Dali se sezona privodi kraju ??????

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Emir
Štela
Postovi:97
Pridružen/a:25 lip 2006, 10:01
Lokacija:Germany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Emir » 04 pro 2006, 20:00

Postovanje moci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drago mi je da moje slike smatrate dobrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Lemi koliko vidim i tvoja ruka je uredu dok sarana mozes da drzis za slikanje,a nek si i onog detektiva sklonijo mi sa vrata ipak su to neuracunljivi ljudi,a sto se tice lova sve manje nosim sacmaricu i to mijenjam fotocamerom pa se Grmec planinom sve cesce secem bez puske i onda mi se dese i ovakve stvari,snimak nije bas dobar spora camera na hladnoci jos sporija a srne u punom trku ali uipak 4 komada se mogu raspoznati da nebi ispalo da pravim lovacku stranicu ovde sa ovom slikom bi zavrsio o LOVU slika ili ti naleti neki lijep motiv poput ovog slika ponekad pomislim bolje bi mi bilo da se bavim slikanjem nego lovom ili ribolovom ali cekam da mi to predlozi neko ko ima vise iskustva sa tim neko kao hero( mozda za hayat)
budi fer,uhvati i pusti


Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 04 pro 2006, 21:46

Postovane,
Emire ide nekako,mada tek u februaru ocekujem da mi kost zaraste.Trenutno imam sipku sa set sarafa.Mozes zamisliti kako je zeznutno drzati pa i ovog od 4 kg.Ali nadam se u februaru konacno zavrsetku ove epizode sa rukom.
Nisam znao da imas i lovacki dar.Tebi bas nemoze biti dosadno u zivotu.Slike su ti bas mrak.
Pozdrav jarane moj i nemoj da se VISE UDALJUJES ODOVDE,BEZ TEBE JE MALO BEZ VEZE,mada ima puno jos divne raje.Mislim da se polahko naziru konture nekih prijateljsava.To me raduje i ispunjuje kad vidim da se kolege odlicno ponasaju.Jos jednom hvala za fotke i kao sto rekoh opali neku novu teme.
Pozdrav svima,
Bistrooooooooooooooo!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 04 pro 2006, 22:22

Emire ti si pravi zaljubljenik u prirodu......
Necudim se sto vec razmisljes da okacis pusku o "klin" a foto kamerom zabiljezis sve ono sto si mogao a nisi upucao.. Ja sam samo jednom vidio ubijenu srnu i rekao sam da vise nikad sa rodjakom necu otici u lov..Slika srne na izdisaju ,i kad pusti suzu bio definitivan the end moje lovacke karijere !

Super ti ovi zimski sarani cestitke BISTRO !

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 21 pro 2006, 09:30

Bistro,
Evo pet decemarskih sarancica,jes da su ispod svake mjere al zimski su.
Pecao sam na jednom od dva mjesta koja zimi prehranjujem.U nedelju idem na nesto ozbiljnije....
Eto rekoh da razbijem motoniju sa ovim kederima od sarana,znam da ce se sarandzije smijati al nejma veze i ja sam se smijao.
Bistrrrrrrrrrrrrrroooooo!!!
slika
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 21 pro 2006, 10:12

Lemi kupi dusek za ribe ako ih vracas u vodu ako ih "tamanis" (a opet ispod mjere :? ) svejedno im je.. Takodje nikad vise od jednog u meredovu jer se bespotrebno izranjavaju i nerijetko uginu od infekcije koze ili povreda unutrasnjih organa......

Bez ljutnje !
slika


Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 21 pro 2006, 10:39

Naravno da ih vracam,nemislis valjda da in nosim kuci.Posto su bili mali ovaj veci meredov sam koristio kao cuvarku,Dakle nisu vise od 30 sekundi bili na suhom.Bio sam kratko i radio je ko lud zato sam ih jednog po jenog cuvao radi ove slike...
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 21 pro 2006, 19:26

Ljepe ribe pravo, vidi se da su uhranjene ljepo za zimu!
Koliki god su , za oavj period su odlicni , a uostalom velicina nije uvjek bitna bitno je da se izadze na vodu....
Nek je bistro u ove zimske dane....
OVOM PRILIKOM ZELIM DA SVIMA POZELIM , SRETNE DOLAZECE PRAZNIKE I BLAGDANE.
Za koji dan ako bogda i Mirza CE BITI NAPOKON KRAJ VODE....

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 21 pro 2006, 20:26

Bistro Mirza,
Pa gdje si Mirza dugo se nisi oglasavao,nesto kontam da nije vec stigao podmladak pa si zauzet.
Bistro jarane i svrati ovamo mislim na forum!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

brzak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la brzak » 22 pro 2006, 00:27

lemi63 je napisao/la:Naravno da ih vracam,nemislis valjda da in nosim kuci.Posto su bili mali ovaj veci meredov sam koristio kao cuvarku,Dakle nisu vise od 30 sekundi bili na suhom.Bio sam kratko i radio je ko lud zato sam ih jednog po jenog cuvao radi ove slike...
Pozdrav Lemi,
Lijepi Sarani nema sta ,prava zimska farba.
Ja uz dusek uvijek nosim i par vreca (cuvarki) za Sarana,ako dodjes u Zwole a stim da mi prvo kazes da 100% dolazis onda imas od mene Dvije cuvarke i Dusek,a ako nemozes onda da ih dzaba ne tegarim po autu.
To ja onako prijateljski i nemoj da me sad shvatis pogresno.
Pozdrav
Pozdrav i Mirzi ,
I ja takodjer cestitam svima naredne praznike kao i blagdane.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 22 pro 2006, 05:47

Vozdra raja!
Ma lemi bio sam zauzet vamo u ovoj pustinji , ali eto hvala bogu doceka da se ide kuci na odmor!
Ako bogda , u nedelju krecem na put ka nasoj ljepoj bosni!Utorak cu vec biti dole i ako bogda odma poslije nove godine na vodu , ali cisto sumnjam da necu izaci ranije , jer mi vrag nece dati mira !
Kad se uzme u obzir da sam ribu i vodu zadnja tri mjeseca vidio samo na internetu ima da odem odma sutradan , pa brem i da je vidim!
Nek je bistro....

Avatar
lemi63
Štela
Postovi:99
Pridružen/a:29 kol 2006, 21:37
Lokacija:holland
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la lemi63 » 22 pro 2006, 09:34

Bistro Brzak,
Jarane prijatno sam iznenadzen tvojom iskrenom ponudom.Zaista prijatno iznenadjen.Hvala Brzak.No nije da nejmam dusek,imam mada ja to zovem cerada.To je nesto iz vox/colekcije.To ti je za prihvat sarana ali nije za vodu.Sto se tice ovih sarana,nisam isao smisljeno da pecam,isao sam da provjerim mjesto koje sam hranio.Ostao sam sam sat i po.Nisam mogao i zbog ruke da prtacim sve.Ali jarane bice i sarana na ceradi/duseku to ti obecavam..
Bistro,
P.S
Mirza znam kako se osjecas,ali mislim da ti moras da uzivas u idjeji da ces na vodu posle tioliko dugo vremena.Nek je bistro,javi ako bude sta!!!
priroda nam daje mnogo,uzvratimo joj bar malo

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Post Postao/la Mujacic Mirza » 22 pro 2006, 17:05

P.S
Mirza znam kako se osjecas,ali mislim da ti moras da uzivas u idjeji da ces na vodu posle tioliko dugo vremena.Nek je bistro,javi ako bude sta!!!

Obavezno lemi ,ima da se javim!
Evo vec sanjam kako sam kraj vode i zamaram!
Kada bi reako nekome ko nije ribar da sam u ova tri ipo mjeseca sanjao ribolov ,a ne zenu , taj bi mi definitivno reko da sam odljepio i da nisam normalan!
Ovu nasu fisomaniju moze razumiti samo neko koje isti kao mi , a to je covjek koji zivi za vodu i ribolov!!!
Bistro.............

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 19 vel 2007, 19:02

Ima li neko neka iskustva zimskog lova sarana na nasim divljim vodama u BiH
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 20 vel 2007, 16:00

Vidim da ima ekipe koja se bavi i lovom :lol:
Posto sam i ja jedan od tih reko mogli bi otvoriti jedan dva topica i o tom boravku u prirodi.
Recimo da mu naslov bude takav da oni kojima se to ne svidja tamo i ne svracaju.
Cisto radi mira u kuci.

Mozda netko ne razumije lov kao takav pa zasto onda da se dizu tenzije ako nije potrebno.

U svakom slucaju svima bistro,dobra kob, dobar pogled il kako god hocete sve je od SRCA

Puno pozdrava od klapne :lol: :oops: :lol:

klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la klapna » 20 vel 2007, 16:06

Evo i jedna slija za pocetak.
Nije saran al boze moj :wink:

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”