Poziv na druzenje

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:
Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la scorp » 05 srp 2011, 17:29

Tribalj = jezero iz snova. Jedva cekam da idem opet

Vezano za BiH-Ribolov Carp Kup uskoro ce biti objavljena reportaza. Do tada samo poredak najbolje 3 ekipe (od prisutnih 11):

1. CT BiH-Ribolov
2. CT CarpWorld BH
3. CT Element Baits

Najveci saran - CT BiH-Ribolov
Najveci amur - CT BiH-Ribolov


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la senad » 05 srp 2011, 18:37

Ja bih još jednom, u moje ime, da se izvinem zbog neučešća ekipe Bistro BiH na takmičenju.Kako napisah, ekipa koja je rekla ici je otkazala kada sam zvao da provjerim kako da im prebacimo pare za kotizaciju, par dana prije takmicenja, a nakon mog povratka sa 14-dnevnog odmora.
Sto je najgore, iz Orašja mi kažu da je Mući bio gore u subotu, a meni je rekao da nema šanse da ode.
Iako nit luk jeo, nit luk mirisao, osjecam potrebu da se izvinem, jer znam koliko se truda i entuzijazma ulozi u sve to, a onda se ljudi zbog svoje neozbiljnosti i neodgovornosti <adiposlijepunopive> na sve to.

Čestitke vama koji ste organizovali i realizovali takmičenje, čestitke za tri prvoplasirane ekipe, a sada se nadajte prigovorima seratora raznih vrsta kojima će smetati relativna vlažnost zraka neprimjerena za ovo doba godine, što je krivica organizatora koji nisu pogledali vremensku prognozu Čede Orlovića i odredili pogodniji vikend.

Bistro i pozzz! :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la feeder » 05 srp 2011, 23:07

Cestitke ekipama.

Bistro <championvanja>

Avatar
Selmir
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:12 lip 2011, 10:52
Lokacija:Tuzla/Snjeznica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la Selmir » 06 srp 2011, 07:19

Cestitke i u moje ime a pogotovo za drugoplasiranu ekipu "CT CarpWorld BH". Nadam se da se Zlaja sada fino provodi na Jadranu samo neznam koliko ce moci da izdrzi na "lipom plavom" :456: .

Umalo da zaboravim da pozdravim i sponzora ove ekipe :oops: :875695:.

Bistro...
Bolje los dan u ribama nego dobar dan kod kuce.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la adi » 06 srp 2011, 08:36

nekako se i ja osjecam odgovornim, pa da se i ja izvinem u ime Bistro BiH, steta je da se termin potrefio sa godisnjim jer bih sigurno dosao pa makar i sam lovio....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
Selmir
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:12 lip 2011, 10:52
Lokacija:Tuzla/Snjeznica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la Selmir » 06 srp 2011, 08:52

scorp je napisao/la:Tribalj = jezero iz snova. Jedva cekam da idem opet

Vezano za BiH-Ribolov Carp Kup uskoro ce biti objavljena reportaza. Do tada samo poredak najbolje 3 ekipe (od prisutnih 11):

1. CT BiH-Ribolov
2. CT CarpWorld BH
3. CT Element Baits

Najveci saran - CT BiH-Ribolov
Najveci amur - CT BiH-Ribolov
Evo naisao sam na reportazu sa ovog takmicenja pa dok nebude reportaze ovdje mozete pogledati i izvjestaj o ovom takmicenju na ovom liknu:

http://www.bih-ribolov.com/index.php?op ... &Itemid=44

Jos jednom cestitke za sva tri tima...

Bistro.
Bolje los dan u ribama nego dobar dan kod kuce.

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la scorp » 06 srp 2011, 12:34

Sve je ok momci, nema radi cega da se brinete.
Sve smo to Senad i ja vec rijesili. Vi ste zavisili od obecanja drugih ljudi i njihov nedolazak se ne moze staviti vama na teret.
Bice prilike dogodine ako Bog da pa napravite ekipu u sastavu Senad i Adi i onda ste 100% sigurni da Bistro BiH dolazi.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la Seha » 07 srp 2011, 10:46

Ako i ja budem "dole" u to vrijeme eto i mentora. Samo da znaju senad i adi svako jutro postrojavanje jutarnja fiskultura i podizanje zastave i onda po slobodnom izboru za dorucak loza jal piva. Nema kod mene labavo <valjanjeodsmijeha>
Zao mi je sto je ovako ispalo al eto bice prilike drugi put da se neko nacrta. Lijepo druzenje bistro svima
slika

Avatar
Selmir
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:12 lip 2011, 10:52
Lokacija:Tuzla/Snjeznica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la Selmir » 07 srp 2011, 10:48

scorp je napisao/la:Sve je ok momci, nema radi cega da se brinete.
Sve smo to Senad i ja vec rijesili. Vi ste zavisili od obecanja drugih ljudi i njihov nedolazak se ne moze staviti vama na teret.
Bice prilike dogodine ako Bog da pa napravite ekipu u sastavu Senad i Adi i onda ste 100% sigurni da Bistro BiH dolazi.
<jelmekotrazio> Scorp,

Sve pohvale za organizaciju ovog takmicenja ali i molba za postavljanje slika sa ovog takmicenja i na ovom forumu.

Hvala i Bistro...
Bolje los dan u ribama nego dobar dan kod kuce.

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la scorp » 07 srp 2011, 23:36

Hvala na cestitkama.
Sto se tice postavljanja slika problem je sto to traje vjecnost <123321>
Uglavnom, na linku koji si cini mi se ti postavio su skoro sve bitne slike, tako da ste ih sve vec mogli vidjet, a trebalo mi je dva dana da sve to poslozim, napisem i postavim.
To je jedini razlog zasto to do sada nisam uradio i ovdje.

Avatar
boris cro carp
Šampion Jesenje Smolućijade 2011.
Postovi:43
Pridružen/a:21 vel 2011, 20:08
Lokacija:Nijemci
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la boris cro carp » 08 srp 2011, 09:43

ma ja nevidim nigdji slike,mož biti da neznam naći,jeli......

Avatar
Selmir
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:12 lip 2011, 10:52
Lokacija:Tuzla/Snjeznica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la Selmir » 09 srp 2011, 10:49

boris cro carp je napisao/la:ma ja nevidim nigdji slike,mož biti da neznam naći,jeli......
Borise,

Evo na ovom linku (klikni na link ispod) mozes da nadjes izvjestaj i slike sa ovog takmicenja:

http://www.bih-ribolov.com/index.php?op ... &Itemid=44

Nadam se da ces ovaj put uspjeti da nadjes trazeno :wink:

Bistro...
Bolje los dan u ribama nego dobar dan kod kuce.

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Poziv na druzenje

Post Postao/la scorp » 04 kol 2011, 11:55

Da ne otvaram novu temu moze i ovdje.

Evo ponovo organizujemo nesto pa da i vas upoznam, naime, radi se o Boilieacademy-Ugo druzenju koje ce se organizovati u saradnji sa BiH-Ribolov-om na jezeru Smoluca.

Na druzenju ce se izvrsiti promocija proizvoda Boilie Academy (koja je novitet na nasim prostorima) i renomirane firme Ugoplast s cijim smo proizvodima (rod podovi, rakete...) vec odavno upoznati. Ono sto je vazno za napomenuti jeste da je ovo prva promocija pomenutih firmi na teritoriji BiH i zasigurno bi bila velika steta propustiti takvo nesto.

Termin druzenja je od 23. - 25. 09. 2011. godine.

Okupljanje je planirano za petak kada ce se po dolasku na Smolucu odrzati promocija proizvoda. Nakon toga slijedi izvlacenje pozicija i odlazak na iste uz napomenu da ce svaka od takmicarskih ekipa dobiti po 5kg boila iz asortimana Boilie Academy s kojima ce pecati. ''Takmicarski'' dio pocinje od dolaska na pozicije i traje 48 sati. Najuspjesnije 3 ekipe ce dobiti simbolicne nagrade od organizatora druzenja.

Na jezeru ce biti uprilicena i prodaja proizvoda Boilie Academy i Ugoplasta po dosta povoljnijim cijenama nego inace.

ONO STO JE POSEBNO POTREBNO NAGLASITI JESTE DA NA OVOM DRUZENJU NEMA KOTIZACIJA, UCESTVOVANJE JE POTPUNO BESPLATNO, KAO I 5KG BOILA KOJE CE DOBITI SVAKA OD EKIPA

Napomena: za manje od 24 sata je prijavljen trazeni broj ekipa, tako da prijave, ukoliko ne dođe do odustajanja, vise ne primamo, ali to nije prepreka da dođete u petak na jezero Smoluca i prisustvujete promociji koja ce nadam se biti dosta zanimljiva.
Isto tako u nedelju ce se nakon zavrsetka ''takmicarskog'' dijela odrzati revijalno takmicenje u bacanju raketa, sistema... (zavisno od zelja i afiniteta ucesnika) pa ce i to biti zanimljivo za pogledati.

Svi ste pozvani!!!

Bistro!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”