444

Mjesto na kojem će naš član Olimp postavljati reportaže sa svojih putešestvija-pohoda rijekama

Moderatori/ce:emin,Olimp

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:
444

Post Postao/la Olimp » 01 lip 2011, 19:31

Sam broj vam govori da je ovo nekakav mali jubilej mojih komentara na ovom Forumu. Trpjeli ste do sada svašta od mene, terorizirao sam vas kojekakvim pricicama koje vas možda i ne zanimaju. Dobijao sam podršku forumaša koji su i uživali u mojim slicicama koje sam sakupio putujucu ka nekom cilju kojega još ne vidim, a niti ga nadzirem. Cak ni ne znam koji mi je cilj, ali eto kotrlja se...


Da nekako svecano obilježim 444- to moje javljanje neka bude to iz moje domene. Prilažem ovu fotografiju da vidite da u mom kotlu još ima puno toga za izvuci na svjetlo dana i prikazati vama. Nemojte to shvatiti kao samohvalu jer se ne volim baš hvaliti (a nemam ni zašta), ali želim potaknuti one koji dolaze na ovaj Forum kao gosti, da se late nekakvoga plovila i krenu u prirodu, neka je poštuju i cuvaju.

Želim njih "natjerati" da im se upali malo avanturistickog duha i da se odvoje od TV-a, PC-a i šta ti ja zanam kakvih sve ...-a i uživaju u prirodi. Ali želim i vas koji imate plovila potaknuti da odete i van svojih uobicajenih ruta i upoznate neke nove staze.

Da li cu uspjeti u tome ne znam, ali pokušati svakako hocu. A sve vas molim ako vam budem dosadan otvoreno mi to recite, sigurno se necu naljutiti. Pa idem u 444...


slika

<adipiva> <adipiva> <adipiva> :7564:
Živim snove, ne sanjam život


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 444

Post Postao/la @ldin » 01 lip 2011, 21:49

Često čitam vaše priče i uživam u fotografijama , hvala što to dijelite s nama , nadam se da će ih biti još puno i da ćete to s vremenom i u "koričiti" ... Isto tako se iskreno nadam da ćemo početi sa realizacijom ideje o spuštanju niz rijeku Bosnu o čemu smo pričali prije par mijeseci....U svakom slučaju i bez obzira na sve, cijenim to što radite i želim vam još puno ljepih plovidbi ,avantura , druzenja i svega što život pruža ;) <adipiva> :7564:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 444

Post Postao/la Seha » 02 lip 2011, 10:57

Vase price su nesto sto rado procitam i zato samo naprijed i hvala vam sto ih dijelite sa nama.
Nemoj da vas brine sto raja neostavlja komentare na vase price.......... Nece vjerovatno da kvare utisak :wink:
slika

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 444

Post Postao/la soha » 02 lip 2011, 11:43

Samo naprijed, rado citamo Vase price, <championvanja>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Olimpove priče”