Vertigo Varalice - V-Blade

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mr-Sandman
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:18 ruj 2011, 13:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la Mr-Sandman » 09 kol 2012, 08:46

Pozdrav iz Srbije! Ovo mi je prvi post pa da se ukratko i predstavim. Zovem se Matija, i iz Zrenjanina sam. Od prosle godine se bavim proizvodnjom varalica i strastveni sam varalicar. Po struci sam ekološki inženjer, ali pošto svi znamo koliko se daje na ekologiju na ovim prostorima i nije cudo sto nema posla za mene. Tako da sam kao i mnogi krenuo u vode privatnika.
Predstavio bih vam i moj proizvod to je jedan tip metalne glavinjare u nekoliko velicina i tezina. Varalica se zove V-Blade, i cilj mi je bio da napravim lovnu varalicu, kvalitetnu, i pristupacnu, jer malo njih ce dati 4 ili 5 eur za heddon-a kog ce ostaviti na nekom panju.
Da ne bih duzio pricu evo par linkova i nekoliko slika. Puno pozdrava i hvala na paznji.

http://www.vertigo-varalice.com/
http://www.facebook.com/pages/Vertigo-V ... 4407563314
http://www.youtube.com/watch?v=HmPl4vfP4HE

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la Clavis » 09 kol 2012, 09:05

Pozdrav,

Želim Vam čestitati na ideji i angažmanu, treba se odlučiti na ovim prostorima za takvo nešto.
Sad jedno konkretno pitanje, imate li u planu ili već napravljene u kako da kazem, prirodnijem dekoru,
pogodnom za naše tekućice? Koliko sam vidio, akcija kod varalica je odlična, ali malo sam konzervativan
kad je u pitanju dekor, barem što se tiče voda na kojim lovim (grabljivice u velikoj mjeri su mladice i potočne pastrmke)

Avatar
sasavt
Početnik
Postovi:23
Pridružen/a:22 srp 2012, 08:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la sasavt » 09 kol 2012, 09:10

Bistro gospodine !!!!!
Pitanje jeli je moguče slanje za Hrvatsku i ostale repubilike i kakav je postupak plačanja ?
Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pozorno slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći

Mr-Sandman
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:18 ruj 2011, 13:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la Mr-Sandman » 09 kol 2012, 09:14

Mozda bi ovako nesto bilo interesantno za bistre vode. Prirodne neupadljive boje.
slika

I pastrmku sam takodje radio, nesto ovako. Ovo je rainbow trout dekor.
slika

Jos nemam zvanicnog distributera u Bosni, pa je ovo cisto da se upoznate sa varalicama i da cujem predloge sto se tice dekora, pa da spremimo nesto sto vam bas treba. Otvoreni smo za predloge i sugestije. Hvala vam.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la zlaja » 10 kol 2012, 16:47

Pozdrav i dobro došao u Bistro BIH raju, metalna varka koja apsolutno ima svoje mjesto i vrijeme,dokazano lovna više puta...pravim i ja neke verzije hedona...malo hobija preko zime...ove tvoje verzije mi izgledaju okej.


Mr-Sandman
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:18 ruj 2011, 13:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la Mr-Sandman » 16 kol 2012, 23:09

Pozdrav i hvala na dobrodošlici :)

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vertigo Varalice - V-Blade

Post Postao/la Seha » 16 kol 2012, 23:57

Lijepe varke. Bistro i puno srece u daljem radu.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Metalne varalice”