Darujem

Moderatori/ce:emin,zlaja

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 11 vel 2011, 00:03

Uhh to ljeti obaveznoo nju pod rukicu i lagano kad je hairli kad se sta zaradi moze se malo i rostilja razmahat..:D..a anko nista malo razbaciti koju ljubavnu partiju na livadi..:D <jelmekotrazio> :135:
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la zlaja » 11 vel 2011, 00:10

To je poso* <championvanja>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la @ldin » 11 vel 2011, 11:51

moja, sada već supruga , nikada nije nije imala predstavu kako izgleda ribarenje i ja je povedem jednom , davnooo , ide i moj pajdo s nama on ce mi kum bit poslje. Iako je odrastao kraj istih voda kao i ja, i voli izaći na vodu al mu nikad nije bila riba ono na prvom mjestu , taj stavi mrvu ko veći kliker i cijeli dan ne mjenja zabaci i spusti onako kraj sebe , kad krene kući ko u crtanim filmovima sve to onako zamota oko štapa i kući , nije naporan što je najbitnije i moze cijeli dan kraj vode ufatio šta ne ufati uopšte nije bitno . Idemo mi na jedno moje provjereno mjesto , ljeto je , treba se fino prikrast obali i sakriveni iza vrba samo spustat , bude tu svega , mali zaljevičić jedno 5 m2 a iza toga jaki brzaci . Fino se mi prikrali obali posakrivali lagano tiho , voda čista kamenčice mozes prebrojat , ribe ko u priči , kum neće još da rasklapa čeka kad se priblizimo obali . I spustam ja onako skakavca odma griz , ljep klen i onako rukom povlačim lax pošto je ublizu , ova moja se uzjogunila , ja govorim tiše ona riba na momenat se razdvoji iz jata poslje par minuta opet se skuplja , ja onako šapćem opet tiše eee tiše kontam to mi je još koji zabačaj poslje se mozemo i kupati tu gotovo. Eto i kolovođe opet ja skakavac , pobraga, pustio ja malo , znam da klen zna pronosat onako samo ,na kontri pljune jednostavno , već ga više nevidim poslje 1-1.5 najlona , kontra ,evo ga ... kad je ova moja skočila iza mog ramena dzaba ovo moje tiše , čovječe meni trebalo strave saljevat , skače po jedno pola metra uzrak uz raznorazne ovacije , u tom momentu meni riba spada , eh sad mozete zamislit , mozda sam ja malo i prenaglio uglavnom sam skin'o sve redom s nebesa baš se izlajo i popizdio , još sam ispao pakaš zbog te svoje galame , kao je..te riba šta bezveze galamiš , al jbg već gotovo . Više nikad nije išla samnom i danas nekad spomenemo tu sad već zaj...banciju čisto onako ...
što znači dragi kolega sa curom u ribolov ni pod razno ili , ili ... One to nikad s kontat neće osim ako i same ne pecaju , ode dan u propast i tebi i njoj , kraj vode sa curkom bez štapa druga priča :)
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
spiner
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:04 svi 2009, 19:30
Lokacija:Kakanj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la spiner » 11 vel 2011, 13:02

Ja sa svojom suprugom (tadasnjom djevojkom) izaso malo pored rijeke sjesti i zapaliti rostilj i naravno ponio stap <idila>
Rekoh hajde da joj pokazem kako da ulovi ribu, ali cim je prvu ulovila taj dan vise stapa u ruke nisam mogao dobiti. Samo sam morao dolaziti do nje da namontiram mamac na udicu i da skinem plisku koja bi zavrsila napolju :135:
Samo ribolov

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Darujem

Post Postao/la angler » 11 vel 2011, 17:49

Vrh je kad dodjes u fazu da ti zena kaze....vidi sto je onaj stap ili masinica lijepa...uzmi ga/je ako ti valja :grin:


Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 11 vel 2011, 18:04

aaahah dragii aldinee upisaa se ja..hahahh meni se to slicno desilo samo sto ja nisam ispao velki šup..,,nego malo manji..:D..heheh..zdrobio joj gdje je god sta bilo... :87: ..ali eto ode ona samnom sad malo ljeti rostilj ovo ono ali odmaknem je pa i 10 metara od vode.hehe..:D <ribarcina> :7564:
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la soha » 11 vel 2011, 18:21

angler je napisao/la:Vrh je kad dodjes u fazu da ti zena kaze....vidi sto je onaj stap ili masinica lijepa...uzmi ga/je ako ti valja :grin:

ovo su rijeci dostojne najvecih mislilaca koji su hodali ovom planetom

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la Seha » 11 vel 2011, 18:34

soha je napisao/la:
angler je napisao/la:Vrh je kad dodjes u fazu da ti zena kaze....vidi sto je onaj stap ili masinica lijepa...uzmi ga/je ako ti valja :grin:

ovo su rijeci dostojne najvecih mislilaca koji su hodali ovom planetom
Aferim X 2 <championvanja>
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la montana » 11 vel 2011, 22:12

<juma> <juma> <juma> <juma> <juma>

Nego da pitam "mislioca" jesi li to zaradio viteski ili nekako drugacije? <papucarsenad> <papucar>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Darujem

Post Postao/la angler » 12 vel 2011, 10:54

Ma "viteski"... <papucarsenad> <papucar> :135:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la montana » 12 vel 2011, 16:23

Svaka cast! Koliko si se ti samo naprao sudja, a ja evo vec 3 godine perem brze i vise nego masina, pa ni za backinga nisam "skupio". :(

Jedino imaju jos 2 varjante. Tema "Nagradna igra" ili "Darujem", inace ovaj deterdzent za sudje mi isusi kozu na rukama!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Darujem

Post Postao/la angler » 12 vel 2011, 18:31

Koristi Fairy, to ti je moja preporuka. Ja vec od njih dobijam jednu gratis kao najbolji kupac, a ruke mehke ko dusa :grin:
Za usisivac imam dozivotnu garanciju :135:

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 26 vel 2011, 01:22

Pa jell ljudi to taj sargus o kojem ste govorili boris i ja vazdan kafenisali i po sarajevu hodali i na kraju dade mi masinicu u kutij ja dosao kucii dobra je ona ja sam mislio da je to neki novi model..?? pa eto i nije lošaa za poklona ..:Dhttp://www.google.ba/imgres?imgurl=http ... 24&bih=590
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la @ldin » 26 vel 2011, 10:58

:P Zloćo .... Vrtio sam i je ja ovdje kada je došao , nazalost nisam mogao s njim do Sa. evo pakujem ranac idem na Smetove u Zenicu opet imam provjeru stanice ... Mašinica je zvijer... Borise svaka čast što si obradovao ovog omladinca , a ti Sajdine sačekaj bar snijeg da ode da je probaš ... il mozda već sada bacas malo ;)
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 26 vel 2011, 16:06

ahahahha ma kavi bacam evo je u kutij jest da je izvadim svaki pola sata pa je malo vrtim..haha..:D..cuj na smetove mogao si i na kaficu sletiti..:D.. :grin: ..a borisu hvalla bice slike kad se uloguje i on..sve je to zabiljezeno..:D
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Prodaja”