Lov bucova.

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov bucova.

Post Postao/la zlaja » 04 sij 2012, 23:10

:grin: Dobra ti taktika...mi papučari se zaletili ko da ćemo šta propustiti :mrgreen: mada se ja nesmijem žaliti jer često izlazimo zajedno na pecanje,moja rastura bijelu ribu na plovak samo ja moram stavljati crviće na udicu...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la rusko » 04 sij 2012, 23:43

BcRich je napisao/la:i ja danas bio na modracu ,ulovio 5 bucica,po pola kile,svi vraceni,,, ali tukli su pravo neslika nista,,,,drugi put,,, ponio 38gr-ca,,,,malo cejfio hiihihi,,,,vidio sam te danas Rusko,,,,to si ti,,,,,ja sam bio ukod camaca hihiihi....
Care ako si me danas vidio kod Modraca volio bi da mi posaljes sliku, jer ja sam ti danas bio cijeli dan u stanu u Malmöu, u Svedskoj... i lijecio gripu... a pravo bi mi bilo drago da sam bio na Modracu <valjanjeodsmijeha>

Malo zeze, buraz... razumljivo je... Lik na slici je moj prijatelj, ne ja... ;-)
slika slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la tare » 05 sij 2012, 00:06

Al ovaj cupo mi nije dobar za reklamu,trebali su nam nekog lijepseg staviti,ovaj ruzan ko lopov :mrgreen:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la zlaja » 05 sij 2012, 00:11

Neki stari metalac iz Zenice :grin: Čovjek ima znanje i shimano ga plaća da peca, jebem ti život koji dobar posˇo !!!da sam ja na njegovom mjestu ne bi uzimao godišnji :mrgreen:

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la tare » 05 sij 2012, 00:22

Ma nevalja nista poso <jelmekotrazio> :456:


BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la BcRich » 05 sij 2012, 10:01

Rusko,ja mislio ti, vidjeh ti posalo post,slika i to je to ja odma gdje si Rusko,ja te vidio hihihiihih......Zlaja,malo je takvih zene,blago tebi,,,,pozdrav bistro

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 12:32

zlaja je napisao/la:Rusko jel na umjetni mamac i jel mensur član Bistro BIH foruma ?
Mensur je sad clan i BIH foruma...nema gdje me nema sad..Zelim da se zahvalim zlaji na cestitci i pozdrav svim ribarima...Bistro

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 12:35

rusko je napisao/la:Evo kolega Mensur je danas na Facebook postavio sliku jednog svjeze ulovljenog sa Modrackog jezera:

slika
Hvala Rusko...pozzz

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la Seha » 05 sij 2012, 13:59

Lijepa slika. Bistro i dobro nam dosao
slika

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la zlaja » 05 sij 2012, 16:30

Mensure dobro nam došao i Bistro,otvorio si sezonu 2012.

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 22:26

Hvala svima,bolje vas nasao... sutra rano sam ponovo na jezeru Modrac idem maksuz na Bucova,posto se u nedjelju vracam za Austriju...ja vam javim ako bude lijepih ulova Bistro i veliki pozdrav za sve vas..

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 22:27

zlaja je napisao/la:Mensure dobro nam došao i Bistro,otvorio si sezonu 2012.
hvala zlaja! ;-)

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 22:28

Seha je napisao/la:Lijepa slika. Bistro i dobro nam dosao
Hvala lijepa!

MensurHalilcevic
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:04 sij 2012, 21:58
Kontakt:

Re: Lov bucova.

Post Postao/la MensurHalilcevic » 05 sij 2012, 22:41

rusko je napisao/la:
BcRich je napisao/la:i ja danas bio na modracu ,ulovio 5 bucica,po pola kile,svi vraceni,,, ali tukli su pravo neslika nista,,,,drugi put,,, ponio 38gr-ca,,,,malo cejfio hiihihi,,,,vidio sam te danas Rusko,,,,to si ti,,,,,ja sam bio ukod camaca hihiihi....
Care ako si me danas vidio kod Modraca volio bi da mi posaljes sliku, jer ja sam ti danas bio cijeli dan u stanu u Malmöu, u Svedskoj... i lijecio gripu... a pravo bi mi bilo drago da sam bio na Modracu <valjanjeodsmijeha>

Malo zeze, buraz... razumljivo je... Lik na slici je moj prijatelj, ne ja... ;-)
znaci imamo i dokaz da sam vidjen na modracu...bas fino...necete vjerovati jucer sam dobio odma komentar na facebook-u na moju sliku jeli u mrezu ili na udicu uhvacen eto kakvi su nasi ljudi i nas mentalitet...drago mi je sto sam odrastao u Austriji i sto znam sta je zakon i drago mi je sto se drzim svih zakona nije bitno u kojoj sam zemlji...Pozdrav svima.. ah ja bcrich da se nezoves eldar slucajno ako si bio kod camaca?

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov bucova.

Post Postao/la BcRich » 05 sij 2012, 23:58

da to sam ja,,,mozda se vidimo opet gore....... pozdrav bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”