Bistro ribolovci !

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
admin
Potpredsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:46
Pridružen/a:16 lip 2006, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Napokon!

Post Postao/la admin » 14 sij 2007, 19:28

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Samo da vam kažem da je jedina dobra stvar koja se desila u ovom periodu kako je pao forum ta da sam izgubio tri kilograma.
Na forumu fali postova od 04.01. do 07.01. i to je sva steta koja se dogodila. Meni je zao i tih postova i nadam se da ce se vremenom vratiti, a ja cu napisati onaj svoj o stranicama SRS, nadam se da i Arminu nece biti tesko opet napisati ono sto je napisano bilo na tu temu, Zanderu da opet postavi slike Rose i mladice i sve drugo sto je bilo napisano u ta tri dana sto sada nedostaje.
Veliku zahvalnost za povrat foruma i ovih postova dugujem kolegi Zoranu, administratoru http://www.ribolovonline.com.
Zoka, dužnik sam ti i velika ti hvala!

Eh, sad, znam da će me prvi naljepiti Šeha, a majke mi, Šeha, samo sam hranio kerove i ništa nisam dirao.
Još jednom, veliko izvinjenje svima i velika hvala na strpljenju i razumjevanju.
Sad udrite po administratoru. :cry: :( :oops:


Avatar
aldkis
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:18 vel 2007, 15:26
Lokacija:Rorschach Ch Bodensee/Kotorsko,BIH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la aldkis » 27 vel 2007, 11:54

pošto sam još mladunče na ovom forumu mogu samo da sve skupa pohvalim jer je sve super.raja je odlična i spremna za pomoć tako da sve skupa može samo rasti i samo naprijed.ovo je forum sa dušom
bistro svima
slika
aldkis

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 27 vel 2007, 11:59

DOBRO NAM DOSAO ALDKIS :wink:











BISTRO OD ZNADERA!
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”