Dok ne probam lava ...

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dok ne probam lava ...

Post Postao/la Han » 04 ruj 2011, 10:23

Dok ne probam lava za mene je janje kralj životinja.


P.S. Ovo je sa jučerašnje akcije ali na komšijskom sijelu. Pa ja onako ko fol čistim pa odem da pomirišem :135:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Dok ne probam lava ...

Post Postao/la angler » 04 ruj 2011, 10:36

Jeli bila i hobotnica na bosanski :grin:

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dok ne probam lava ...

Post Postao/la Han » 05 ruj 2011, 12:29

Prijedlog

Ovo mjesto gdje smo bili je pravo otkriće. Prošao sam tim putem nebrojeno puta a nisam znao da postoji ovakva oaza nekoliko desetina metara dalje od magistralnog puta. Valjda zato što kad vozim gledam ispred sebe :grin:
Ja sam oduševljen.

Dok je lijepog vremena, ako ima zainteresovanih da malo porodice izvedemo na vazduh sa sve miomirisom lava na ražnju a i da vidimo dal je ova nova riba u rijeci došla već pameti il će da grize servirano.

Ovo je malo nesportski ali dok me ne naučite da vadim šarane ja ću vaditi punoglavce :135:
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dok ne probam lava ...

Post Postao/la rusko » 31 lis 2011, 22:53

Evo i zacina za lava:

slika
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”