Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Ovde otvarajte teme koje ne pripadaju nigdje, ćumurajte o stvarima koje vam padnu na pamet i chatajte do mile volje.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la enko » 24 vel 2010, 20:05

Haj mir u mom dvoristu da vam nebi temu zakljucao :lol:


zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la zajko » 25 vel 2010, 00:08

ljudi ba sta je ovo apsolutno nema potrebe za ovakvim reakcijama,pa kakve veze ima ako se stavi na temu i nesto sto nije iskljucivo vezano za temu ali je vezano za ribolov,na kraju ovo je ribarski forum i ovdje se nisu pomijesale kruske i jabuke,s obzirom da trenutno nema slika sa ribama ja mislim da nije neprimjereno da se postavi i nesto kao sto su pjesme koje su vezane sa svojom tematikom za ribolov,molim vas pa nismo djeca ili ti ovi nasi parlamentarci .bistro bih :grin:

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la zajko » 25 vel 2010, 00:17

moram da kazem jos i ovo pa zar je u opste bitno koliko koja tema ima stranica ako za nju ima interesa odredjene kolicine ljudi ,ako to stvara odredjene tehnicke poteskoce onda je u redu ,ali inace mene sto se tice ja mislim da uopste nije problem to ako se ode sa kursa za nijansu sa odredjene teme,ljudi pa valjda nam nisu potrebna kruta pravila cak i u jedinoj razbibrigi koja nam je jos ostala a to je ribolov gdje vecina nas bjezi da nebi rokno ko balon od svakodnevnih govana u zivotu,molim vas da malo popustimo uckure ba da se nezamjerimo bez veze .

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la senad » 25 vel 2010, 00:42

Niko nista ruzno nije rekao, i jedino sta treba inace u pisanoj komunikaciji je iskljuciti sujete.
Ako se i desilo na tvom postu, Čupo, ne znači da ga hoce neko nekom zacerat'.Ne shvatajte nista licno.
Zaja, postoje neka pisana i nepisana pravila na svim forumima, poput da se tipka malim slovima, da su velika slova povisen ton, da se na forumima pise na temi o toj temi, i zato postoji rijec offtopic ili ovaj smile <offtopic> kojim se raja upozoravaju da fulaju temu.Par puta do sada sa raznih strana sam dobijao molbe da malo urgiram ja na te "offtopic-e" jer neki offtopic-i stvarno preokrenu temu iz nečeg u nešto nidje veze.
Bitna stvar jeste koliko tema ima stranica jer cu ti ja ici svojom logikom koja je kod vecine raje na netu, a kada nesto trazi.
Recimo da je mene zainteresovalo jezero Smoluca i da sam nasao temu o jezeru na ovom forumu.I krenem ja citati jer me interesuje gdje je jezero, kako se dolazi tamo, koje ima ribe, i ostale informacije o jezeru, a tamo jedan post o jezeru, deset nako, jedan-dva o jezeru, deset o necem bezze - mene obicno prodje volja jer nemam vremena sve iscitavati i ne bih imao zivaca.Po meni, sve teme bi trebale biti konkretne, ali sam svjestan da se to ne moze izvesti, svako od nas, pa i ja pisem offtopice.
I neka offtopica, oni obicno razbiju monotoniju i frigidnost teme, ali kad se sa teme ode skroz, e to nije dobro za temu.Ovo ne govorim za temu Smoluca konkretno, slucajno se ovde povukla prica o tome, sve su nam teme takve i niko nikome licno nista nije rekao, ne odnosi se ovo na nekog nego na nas.
Zato su otvarane teme tipa "za sve drugo sem politike", "filozofiranja" bistro"Bistro!" i slicne.
Opet ponavljam, ostavite sujete, pisana komunikacija, pa i sa smajlicima koji postoje upravo zato da bi ljudi kod komuniciranja naglasili emocije koje se u textu ne mogu vidjeti, je jako frigidna.Imam dosta, sigurno vise iskustva nego mnogi od vas, i znam da samo jedan zarez pogresno napisan moze napraviti pometnju i svadju.
U pamet i bez osjecaja da neko ima nesto licno protiv vas jer vam je na nesto skrenuo paznju.Da tako razmisljam, Šehu i Adija i Enku bih do sada tri puta odležao :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la Seha » 25 vel 2010, 01:10

.
slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la angler » 25 vel 2010, 08:36

shshshshssssssss eto Hase <valjanjeodsmijeha>

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: sarani i amuri jezera smoluca

Post Postao/la enko » 25 vel 2010, 20:59

Haj ljudi sad vratite se temi il cu stvarno poceti da vam brisem postove.senade tebi prvom jer ti si za sve kriv.Sto je bilo bilo manje offtopica u ozbiljnim temama vise u zajebancija svi na svoje zeljo druga liga i to bi bilo to

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 03 svi 2010, 19:24

dosadjujem se ganjajuci videa na Youtube, i naleti mi ovaj... kontam... pase za "bistroa":

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=umjZi01D ... re=related[/youtube]
slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 03 svi 2010, 19:34

a kada sam vec krenuo ovim stopama... da onda i nastavim:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fSxgpHKc ... re=related[/youtube]
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la montana » 03 svi 2010, 21:03

Super slike, sve bolja od bolje. Al' sto mi srce zaigra kad ugledah Koziju cupriju i Rio Miljacku ispod... Hebo Patagoniju i Novi Zeland <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la rusko » 22 stu 2010, 20:14

Novi revir - "STRADUN":

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KWtIHQ5jLAQ[/youtube]
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la senad » 22 stu 2010, 21:19

Da vidis Miljacke sada, sav beton prekrila, do zemlje se popela (to ti ga dodje jedno 1.5 do 2 metra dubine).
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la angler » 22 stu 2010, 21:28

Prodajem razne kombinezone za vodu <jelmekotrazio>

slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la AlaS » 22 stu 2010, 21:42

angler je napisao/la:Prodajem razne kombinezone za vodu <jelmekotrazio>

slika
Jel ozbiljno ili zajebancija :grin: kolko dodje ovakav jedan 2. sa desne strane cisto radi informacije imam i to u planu nabaviti
slika
Bistro

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bistro "Bistro!" - Forumska kafana

Post Postao/la angler » 22 stu 2010, 21:45

AlaS je napisao/la: Jel ozbiljno ili zajebancija :grin: kolko dodje ovakav jedan 2. sa desne strane cisto radi informacije imam i to u planu nabaviti
Ma ja ovo za novi revir :135:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “S.U.R. Bistro "Bistro!" - FORUMSKA KAFANA”