Montana u BiH maja 2009.

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la Seha » 17 vel 2010, 20:22

Naci mjesto za ribolov je bar kod nas u BiH lako.. Imamo raje i poznanika na sve strane istok zapad sjever jug ....... Par brojeva okrenemo uz kaficu i sutra put pod noge, nama tu puno filozofiranja. Ima i opcija jug imas uzvodno lipljene po 40 i kusur cm a mi nizvodno sarane i po koju meku za tebe da se po danu nedosadjujes....
Imam ja toliko destinacija u glavi da mi je malo 2 zivota..... Stignemo valjda bar frtalj toga prije nego reuma uhvati maha ;)
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la montana » 18 vel 2010, 08:03

Nije problem u "naci mjesto" nego "odabrati". Evo i ja presabrah po glavi koliko mjesta, pa mi je izgleda najbolje, da se vratim dole zastalno. Gdje na jug? Ja kontam da vam prenesem ovaj virus FF, a ti meni saran. Da skontamo lokacije gdje ima svega blizu, da svrsishodno iskoristimo vrijeme? Ovo kod kasnog ljeta je mali problem, jer je riba malo "sporija" a obecao sam Senadu da probamo FF. Ma "samo da docekam juli, da ne kazem srpanj..." (Balasevic) Eto otkud nostalgija
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la Seha » 18 vel 2010, 17:09

Gdje na jugu to ti sapnem kad se vidimo na kafi ;)
Nije bas mjesto gdje bi navukao mesare jer je populacija lipljana tu izuzetno ranjiva jer su koncentrisani na relativno malom prostoru. Nisam tu lovio al imam prijatelja koji redovno lovi na tim terenima i kune se da ima pravo velikih lipljena.
Regularno mozes do mraka na muhu uhvatiti po 30 tak lijepih lipljena cak i ljeti..
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la montana » 18 vel 2010, 17:18

Tata, tata, kad cemo ici na more? Pitaj mamu sine. Mama, mama, kad cemo ici na more? Pitaj tatu sine? Tata tata kad cemo ici na more? Suti sine, suti. (iz filma Sjecas li se Doli Bel?) Sad si mi dao temu za razmisljanje... Stara ce mi pomahnitati. Svaki put kad dodjem, moraju cekati da dodjem iz ribe, da me vide. Jednom ja im spominjem, onako ekonomski, kako su u Patagoniji i Novom Zelandu ljudi razvili FF turizam, a stara ce na to "E neces valjda sad selit' tamo? Pa i Amerika ja na kraj svijeta." Od sutra pocinjem siljiti udice!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la Seha » 18 vel 2010, 19:01

<valjanjeodsmijeha>
A sve ti je to u po deka kao kod mene. Kaze zena mogli smo negdje malo odmoriti od ovog sivila reko nije losa klima na Kanarskim ostrvima. Ono razmahao se ja rukama bubam koordinate, merdijane zasto imaju najmanje oblacnih dana, citav dnevni burazeru zamirisa na lavandu i masline, a" ona ce ko iz topa sto jel ima i dole velikih sarana ! Ma i nisu tako ni veliki ni lijepi kao u Bosni al reko daj sta das <valjanjeodsmijeha>
Mi ove skupove svake godine produzujemo za jos jedan extra dan.. Kaze Senad kako smo krenuli odlazicemo u proljece ,a vracati se kuci u jesen <jelmekotrazio>
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la montana » 20 vel 2010, 23:28

Kod mene danas ojuzilo isve se topi. Skoro se otvorila voda od leda ispod jedne mini brane, gdje s proljeca dodje dosta stukica da se penju u jezerce iznad. Preslazem ja pribor, kad zena upali TV i na njemu vele zahaladjenje veceras i snijega 25cm. Gasi TV zeno draga, pokvari mi vrijeme! Kasno. To sa Kanarima i nije lose. Al' nema ribe do nase... (Ima onaj vic o Muji i Klaudiji na pustom ostrvu, gdje on njoj kaze sve je super, al' nema Sulje da mu ispricam...) <smrzlo>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Montana u BiH maja 2009.

Post Postao/la Seha » 21 vel 2010, 18:20

Il onaj kad nakon brodoloma pecaju ribu na pustom ostrvu, i uhvate zlatnu. Pozeli mujo zelju, puf nestade ga! Pita zlatna stas ti ? Kaze suljo daj mi vrati muja dosadno mi sam pecat ribu..
Takvi smo ti mi "ovisnici". Staces usla nam ljepota i rahatluk nase prirode i raje pod kozu. ;)
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”