivnicke ekipe jer znamo da raspolazemo malim prostorom na stetu. <idila>

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 12 pro 2009, 21:31

svakako zlaja, pa podrazumijeva se da ce se vagati i amur, al isdefinisat ce mo to poslije nove godine, nadjemo se gore na smoluci pa ce mo jos neke sitnice izdogovarati i vidjeti sta se jos moze uraditi da se gosti lijepo osjecaju kada budu dosli...bistro i do skorog viđenja

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la ado » 13 pro 2009, 00:51

Ja misilim da imamo dovoljno vremena da sve sebi napravimo po cejfu a i taj datum mislim da nece biti problem jer kako rekoh imamo vremena na pretek, evo ja prijavljujem ekipu iz zivinica znaci moja malenkost i Roba koji ce se takodjer javiti na ovaj forum samo dok mu senad aktivira profil (senade pozuri <rijamu> ) pa se vidimo Bistrooo <ribaribu>

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 13 pro 2009, 14:15

Zlaja-TNT je napisao/la:Vozdra karperi moji,super bi bilo ako bude datum otvaranja sezone 9.aprila jer imamo veliku zelju prijatalji i ja da ucestvujemo u tom dogadjaju.I soha druze molil te nemoj zaboraviti da se i amur,ta preljepa riba isto lovi i vaga kao i saran samo to hvala <vozdra> Zalko neka pravila bolje da bude disciplina al uz vecu dozu zajebancije govorim radi samog pecanja da nedodje do NPR.pecanja izvan djela boksa radi samog petljnja najlona protivnicke ekipe jer znamo da raspolazemo malim prostorom na stetu. <idila>
naravno zlaja zato smo tu da sedogovorimo kako nam najbolje odgovara pravila cemo prilagodit opet sami sebi druzenje mora biti na svacije zadovoljstvo <djed>


Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 13 pro 2009, 18:56

Bistro Smolucani,

Sto se tice datuma meni licno i vise godi , ja ovim putem prijavljujem jednu ekipu i javite ako mogu sta pomoci oko organizacije

Pozdrav iz Bagdada
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 13 pro 2009, 19:12

bistro raja nesto sam malo racuno od prilike trebalo bi da nas bude dvadesetak na tom druzenju,pod tim uslovima ako je kotizacija 50 km po ekipi imali bi fond od nekih 500 do 600 km,kako sam ja konto za jelo i pice trebat ce nam oko 300 do 350 km,trebali bi platit jezero bar 100 km po danu to je 300,i fond za nagradu simbolika od nekih 200 km ,pokusat cemo naci i nekog sponzora ,za nagrade za drugo i trece mjesto,ali ispade da cemo biti kratki sa parama stoga predlazem da kotizaciju povecamo na 40 km po clanu u tom slucaju dobijamo fond od oko 800 km sto nam daje mogucnost da sve obaveze odradimo evo prijedloga pa bujrum javite se dali ce biti prihvatljivo ako ne onda cemo se ugradit u prijasnji prijedlog <vozdra> <sunce> <dobrodosli>

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 13 pro 2009, 19:24

o sta ima bagdadlija imal tamo zime ,nego cuo sam da tamo nasa raja pecaju negdje sarane pa gledaj da nam napravis neku sliku pa turi na forum da malo parimo oci dok neprođe zima . <vozdra>

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la zajko » 13 pro 2009, 19:43

zamolio bih kolege ribolovce da za ovu priliku obezbijede veci broj sakova za cuvanje ribe do vaganja,da nebi doslo do evantualnog ostecenje riba ako se u jedan sak bude guralo vise komada,ja to koda ce bit ribe ko muha jestel vidili hahahahaah <ribaribu> <ribaribu> <ribaribu> <ribaribu>

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la AdiR » 13 pro 2009, 21:28

Jeftinije je Zajko izabrati brze sudije nego imati vise sakova, malo je jezero pa se zacas optrci...
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la enko » 13 pro 2009, 23:59

zajko je napisao/la:bistro raja nesto sam malo racuno od prilike trebalo bi da nas bude dvadesetak na tom druzenju,pod tim uslovima ako je kotizacija 50 km po ekipi imali bi fond od nekih 500 do 600 km,kako sam ja konto za jelo i pice trebat ce nam oko 300 do 350 km,trebali bi platit jezero bar 100 km po danu to je 300,i fond za nagradu simbolika od nekih 200 km ,pokusat cemo naci i nekog sponzora ,za nagrade za drugo i trece mjesto,ali ispade da cemo biti kratki sa parama stoga predlazem da kotizaciju povecamo na 40 km po clanu u tom slucaju dobijamo fond od oko 800 km sto nam daje mogucnost da sve obaveze odradimo evo prijedloga pa bujrum javite se dali ce biti prihvatljivo ako ne onda cemo se ugradit u prijasnji prijedlog <vozdra> <sunce> <dobrodosli>
Ja bih izbacio tih 200 maraka za simbolicnu nagradu jer ko dodje doce radi druzenja i promocije saranskog ribolova a ne radi nagrade a kotizaciju bih povecao na 35 maraka po clanu ekipe da nezafali pica <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> .A ako vec idu te simbolicne nagrade onda pokusati obezbjediti sponzore pa nekim sitnim priborom nagraditi cisto simbolicno

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la senad » 14 pro 2009, 12:19

Tu sam, tu sam.Malo zuzet, ali vas citam :wink:
Cestitam na ideji i naravno da cu pokusati da se prilagodim datumu.I ja bih se volio takmiciti sa svojim ultra-modernim priborom ( :mrgreen: ), no znam da bih vise letao okolo i slikao, nego sto bih bio pored stapova, te se ovim putem prijavljujem za tog nekog eventualnog sudiju.
Što se tice tih dokumenta, @Soha, posalji ih meni pa cu ih ja negdje postaviti da budu svima vidljivi.
@Ado, odobrena registracija tvom jaranu.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la Seha » 14 pro 2009, 12:45

Ako uspijete prolongirati do aprila postoji mogucnost da i ja akobogda dodjem na takmicenje.
Pozdrav za svu raju.
slika

Avatar
roba
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:122
Pridružen/a:11 pro 2009, 21:28
Lokacija:Živinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la roba » 14 pro 2009, 14:19

pozdrav svim carperima a posebno raji koju poznajem sa smoluce (hvala Senadu sto me konačno aktiviro) i nadam se dacu vrlo brzo upoznati i ostale... posto sam novi kako na forumu tako i u šaranskom ribolovu uopšte..... pročito sam sve šta ste napisali vezano za takmicenje i podrzavan sve dosad dogovoreno.... i ja cu se ukljuciti maksimalno da dam svoj doprinos u organizaciji... pošto imam nekog malo iskustva iz premier lige bih i Zajko sve sto treba tu sam... ali naj bolje bi bilo da poslije nove sjedemo na smolućoj i detaljnije dogovorimo oko svega... eto ja cu za tu priliku skuhat kazan vina odsebe <adipiva> ..

pozz svima i BISTRO!!!

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero Smoluća

Post Postao/la soha » 14 pro 2009, 17:39

dobro nam dosao roba, sto se tice kazana vina, bojim se da je to malo za nas....sto se tice kotizacije ja sam odmah rekao da je 40 km po ekipi premalo, i mislim da je najrealnije ovo sto je enko predlozio 35 km po clanu, a ako zafali nije tesko dodati jos...također i dalje mislim da je osim tog jagnjeta sto ga mislimo ispeci bilo lijepo organizovati i jedan kazan za kuhanje...a što se tice nagrada mislim da to ne treba biti takmičenje tog karaktera, i možda bi bilo najbolje od ovoga napraviti tradiciju i svake godine napraviti okupljnje ljudi koji promovišu "uhvati i pusti" pokret, te za nagrade predlažem da se odvoji nešto novca za kupovinu jednog pehara, koji bi trebao biti prelazni (ako ovo zazivi u tradiciju), te recimo dvije lijepe majice za pobjednicku ekipu sa natpisom recimo "SMOLUĆA 2010", a naredne godine "SMOLUĆA 2011", i tako redom a pehar da bude prelazni kao što rekoh, eto to je moj prijedlog za nagrade...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”