Potraga za Kraljicom Une 2007

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Potraga za Kraljicom Une 2007

Post Postao/la Seha » 16 lip 2007, 10:17

Evo kratkog raporta nakon 1 dana takmicenja.
Pored standardno dobrog druzenja i riba je radila relativno dobro.
Trenutni poredak je :
1. Brico
2.Dok
3.Vahid (iz Krupe)

Kako mi Zander rece bilo je dosta spadanja lijepih riba i borba ce biti neizvjesna do samog kraja jer je danas rotacija takmicara na lovnim pozicijama i Dok je bio jako sretan kad je izvukao jednu od najlovnijih pozicija gdje ce loviti danas pa su velika ocekivanja da ce bas on i danas imati neke lijepe ulove.

Bistro i uzivajte raja "jedan je zivot" i "jedna je Una" !

slika
slika


Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 17 lip 2007, 13:17

Sa bricom ce oni tesko izaci na kraj ako ga riba krene a osim toga na svom je terenu.Prosle godine je pred sami pocetak takmicenja ako se ne varam imao lijepu ribu.
Dok je isto cest gost tako da mu tereni nisu nepoznati i sigurno je spreman ko top i vjerovatno jedan od kandidata da pobijedi.Vahida ne poznajem ali i on je domaci sto mu prednost daje.
Mislim da nije slucajno da su ovi ljudi preuzeli sami vrh mada je u ribolovu sve moguce.Zelim puno uspijeha svim takmicarima.Bistro!

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 17 lip 2007, 13:23

Zaboravio sam napisati ja navijam za zandera.BISTRO ZANNDDDEEEERRRRRRREEEEE!!!!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 17 lip 2007, 15:11

Takmicenje zavrseno redosljed ostao isti..Slijedi kratka reportaza od Zandera za koji dan dok covjek sabere utiske. :wink:
slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 17 lip 2007, 23:41

Hvala dragi moji ribari,
redosljed je ostao nepromjenjen,ali je knap bilo.
Vidjeli ste da je Brico ulovio jednu u 0:20 sati od 93cm,ali je Dok u isto vrijem imao pravu ribu na stapu na poziciji BABLUK koji je poznat po velikim kraljicama.
Borba je bila strasana uzela mu je cofa u ca.0:30 sati i otisla naglo ispod camca da nebi zapela spaga na camac dok ju je malo zadrzavao i desilo sespadanje ali zasto?

Na cofu je bila prava trokuka (POSTAVIM SLIKU SUTRA) dvije kuke je skoro spojila, a jednu ispravila i otisla svojim putem. :cry:
Zao je bilo svim takmicarima sto se je to desilo,vec drugi put bas Doku jednom iskusnom mladicaru.
Ipak je Dok zauzeo drugo mjesto i svoju nagradu poklonio Brici jer je druga nagrada bila VMC STAP 80-180gr 3,00m duzine,sto je Bricu cinilo nam se svima vise obradovlo nego kanu firme HNK :D

Jos jedno hvala DOK svi smo bili sretni,a vidjelo se i da je Brico bio najsretniji :wink:

Slika ima i bit ce na pretek pa to slijedi

BISTRO OD ZANDERA ////
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________


dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Post Postao/la dok » 18 lip 2007, 09:19

uhhh evo ja napokon doma, malo sredjujem utiske, bilo je ludo i nezaboravno, mnogo sam razmisljao o onoj tituli "naj-luzer" koju mi dadoste, he he, to je Zanderovo maslo, a u mojim ocima nesto sasvim drugo, mozda upravo ono sto moji kolege iz bosne zovu NAFAKA, no sve u svemu, prezadovoljan sam, kao i moji gosti iz Bavarske koji su po prvi put lovili mladicu varalicom, ( doktori biolozi - a svi musicari) inace morao bih korigirati ukupan score: ulovljeno je 10 mladica, Bavarac Werner nije prijavio ulov, mladica oko 60-70 cm je gadno uhvatila woblera i trebalo jedosta muke da je oslobodi , nije htio cekat da sudac dodje a mlajka sad slobodno pliva unskim brzacima . . .

No kako bi utisak bio potpun, pusticu da mi sve jos malo sjedne, te popodne napisati DETALJNO izvjesce koje su poslati administratoru pa nek stavi na frontpage !

pOZDRAV OD DOKA
Boze dragi jel i tebi ovako lipo

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 18 lip 2007, 16:30

dok je napisao/la: mozda upravo ono sto moji kolege iz bosne zovu NAFAKA
Tako je Dok ... a ima i ona:"Novi dan - nova nafaka!" Osim toga, ne zovu je dzaba kraljicom. A tebe evo drugi put potrefi ona velika ... prava .... ima tu neke simetrije, znas, nije to bezze!! Stari, zao mi je sto nije izasla napolje.

Pozdrav! :)
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 18 lip 2007, 20:27

Super,super deset riba to je pravo!
Cestitke pobijednicima a i organizatorima koji su ispunili sve uvijete i naravno dodijelili obecane nagrade.
Mogu reci da me nije iznenadio Dokov potez da drugu nagradu pokloni Brici.
A kao sto se vidi Brico ce znati taj stap dobro iskoristiti.
Bistro.

dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Post Postao/la dok » 01 srp 2007, 20:59

Potraga za kraljicom Une 2007

Kao i zadnjih godina, i ove godine U.S.R. „Krušnica“ iz Bos. Krupe organizirala je internacionalno takmičenje u lovu na mladicu na dijelu Une kojom gospodari.
I ove godine organizacija natjecanja je bila na svjetskom nivou, tako da su natjecatelji imali mogućnosti i 4 dana prije samog natjecanja upoznati mjesta i besplatno loviti, dakle svatko onaj tko je uspio odvojiti vremena – obišao je sva mjesta te imao priliku isprobati svoje najuspješnije mamce ali i vidjeti kako to domaći čine !
Broj natjecatelja je obzirom na uvjete i mjesta na kojima se lovi – ograničen, svaki natjecatelj imao je svog suca koji je istovremeno bio i vodič a po potrebi i „lađar“ – zadatak nimalo lak za samog organizatora al nas je ipak 34-ero se uspjelo „kandidirati“ za startna mjesta. Prelijepa Una nas je dočekala u svom najljepšem izdanju, obzirom na jake proljetne kiše proteklih dana, vodostaj je bio nešto viši, bistrina vode lagano zamućena iliti „sijera“ po domaći, mjesec u mijeni – idealni uvjeti za lov na „Kraljicu“ - što poželjeti više ???
Da organizator uči – dokaz je i bolja organizacija same satnice, naime kako bi se natjecatelji a i suci uspjeli odmoriti – odreklo se jutarnjeg lova - lovilo se u dvije večeri, petkom od 21:00 do 01:00 ujutro, a subotom od 19:00 do 01:00 h.
Ja sam i ove godine prvu večer izvukao mjesto zvano SPLAV na kojem sam lani imao okršaj sa krupnom mladicom. No i Dok uči, ovog puta jači štap – limeni bič, jaka daiwa certate HD i naša medicinska upredenica u 0,32 mm debljine – pribor dovoljno jak i sedre da pomjera a opet dovoljno elastičan da spriječi nagle pokušaje oslobađanja mladice. Samnom u čamcu vodič Sudo i natjecatelj Fudo, u pozadini budnim okom sve prati kontrolni sudac Elvis. Atmosfera ispočetka napeta, Fudo gađa i najudaljenije točke, zna svaku sedru i svaki potopljeni panj napamet, a zna i Dok, prošle godine sam tu ostavio popriličnu „ergelu“ najdražih varalica. U jednom momentu Fudin štap se naglo savi prema vodi, nažalost, kontra je bila malo prekasna, razočarenje u njegovim očima, pokoja promrmljana psovka i prazan pogled ka Unskoj dubini – a na tom mjestu je fakat duboka – preko 13 m!! „Sudo dodaj tu žuju meni i Doku – izgleda da treba malko podmazat te šarafe pa će i kontre bit brže“ Nasmijah se od srca njegovoj lagodnosti al prvim gutljajem shvatih kako je ta žuja bila odlična ideja. Polako al sigurno nasta prava tama, mjena je, nebeski fenjer nam se skrio negdje iza pola. Bacamo varalice jednu za drugom, ni kvrca, mladice sporadično iskaču na površinu, al ne love. Oko 22:30 odlučih se isprobati moju najnoviju varalicu – veliku, krupnu, dvodjelnu pastrvu, dugu 22 cm, tešku 45 g, zasad bez imena, te joj je na stomaku Goran nacrtao znak upitnika, s razlogom. Komentiram to glasno a Fudo će Sudi: „vidi odakle je izvuče – iz tajnog džepića, znao sam ja da on opet ima neko iznenađenje! Smješkom upućujem prvi zabac ka suprotnoj strani na 90 gradi, kratko provlačenje i strahovit udar, kontrirao sam u istoj sekundi, osjetio sam da je riba čvrsto uzela pa je nisam previše forsirao, čamcu prilazi kontrolni sudac Elvis , oprezno prihvata i mjeri ribu, 84 cm, oko 5-6 kg, kratko slikanje i puštanje kraljice natrag u Unske dubine. Htjedoh zabacit al vidjeh da je druga trokraka udica u Elvisovom prsluku, vađenje velike ownerice iz gusto tkanog prsluka liči na nemoguću misiju – popustih kočnicu na roli da bi Sudo nožem izrezao komad tkanine – iako često spominjano – i profesionalcima se desi kačenje udice pri prihvatanju i oslobađanju ribe. Kratak predah, Fudino komentiranje sreće, ulova i tajnog oružja, onako nesmotreno istu varalicu zabacujem u tamnu Unsku noć, puštam dvadesetak metara nizvodno od sedri i počnem lagano povlačiti – u tom momentu strahovit udar – munjevita kontra i jedan duugi zzzzzzzzzzzzzzzzz moje rolne – shit, prokletstvo, pa kočnica je skroz labava – u djeliću sekunde mi mislima prolaze ljutnja, bijes i očaj – uhvatih špulnu čvrsto i ponovim kontru – al nakon jakog trzaja riba se oslobodi. Hmmm… Ljut na sebe i svoju nesmotrenost pregledavam pomno varalicu, jaki ugrizi po leđima varalice, krupna riba. Fudo opet traži zalivanje žujom, na što se dakako ne bunim, te onako kroz zube promrmlja „ e neće ta varalica Krupu napustit – to ti ja garantiram. Svi se slatko smijemo a ja sebi onako sam u brk kažem – eto nije bila njena nafaka….
Una se umirila, noć je već duboko zašla u svoj smisao, lagani vjetar nas ugodno osvježava – pomno osluškujemo – ništa se ne javlja, pa ni bijela riba. Sudac upozorava na skori završetak, Fudo nervozan pakuje svoj štap, ja u 00:58 zabacujem po zadnji put nizvodno prema granama, i opet udar na 2 metra od čamca, kontra, riba je gore, po otporu vidim da nije jako krupna, al bori se snažno, uz sami rub čamca odjednom pljusak, špaga je popustila, al ribu još čujem da pljuska na krmi čamca, zatežem al u tvrdo, riba je još gore, pa što se dešava, ustajem se i vidim što se desilo, riba je zgrabila povelik mamac s glave a donja trokraka se zabila u meko jelovo drvo unske lađe, potom je sve utihnulo, riba se oslobodila, naglim trzajem oslobađam varalicu iz trupa krhke lađe. Fudo sad već posprdno komentira: „ma hajde Dok, to ti je plotica ugrizla, one su u Uni jake ko mladice“… Smiješeći se odlazimo na obalu pa potom na sastajalište na jednoj unskoj Adi nazvano „Pilanica“ Gore je već ekipa na okupu, čujem da je bilo zanimljivih događanja, Brico je na naš mamac „Una“ koji je kupio netom prije natjecanja digao lijepe 2 mladice u mjestu „Mašići“ . Radujem se za njega, pravi je ribar i uporan ko mazga, otvoren za nove načine ribolova, nove varalice, catch&release ribolovac – sretan sam i dakako što su ribeulovljene upravo na našu kreaturu posvećenu ovoj predivnoj rijeci. Odlazimo na počinak jer je za ujutro najavljeno mušičarenje na fly-reviru „Krušnica“. TV-Ekipa sa Hayata kojoj očito ne treba više od 2 sata sna je najavila buđenje već u 6:00 h. No Doka ujutro prvo bude ribiči, traže se uspješne varalice, hvala Bogu ove godine smo se dobrano spremili, potom ukočeni pacijenti Zander i Werner, pa gosti iz Bavarske – prijatelji ihtiolozi Werner i Klaus iz elitne Bavarske ribičke udruge „die Isarfischer e.V.“ s kojima namjeravamo pokrenuti neke zajedničke znanstvene projekte a sve u svrhu što skorijeg otvaranja mrijestilišta mladice i lipljena. Na Krušnici uspjevam lovit samo pol sata, tek 2 lipjenja uspjevam sitnom nimfom prevarit u smaragdno bistroj vodi, zatim vozi ekipu na rafting uzvodno od grada, traži med. opremu u domu zdravlja itd. itd. Jedva sam dočekao večer, i odlazak na teren. Iako se u subotu počinje već u 7, ja odlazim tek oko 20:30 na jedno duboko mjesto blizu samog centra grada zvano Babluk, sparina je i ne vjerujem da će mladica bit aktivna rano. S Bišćaninom Emirom koji samnom dijeli to mjesto razmjenjujem iskustva s Une, usput mi dovode jednog pacijenta natečena koljena na pregled, onako spontano- bosanski – al to me ne smeta – dapače, uz kahvu i laganu šljivu već se noć duboko uvukla u svoj kaput, zamolim vodiča Esmira da me odveze čamcem malo uzvodno, riba nije aktivna ove večeri, ništa se ne zbiva. Probam spužvanom imitacijom peša po uzvodnom kanalu među sedrama, kratak udarac, kontra, al riba se istim mahom oslobađa – izvlačim peša i vidim zguljenu olovnu glavu. Dakle na dnu su. Gledam svoju već dobrano osiromašenu kutiju, za dno gotovo niti jedna varalica, razdjelio sam sve slottere i glavinjare, tek jedan teži cof kojeg sam dobio od Elvisa netom prije natjecanja. Bacam po dnu, vučem i po srednjem sloju, ništa, ni kvrca, sve kao da je zamrlo. S obale čujem glasno psovanje, Emiru je dobra mladica spala sa ručno izrađene žlice koju mi je s ponosom prije samog natjecanja pokazivao, žao mi ga, al ipak se dešava nešto, gledam na sat, 00:54, Esmir nas spušta lađom malo nizvodno, kaže tu je ekstremno duboko, preko 17 m, a i primjećujem po špagi, cof nikako da potone, napokon dno, počinjem jigati, u jednom momentu zaustavljanje, kao da sam zapeo, za svaki slučaj kontriram žešće, a onda jeziv trzaj od kojeg mi je skoro štap ispao iz ruke, dajem jaku kontru, vičem Esmiru da pušta lađu prisjećajući se bolnih iskustava od prošle godine, kočnica je napeta, štap u luku uspješno amortizira sve udare, koncentriram se maksimalno, riba je očito golema, vuče nas preko Une ko da smo u orahovoj ljusci, ne smijem si dozvoliti ni najmanju grešku, ne popuštam nit forsiram previše, minute su kao sati, nakon 100 m riba naglo odlučuje krenuti uzvodno, kako sjedim u sredini čamca ustajem i pokušavam prebaciti štap oko pramca, pri tom izdizanju špaga naglo popušta, riba se oslobađa, ne mogu vjerovati, pa što se desilo, onako drhtavih koljena izvlačim cofa na površinu i vidim odgovor, dva kraka VMC udice 1/0 su spljoštena, treći ispravljen ko bumbačica, ehhh ebem ti nafaku, ni večeras nije na mojoj strani. Al neka, tješim sebe, ipak sam ja njoj došao u goste, a ne ona meni, a s druge strane opet žaljenje, ja bih se samo fotkao i pustio je nazad, no ne vjerujem da ona prizna te argumente, miruje negdje u tihoj Unskoj dubini i čeka neke nove izazove…
Dolazimo opet na Adu, komentari i glasine su očito bili brži od mene, tapšanje po ramenu, rječi utjehe, a meni ipak osmjeh na licu, bez imalo ljutnje prihvatio sam činjenicu da je sve ovo samo igra, zabava, mi u svemu samo glumci…
Sutradan smo se svi okupili u restoranu Alga uz predivne Unske slapove Himinog buka na proglašenju pobjednika, za te dvije večeri ulovljeno je ukupno 10 mladica, duplo više ih se otkačilo – odlični rezultati - dokaz da ribe u Uni ima na pretek ali i da su nastupili dobri ribolovci. 1. mjesto odnio je Muharem Halkić – Brico sa osvojenih 17070 bodova, te je za nagradu dobio krasan drveni kanu, na drugom mjestu je bila moja malenkost sa osvojenih 6040 bodova, svoju drugu nagradu – mladičarski štap CMW 3,00 m i akcije 80-180 g, ja sam prepustio pobjedniku, jer je on najzaslužniji i jer se najviše trudio, na trećem mjestu Vahid Hodžić sa osvojenih 3400 bodova a kao nagradu dobio je udobnu uredsku stolicu tvrtke Vizor. Na 4. mjestu je bio Radovan Lukić sa osvojenih 2080 bodova a na 5. mjestu prošlogodišnji pobjednik Dean Klačar sa osvojenih 580 bodova.
Na kraju proglašenja održao sam svoje obećanje i tu novu, očito lovnu varalicu odlučio posvetiti upravo tim divnim Unskim ljudima, prikupljali smo prijedloge i glasovali, od tog dana ta dvodjelna ljepotica nosi zaslužno ime „Queen of the Una“.
Meni je ovo natjecanje ostalo u divnom sjećanju a nadam se i svim ostalim sudionicima. Jedan od glavnih u organizaciji natjecanja – Ani mi koji dan poslije reče da je nedaleko tog mjesta ronio, lijepe snimke uspio napravit – snimio je i 3 ribe duzine preko 130 cm, he he, mislim da znam bar jednu od njih. Sve pohvale organizatoru, članovima U.S.R. „Krušnica“ iz Bos. Krupe. Vidimo se opet i dogodine, u nekim novim pustolovinama, nekim novim il pak starim borbama, a sve u čast toj unskoj ljepotici – ovim putem koristim priliku i apeliram na sve ribolovce da se drže sportskog načina ribolova „ ULOVI, SLIKAJ i PUSTI“ kako bi i generacije poslije nas mogle uživati u tim prirodnim ljepotama. Vaš DOK .
Boze dragi jel i tebi ovako lipo

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Bistro!

Post Postao/la senad » 01 srp 2007, 22:56

:-ok-: :I/-_:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 01 srp 2007, 23:40

Dok hvala za ovu reportazu koja itekako raspaljuje mastu pred put ka jednoj ,i jedinoj. :wink:
slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 02 srp 2007, 15:24

SEHA SAD NECES POGOTOVA DA SPAVAS NAKON OVOG DOKOVOG PISANJA :D SAMO NEMOJ SEHA DA SANJAS DA TI JE SPALA RIBA NA UNI PROCICES KAO AMIR -MLADICA U REVIRU :D :D :D :D










BISTRO OD ZANDERA! ////
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 02 srp 2007, 17:05

Zander prosao je Seha te krize nespavanja od simptoma "ribomanije" prije 20 i kusur godina.
A sto se tice spadanja nece biti "do mene" to ti garantujem. :wink:

BISTROOOOOOO
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 05 srp 2007, 14:41, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 02 srp 2007, 20:35

Bez komentara.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 03 srp 2007, 09:23

Samo ti nastavi pa cu ti opet prognozirati sljedeci ribolov na Uni.haha

(:-I
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”