Slike sa Novog Zelanda

Slike koje ste našli na netu, a koje vam se sviđaju, te ih želite podijeliti i sa drugim kolegama na forumu, te voditi diskusiju o istim.

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Slike sa Novog Zelanda

Post Postao/la rusko » 23 vel 2010, 22:18

Na ovom linku mozete vidjeti ekipu iz jedne prodavnice musicarske opreme u mojoj okolini, koja je zakljucala radnju te se otisnula na "pametan put" u Novi Zeland kako bi malo razbili ovu zimsku depresiju:

http://flyfishingmasters.se.server363-h ... 4.47799307

Tekst je na svedskom i engleskom... Uglavnom slike sve govore... DIVOTA!!!

Valjda se i mi jednom oparimo pa da mozemo sebi ovako nesto priustiti... odnosno, da Bog da oni iz N. Zelanda u Bosnu dolazili...
slika slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Slike sa Novog Zelanda

Post Postao/la Seha » 24 vel 2010, 15:46

Ambijent i kaligrafski dekori majke prirode na pastrmkama su fantazija..
Vidim dole ispod i kod vas su se musicari "nakarikali" na multe (cipole putnike)..
Jeli se i kod vas odomacio ? Kod mene ih ljeti ima skoro svugdje po lukama ali i na plazama prema otvorenom moru.
Ja sam ih lovio par godina zaredom sa mach stapom i hlijebom kao mamcem ,ali sam gledao likove kako ih love sa musicarskim priborom i muhama neke imitacije algi.. Strasan je to borac..... Bijegovi nakon kacenja po 50-70 metara u cugu su nesto posebno........ Lokomotiva :)
Rusko probaj ih loviti ako budes u prilici.. Neces pozaliti vjeruj mi na rijec ;)
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Slike sa Novog Zelanda

Post Postao/la rusko » 24 vel 2010, 18:25

I pastrmka a bogami i voda i dno su prva liga... Kad ovo vidim pitam se sto nabasah na ovu Svedsku, trebao sam dole... Toplije je a ima i ribe...

Naravno da sam ganjao multe, ovdje dolazi u luku, samo mi je bilo malo nepristupacno za zabacivanje, ali sad se ima pontonac, pa cu da se rugam raji iz vode... :P (dok me ne pokupi kakav prekookeanac)

Inace mi je cipol odavno neka vrsta specijaliteta... Kod nas na moru ga klepam na hljeb (sistem sa omcom i iza nje navezano pet udica, u omcu se stavi veci komad kore a na udice male melje, osim na zadnju, onda se sve te udice omotaju oko kore i zadnja se zabije u nju da "zakljuca " sistem), genijalan fazon za cipola, a bogami radi i za mnoge druge vrste... pa se domacini cude... "Ajme, na kru' ribá..." <djed>

Znaju imati finu kilazu i odlicna su zamjena kada otopli pa pastrmka ode u dublje vode... Najvise sam imao srece koristeci imitaciju morskog "cupavog" crva... narandzasti ili crni...
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Slike koje ste našli na netu”