BISTRO

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pozdrav svima

Post Postao/la edib » 24 stu 2006, 00:26

Bistro
Imao sam problema sa kompjuterom pa se nisam javljao .
Ucestvovao sam na turnitru reprezentacija u Ribniku .Ribolov je bio zanimljiv i poucan . Vodostaj je bio jako malen i ribe su bile jako izbirljive pa samim tim i osjetljive . Ribolov nimfom nije bio moguc jer je voda nosila puno trave , nesto trule a nesto i trave sto su takmicari uzvodno pokrenuli svojim gazenjem . Krupni lipljeni i pastrmke su se dizali na povrsinu i kupili jako male krejice i emerdzere sa zelenkastim trupom . Tako su polako i lijeno uzimale musice da nisam mogao procjeniti kolike su to ribe .Takmicar do mene je lijepo lovio na krejicu i to na udici br.22 i predvezom 0.06 , dosta mu je ribe i spalo . Nazalost nisam imao tako malu musicu pa sam se snalazio i lovio gdje malo voda titra .
Dosta sam naucio o taktici koju primjenjuju drugi tekmicari a narocito reprezentativci susjednih zemalja .
Od svege me je odusevila medjusobna suradnja i pomaganje nasih reprezentativaca .
Organizacija je bila na visokom nivou a isto tako i sudjenje . Nadam se da ce ovakvih druzenja biti sto vise .
Veliki pozdrav i BISTRO :D :D :D :D :D


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 24 stu 2006, 09:56

Bravo Edibe,
i ovo je primjer jedan zasto sluzi ovaj forum,a ne za nekakva prepucavnja kao sto to pojedinci rade.

Tako lijepo objasnjeno svaka cast Edibe i puno uspjeha za buduce izlaske zeli ti Zander. :wink:



Bistro svim ribarima!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

HVALA NA PODRSCI

Post Postao/la edib » 24 stu 2006, 20:39

Sutra idem loviti na Sanicu i saljem izvjestaj . Nadam se da cu i nekog sresti na vodi . Koristite svaki slobodan trenutak i lijepo ga potrosite u druzenju sa prirodom i nikad necete pozaliti . 8) 8) 8) 8) 8)

BISTRO

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 25 stu 2006, 20:46

Jedno veliko BISTRO od mene Edibe......Bas kao sto rece Zander bravo majstore !!

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

SANICA

Post Postao/la edib » 25 stu 2006, 21:56

Kao sto rekoh , evo izvjestaja

Dan je bio vjetrovit a voda bistra . Riba je pocela raditi dosta rano , vec oko 09.00 , valjda sto nije bilo magle i sto je bilo toplo za ovo doba godine . Dosta sitnih lipljena je ulovljeno na krejicu a par krupniljih na emerdzera maslinastog tijela prosaran sa srebrnom zicom na br 18 .
Popila se kafica pored vode sa uzitkom i sutra opet idem na Sanicu ali na drugu poziciju .Treba ovu ljepotu iskoristiti .
BISTRO :D :D 8)


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 26 stu 2006, 10:48

Bistro Edibe!
Svaka cast za postove i vrlo lijepo objasnjeno i cijenim to kod tebe kao i kod Sehe,pa za to i imamo ovaj forum.Da bogda svi koriste ovo mjesto kao vas dvojica,mogao bi covjek dosta toga da nauci i bio bi :D .


Hvala jos jednom obojici i veliko B I S T R O od Zandera! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

bistro

Post Postao/la edib » 27 stu 2006, 23:48

U nedelju sam lovio takodje na Sanici i riba je radila slabije ali na iste musice . Primjetio sam de se pastrmke spremaju na mrijest i polako prave trla . Mozda bi trebalo zabraniti lov na takvim mjestima a ako ne pozivam ribolovce da ta mjesta zaobilaze i ne uznemiravaju mrijest .
Volim loviti na Sanici jer je skoro sva riba autohtona i tako treba da ostane .

Nadam se da cemo ovaj forum premjestiti negdje pored vode i upoznati se svi pa naravno i nesto i okrenuti .

Pozdrav :D :wink:

Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pohvala Edibu

Post Postao/la cori » 28 stu 2006, 20:56

Edibe, svaka čast za veoma iscrpan izveštaj sa Ribnika i Sanice. Rado tamo bacam muhe, ali se ove godine to desilo samo u par navrata. Vidimo se za "Novu godinu" u Novom, a da znaš da se rado sećam naših druženja na Plivi i u Novom. BISTRO

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

bistro

Post Postao/la edib » 30 stu 2006, 14:17

Hajde, ribari ,pisite malo o svojim iskustvima sa vode .Dajte da cujemo izvjestaje i da imamo bolju sliku o nasim vodama i ribama . Sutra se spremam u ribolov na Sanu iznad Kljuca , ima li ko savjeta kakvih na koje mjesto da tipujem ?

Pozdrav . :?:

Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la cori » 21 pro 2006, 14:21

Ovih dana sam s prijateljima Borislavom i Sabahudinom bio na Ribniku, 17,18,19 decembar i ludo se proveo. Tri dana ludila: kasno leto, jesen s kišom i zima sa snegom su bili pravi za pecanje, svaki dan sebi svojstven. Prvi dan je malo slabije radila, ali se opet lepo ulovilo na nimfu i suvu. Drugi dan dosadna kiša celo vreme, ali je opet radila lepo. Zadnji dan u utorak, sneg sipa kao u priči, a lipljan uzima u filmu pupe i kasnije suvu da sve prašti. Ipak je pastrmka u globalu bolje radila. Ima njenih "TRLA" gnezda veoma mnogo što je garant da će za otvor biti Pravo. Iz ribnjaka je pre mesec dama nešto kalife ušlo u Ribnik i sada je od 20-23cm, a za otvor ima da bude oko 30-35, što će biti pravo, jer se jedino one mogo poneti. Otvor je kako kaže Goran Vuković upravnik revira 03.03.2007 sa pozivnicama ili bez njih 10eura s tradicionalno pečenim volom i ostalim špecijama. BISTRO i vidimo se na Ribniku, jer će to biti najveći susret mušičara u Evropi, od olimpijade u Portugalu. :P

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

pozdrav

Post Postao/la edib » 21 pro 2006, 15:28

Drago mi je cuti da ima trla i da ima ribe . Ribnik je fantastican a otvor ce biti bas veliki skup ribara . Spremam se u u ribolov na Sanicu i saljem izvjestaj .
:D :D :D
BISTRO

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 22 pro 2006, 01:13

Edibe vidi mi po tim tvojim terenima nesto da snimimo moram i taj tvoj kraj malo promovisat
Bistro BiH NTV Hayat

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 22 pro 2006, 21:00

Pa mislim da ima svasta da se vidi .
Interesantno ja da se u krugu od 1000 m moze uloviti i pastrmka i lipljen i mladica i plotica i skobalj i mrena i klen i smudj i som i keciga i pes vretenar itd . a mozda je interesantan lov iz camca na mahaci pribor .
BISTRO :D

Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la cori » 26 pro 2006, 21:44

Edibe zaboravio si štuku. Vidimo se u januaru. Bistro i sretna Nova godina.

Avatar
Zeljko Babic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:24 sij 2007, 12:02
Lokacija:Swedska
Kontakt:

trebaju svjeze info. sa Ribnika

Post Postao/la Zeljko Babic » 24 sij 2007, 12:13

Da li je neko bio u Pljevi (Pliva). Intresuje me rijest pastrmke

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”