DODATNA ZARADA!!!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ggavran1
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:14 sij 2010, 16:32
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la ggavran1 » 15 sij 2010, 16:27

Probajte ovo, nije loše!!!
Stvarno je pametan onaj koji je ovo izmislio, molim da procitate do kraja kako bi vam sve bilo jasno.
Kako brzo zaradit velik novac!
VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO LEGALAN NACIN ZARADE I ZA NJEGA VAM TREBA SAMO 30 kn! KAKO PRETVORITI 6 MARAKA U 10 HILJADA, CITAJUCI OVO MOGAO BI VAM SE ZIVOT ZAUVIJEK PROMJENITI! ON ZBILJA DJELUJE! ODVOJI 15 MIN SVOGA VREMENA DA PROCITAS DO KRAJA.
Nasao sam ovo na jednoj news grupi i odlucio isprobati. Prije par tjedana, pretrazivao sam newsgrupe i naisao sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 6 KM! Pomislio sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bio sam znatizeljan, pa sam nastavio s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 1 KM svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 foruma, newsgrupa, blogova...itd... (Ima ih na tisuce). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima, odlucio pokusati. Mislio sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 6 KM, zar ne?" Zatim sam ulozio tih bijednih 6 KM I POGODITE STO!?...
U roku od 7 dana, poceo sam dobivati novac postom! Bio sam zaprepasten! Pomislio sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio.
U mom prvom tjednu, zaradio sam 20 KM. krajem drugog tjedna zaradio sam ukupno vise od 200 KM! u trecem tjednu imao sam preko 1500 KM i jos raste. Ovo je sada moj 10 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 3500 KM a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 6 KM, i 6 markica!!
Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli provjeravati neke informacije kako ih trebate. OBECAVAM Vam da ako tocno pratite moje upute, zaradjivat cete vise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! Prijedlog: Procitajte ovu cijelu poruku pazljivo! (isprintajte ju ili ju kopirajte na svoje osobno racunalo.) Slijedite jednostavne upute i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je. MOLIM VAS, VJERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 6 KM (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako je odanost slijedecim uputama, dobivat cete izvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Slijedite ove upute TOCNO, i 50 000 KM ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molimo Vas nastavite njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. Sada cete postati dio Postanskog poslovanja. U ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu.
Ovo su 4 koraka do sigurnog uspjeha:
KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite slijedece na svaki papiric "PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novcanica od 1 KM i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja krađe). Zatim, stavite jedan papiric u svaku od 6 kuverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih kuverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i 1 KM novcanicu. Ono sto Vi radite je da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtjevate zakonitu uslugu i placate ju! Kao vecina nas bio sam pomalo skeptican i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i provjerio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to uistinu legalno. Posaljite tih 6 kuverti na slijedece adrese:
#1.) Nino Jusanovic, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
#2.) Aleksandar Banjac, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
#3.) Mirko Povotic, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
#4.) Miroslav Dubić, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
#5.) Zvonimir Kolarić, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
#6.) Ivan Gavran, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3 >Promijenite u clanku sve sto trebate, no nastojte odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 foruma, newsgrupa...itd... no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite! Necete dobiti puno osim ako saljete kao ludi.) Ovo je savrseno legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo na racunalu ili na papiru i cuvati zabiljeske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi uistinu provodite uslugu. (Takodjer, bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 1 KM u tamni papir da bi ste smanjili rizik postanskih lopova.) Vase ime ce se pomicati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1 pozicije dobivati cete hiljade KM u CASHu!!! Kakva prilika za samo 6 km (1 km za svakog od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu! Sada je vas zadatak da nalazite nove osobe koje hoce da se prikljuce ovom programu! Vise osoba nadete, vise love cete zaradit, ovo nece trajat beskonacno, jednom ce se krug vjerojatno zatvorit, prije se ukljucite. veca je zarada. Slobodno se savjetujte sa prijateljima o ovome da li se isplati, jos bolje ako vas se vise ukljuci, vise cete zaradit, pogotovo ako svaki posebno stavi svoje ime na listu, ako svi budete na istoj listi necete puno dobit, jer vasa imena bi se prebrzo pomakla sa 6. do 1.mjesta.
Isto tako možete prevesti ovaj članak na engleski i lansirati ga na strane news grupe.
U tom slučaju promijenite valutu.
-UPUTE KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU-
Korak 1)
Ne trebate ponovno pisati ovo cijelo pismo da biste ga poslali. Samo stavite kursor na početak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija To ce kopirati cijelo pismo u memoriju računala.
Korak 2)
Otvorite prazan 'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu.
Korak 3)
Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvijek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak4)
Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave...)
Korak 5)
Posjetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce
pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' gumbić. Gotovi ste s prvim! Cestitam...TO JE TO!
Sve sto morate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu!
**ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA
ZARADITI! To je sve! Poceti cete dobivati novac iz cijeloga svijeta u roku od par dana! **SAMO BUDITE SIGURNI DA SU VAM SVE ADRESE TOCNE.**
EVO KAKO 6 KM POSTANE NEKOLIKO TISUCA!! Od 200 posiljaka, recimo da
dobijete samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer). Zaradili ste 5 KM sa svojim imenom na #6 na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 1 KM naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa Vasim imenom #5 i samo 5 osoban odgovori na originalnih 5, to je jos 25 KM za Vas, sada svaki od tih 25 naprave 200 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na #4 i samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 125 KM! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa Vasim imenom na #3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 625 KM! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa Vasim imenom na #2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam donjeli 3125 KM!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa Vasim imenom na #1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira dobivate 15625 KM! Sa originalnim ulogom od SAMO 6 KM! NEVJEROVATNO!
Kada Vase ime vise nije na popisu, samo uzmete posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete 6 KM imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan?, BAS KAO I VI sada!! Pa, da li si mozete priustiti 6 KM i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sto ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sto! Koje su sanse da se
to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa tisucama onih koji se spajaju u pravi internet. Zelim Vam uspjeh i zaradu mnogo novca...

Pozdrav!


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la rusko » 15 sij 2010, 17:26

PIRAMIDA!!!!
slika slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la ZANDER » 15 sij 2010, 18:19

Nigdje Bosne i Hercegovine :(,a nama netreba dodatna zarada.Mi smo sporski ribolovci i nemamo vremena za pisanje i slanje pisama i jos KM-ova <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Pozzzzz od Zande a ko voli nek izvoli <camac2>
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

LJUBUNCIC
Piskaralo
Postovi:264
Pridružen/a:10 pro 2006, 00:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la LJUBUNCIC » 15 sij 2010, 19:23

Zando hajd' na chat,ako imas vremena

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la senad » 15 sij 2010, 19:28

Pozdrav, Gavrane!
Ovo ti je prvi i zadnji post na forumu.
Post neću brisati nego ću ga ostaviti kao neki potsjetnik na ljudsku glupost.
Bistro vam (i tebi i svima koji vjerujete u ovo) pameti došlo!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la rusko » 15 sij 2010, 20:17

E neka sad neko kaze da nema piramida po Bosni.... <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la AlaS » 15 sij 2010, 21:12

Ima jedan problem za nas Bosance u svemu ovom što to ovaj lik nije skonto na vrijeme i vjerovatno još uvijek nezna,a to je da u BiH nema više NOVČANICA od 1KM
Ebemti kad sve udera po nama bijedi taman sam se mislio obogatiti a ono nema novcanica izbrisaše nam zelenke samo kovanice ostadoše, njih neprima izgleda ova Company glopsona,svašta majka rodi.

Bistrooo
slika
Bistro

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: DODATNA ZARADA!!!

Post Postao/la angler » 19 sij 2010, 10:52

Najbolji forward koji sam ikad dobio <championvanja>


Zahvaljujem svima koji su mi slali junk mailove!


Jer, zahvaljujući vašoj dobroti :
1. Pročitao sam svih 25 tona sabranih djela Dalaj Lame i skupio 4690
godina mira i blagostanja.
2. Nagomilao sam otprilike 3000 godina nesreće i umro dosad već 67 puta
zbog raznoraznih pisama koje nisam prosljeđivao.

3. Sirota djevojčica Amy Bruce iz Kambodže dobila je moju godišnju
zaradu
koju joj je isplatio Microsoft za svaki poslani mail. Ona je naime bila
u bolnici 7000 puta u zadnjih nekoliko godina, a od 1995. Ima uvijek 8
godina?

4. Saznao sam recept za vječnu ljubav i sreću: dovoljno je
prosljeđivati mailove na sve moguće adrese u roku 3 sekunde od
primitka, pritom se grebati lijevom rukom po leđima skakućući funky
chicken oko Renault-a 4 suprotno od kazaljke na satu.

5. Još uvijek čekam da mi nepoznati bogataš iz Boukistana prebaci
milijardu boukistanskih zlatnika i Nokiu koju sam zaradio šaljući
mail u
Ericsson.

6. Spasio sam bar 2 endemske ugrožene vrste kratkorepih Bjeloruskih
vjeverica.

Još jednom, HVALA SVIMA!

VAŽNO: ako ovaj mail ne proslijedite u slijedećih 20 sekundi na
barem 850
e-mail adresa, svemirski dinosaur ce doći i pojesti vas i vašu obitelj
skupa s malom Amy Bruce koja je u bolnici.

Opet!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”