Jezero u Spionici

O šaranskim vodama, kako iz Bosne i Hercegovine, tako i iz cijelog regiona

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
taboo
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 lis 2008, 18:46
Lokacija:Tuzla
Kontakt:
Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la taboo » 27 tra 2011, 08:40

@ldin je napisao/la:ronioci harpuni O-bodova...
Ne možete da omalovažite vlasnika koji je i sam ribolovac. Pošto je ovo "komercijalna" voda a ne takmičarska, on ima pravo da odluči kako će i na koji način da izvadi tog soma "jedinca" jer potamani šarane porcijaše koje je čovjek namijenio izlovu i naravno zaradi.
Lijep primjer kako se može zaraditi na ovako malom jezeru. Uz čistoću, poredane hladare uz vodu, kafa , piće i sokovi stižu na stazu (poziciju), nema galame, glasne muzike... I čitav dan riba grize...

Ovaj som se mora izvaditi kad nema "muštarija" na jezeru (ako se razumijete u biznis). Ako ste mislili na moje štapove i njihov kvalitet, niste ih vidjeli pa nemojte ni komentarisati.
Ribara ne čini pribor već nešto drugo. Komentari su vam isuviše cinični a i skrenuli ste s teme...
Samo sam odgovorio kolegi forumašu na veličinu soma a vi odmah drvlje i kamenje na mene...


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la tare » 27 tra 2011, 10:55

Kolega Taboo,tebe direktno niko nije napao,niti tvoj pribor,niti bilo koga drugog,samo smo konstatovali da se taj som moze izvuci sa adekvatnim priborom,i meni licno smeta kad se som od nekih 70-80 kg toliko preuvelica,kao ne moze se izvadit,lomi stapove...
Kako se ovi vade???
Somic

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la @ldin » 27 tra 2011, 16:55

taboo je napisao/la:
@ldin je napisao/la:ronioci harpuni O-bodova...
Ne možete da omalovažite vlasnika koji je i sam ribolovac. Pošto je ovo "komercijalna" voda a ne takmičarska, on ima pravo da odluči kako će i na koji način da izvadi tog soma "jedinca" jer potamani šarane porcijaše koje je čovjek namijenio izlovu i naravno zaradi.
Lijep primjer kako se može zaraditi na ovako malom jezeru. Uz čistoću, poredane hladare uz vodu, kafa , piće i sokovi stižu na stazu (poziciju), nema galame, glasne muzike... I čitav dan riba grize...

Ovaj som se mora izvaditi kad nema "muštarija" na jezeru (ako se razumijete u biznis). Ako ste mislili na moje štapove i njihov kvalitet, niste ih vidjeli pa nemojte ni komentarisati.
Ribara ne čini pribor već nešto drugo. Komentari su vam isuviše cinični a i skrenuli ste s teme...
Samo sam odgovorio kolegi forumašu na veličinu soma a vi odmah drvlje i kamenje na mene...
ma prijatelju Tabo , evo ja 4-put pišem i brišem ...

- od svih postova moj citiraš koji najbezazleniji , ako si izvukao iz konetxta i sebi nešto zaključio , mogao si i zakljuciti da sam mozda htio reći da postoje i drugi načini , pa da priča ode u tom smjeru ...

- Komercijalno jezero biznis sve ja to kontam što se mene lično tiče moze to i dinamitom riješit , AL' JA NEPODRZAVAM i ne postoji opravdanje, za takav čin , a sad , šta će on uradit?? , mislim to je moje mišljenje bez da ikog vrijedjam

i Šta još, da evo vidim i ja ,pročitao sam sve postove da povezem situaciju uglavnom je sve konstatacija da sa adekvatnim priborom nije problem , činjenica je da ima tu postova na koje bi i ja reagovao , a šta ja znam , zvuče podrugljivo i nebi mi bilo svejedno , al ono što mi nije jasno šta je problem s mojim koji kratak i jasan ne omalovazava ne spominje pribor i li nikog po na osob , nego jednostavno stav " harpuni ronioci - 0 -bodova " jer kako si sam rekao u ovom svom izlaganju gore :
"Ribara ne čini pribor već nešto drugo"

P.S. Što nije blize pa ja bi tu ribu čekao i dan i noć :grin:

toliko od mene, za sada Bistro !!!!
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la feeder » 27 tra 2011, 22:17

Treba gazda kontaktirati Bc. Rich-a pa neka se dogovore. On ce to zavrsiti zmireci :)..... :)
Bistro

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la @ldin » 27 tra 2011, 22:40

eto konstruktivnog predloga <championvanja>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
taboo
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 lis 2008, 18:46
Lokacija:Tuzla
Kontakt:

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la taboo » 25 svi 2011, 18:07

Dođite pa ulovite ako možete.... a ja dobro vidim ko je spomenuo moje i Edinine "kineske" štapove koji me služe već godinama...
Ako Okuma i Ketner ne valjaju... hebi ga onda! Moja je stvar što volim terleskopske štapove!

p.s.
Nemojte sad da citiram pojedine!

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la ruba » 26 svi 2011, 20:10

feeder je napisao/la:Treba gazda kontaktirati Bc. Rich-a pa neka se dogovore. On ce to zavrsiti zmireci :)..... :)
Bistro
I ja se slazem sa drugom( feeder)Eldar sa svojom ekipom bi mogao izvuci to somce :mrgreen:
Ruba Vobleri

Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la feeder » 27 svi 2011, 00:16

hehehe bas danas sam razgovarao sa eldarom u vezi tog somceta.

Malo se zezali kakva je nagrada???

Nije problem izvaditi ako je do 100kg. Ipak je to jezero. Nije rijeka matice,brzaci,granje...

Eto treba popricati sa gazdom u vezi nagrade heheeh...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la Seha » 27 svi 2011, 12:45

Pozurite sa tim pregovorima oko nagrade ako budete cekali bice u njemu 200 - 300
slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la @ldin » 27 svi 2011, 13:56

hi baxuze :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
feeder
Đinđi-rinđi
Postovi:135
Pridružen/a:04 stu 2009, 09:37
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la feeder » 27 svi 2011, 22:26

skoro je imao 120, ali niko nije vidio. Sada garant ima 150+.

Nesto se gazda usutio za nagradu hehhe :456:

Bistro :)

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la Mujacic Mirza » 29 svi 2011, 05:15

taboo je napisao/la:Dođite pa ulovite ako možete.... a ja dobro vidim ko je spomenuo moje i Edinine "kineske" štapove koji me služe već godinama...
Ako Okuma i Ketner ne valjaju... hebi ga onda! Moja je stvar što volim terleskopske štapove!

p.s.
Nemojte sad da citiram pojedine!
Posto Brich and Mr.Smith .mogu sa svojim priborm bez problema na sportski nacin izvaditi do 100kg i a ko je ta neman slucajno prerasla i ti famozni 100kg .Tu vam onda ja mogu pomici .ha.

Sto se tisce pribora imam adekvatan za prodat po povoljnoj cjeni i za mnogo vece nemani od tog soma sto tu pliva stap daiwa 2,70m 150-300gr. masina shimano thunnus sa 300 metara spide wire strune 0,30 nosivosti na cvoru 28 kg. Pribor nikad upotrebljen sve novo .Dva takva kompleta na raspolaganju.
Bio namjenjen nemanima modraca, ali zbog situacije na modracu pribor nikad izasao na vodu.
Pa eto ljudi pa probajte dali moze ovo izvaditi to somece.
Samo da navedem da je pribor namjenje za ribe 100+ kg.za one somice kao sto onaj eneglez vadi na Ebru
Izvini Senade nije reklama ubaci ovo posto neko spomenu (BEZ VREDzANJA IKOGA) da nema pribora za vakve RIBETINE.

Hemingway
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:26 sij 2011, 12:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la Hemingway » 30 kol 2013, 12:57

sta bi sa tom nemani ...izvadili ga ko ?

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la montana » 30 kol 2013, 15:43

Eh, jarane, dok ribari nabavise pribor za soma od 100 kila, do sad je on vec prerastao na 220 kila.... I vise! <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero u Spionici

Post Postao/la Seha » 02 ruj 2013, 14:43

Ja sam nabavio udice. Jos samo da se utalimo za polovan kran.

slika
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Šaranske vode”