Brazil 2014.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Brazil 2014.

Post Postao/la senad » 19 lip 2014, 14:47

2:0 je moja prognoza
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Seha » 20 lip 2014, 11:48

:135:
1546197_10152488069823221_2386430811604770589_n.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la besko » 20 lip 2014, 21:50

Glede Dzeke i Argentine <valjanjeodsmijeha>
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uCcpJ3sVyUk[/youtube]

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Seha » 20 lip 2014, 22:55

Pa jel se vidio il" se nije vidio <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la senad » 22 lip 2014, 00:55

Sudija, brate...
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
emin
Književnik
Postovi:820
Pridružen/a:21 ožu 2011, 10:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la emin » 22 lip 2014, 01:00

Jebade nas..
..be yourself no matter what they say..

Avatar
Essien
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:10 ruj 2012, 23:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Essien » 22 lip 2014, 13:44

slika

Inace su sudije takodje ribolovci.. Ali ruku na srce, pojednici su katastrofa odigrali...

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la senad » 22 lip 2014, 15:27

Boli, što jest' jest'.
No, dali su nam lijepih trenutaka, i trebalo bi da i mi svi spustimo loptu i korigujemo mišljenje o nama i našim krajnjim dometima. Došli su na svjetsko, i to je ogroman uspjeh. Ovde je bila više u pitanju sreća koje nismo imali.
Biće bolje ;)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Seha » 22 lip 2014, 15:32

J543 Blateru mater pod broj jedan, pa onda Safetu i njegovoj taktici (na izjavama tipa nama odgovara i nerijeseno) te svim igracima koji su se setali po terenu.. A sudijama posebno ono od - do
Pa jbte skratili su mi zivot 10 godina ja umijesto da lovim ribu cekam ponoc da gledam blamazu
slika

Avatar
Essien
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:10 ruj 2012, 23:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Essien » 22 lip 2014, 15:50

Uspjeh je i sam plasman na svjetsko naravno, niko to ne osporava. Ali igrati na svjetskom prvenstvu i predstavljati grb svoje drzave ipak ima neku svoju tezinu, za koju treba ostaviti srce na terenu. Sam podatak da je Dzeko imao 6 % aktivne igre, tj. da je ucestvovao nekih 5 minuta aktivne igre, da se ukljucivao u akcije i trcao i ono smijanje poslije utakmice mislim... JEdan Suarez je primjer svima kako se igra za domovinu. Mali Besa, Bega, Pjanic i Sunjic jedini sinoc nesto pokazali, ovo ostalo dobro nek se razmisli da li su za repku. A Safetu sve najbolje, ali nije on kalibar za ovakve stvari. Voditi Tina na svjetsko, koji nije ni standardan u Hajduku mislim da nema smisla. Ciro nas je digao iz pepela, i takvi ljudi neka vodu ovu repku, a ako treba i stranca dovesti ali da zna svoj posao.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la zlaja » 22 lip 2014, 21:37

Hvala Bogu nek je i to prošlo,makar ću spavat ko insan...

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la enko » 22 lip 2014, 23:01

Safeta pod hitno smjenuti.frajer pojma nema o taktici.izbacuje hajrovica koji je jedini trkacki bio raspolozen.kolasinca na klupi ostavlja dok se lulic ko prebijena macka vuce po terenu.pored susica i spahicu se zahvaliti

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Seha » 23 lip 2014, 11:13

Pape sve do prijeteljskih utakmica u USA nije znao posloziti neke stvari u taktici i dati momcima prirodne pozicije za igru.. Kada smo se napokon ponadali da je skontao i kad dobismo prijateljske i super odigrasmo protiv Argentine, opet mu furka neki njegovi eksperimenti koji nama navijacima potrgase zivce odkada je selektor.. Igrac legenda, a kao trener bar za mene jedna velika 0.. Autoritet nikakakav, stajling (kad ga vidim u onoj ofucanoj trenerci) dok su drugi treneri skockani, on ko lolkalni djilkos, dok drugi treneri konstantno za vrijeme tekme poderase glasnice davajuci instrukcije igracima on samo slaze neke grimase dok su ruke naravno u dzepovima.. Da mi je babo "sikter bolan vise"

Ovo ispod je napisao neki lik na jednom forumu i sto se tice taktike i igraca sa ovim se slazem u potpunosti..


SUSIC JE IZBACIO NASEG NAJBOLJEG ODBRAMBENOG IGRACA KOLASINCA. SINOC BI SEAD KOLASINAC BIO IDEALAN LIJEVI BEK, NEPRELAZAN KAO I U SALKEU. UMJESTO NJEGA UBACEN JE MEDUNJANIN, KOJI NITI JE IKAD BIO BEK, NITI JE SINOC IGRAO TU POZICIJU. NA LIJEVOJ STRANI SUSIC JE POTROSIO USAMLJENOG,SIROTOG LULICA,KOJI SE JADAN SLOMIO POKUSAVAJUCI IGRATI U OBA PRAVCA, NE STIZUCI NI NAPRIJED NI NAZAD. TA STRANA NAM JE SINOC BILA MEKO TKIVO ZA CRNE IGLE. CIJELU UTAKMICU. PAPE JE STAJAO, GLEDAO TUPIM POGLEDOM A NIJE BIO U STANJU DA SABERE 2+2. MEDUNJANIN UZ BESICA, A PJANIC UZ MISIMOVICA TOTALNI JE PROMASAJ. MISIMOVIC I PJANIC NE MOGU IGRATI BLIZU!!! ZNAMO TO OD VREMENA CIRE BLAZEVICA. SA DZEKOM U VRHU MISKE I PJANKE SU ISPADALI IZ IGRE BEZ IMALO DEFANZIVNOG UCINKA. ODMAH U ZACETKU NAPADA NIGERIJE I KONSTANTNO!NIJE BILO PROBOJA PO BOKOVIMA, MADA SE HAJROVIC TRUDIO, A SIROTI LULIC GUBIO. GLUPAN SUSIC NIJE NAPRAVIO NI JEDNU IZMJENU U POLUVREMENU. UMJESTO DA STO PRIJE ZAMIJENI SPOROG I NESPREMNOG MISIMOVICA...
I UVEDE IBISEVICA, ZAMIJENI MEDUNJANINA I UVEDE KOLASINCA, A LULICA GURNE NAPRIJED I PREDJE NA OFANZIVNIJU 4-4-2 SA PODUPLANIM BOKOVIMA, NAS JE PAPE, IZVEO HAJROVICA!? TO NE BI LUD COVJEK! HAJROVIC NIJE MOGAO VJEROVATI DOK JE NAPUSTAO TEREN.ODMAH POTOM IZVODI POTROSENOG LULICA I NE UVODI KOLASINCA, NEGO REKOVALESCENTA SALIHOVICA KOJI JE TREBAO ZAIGRATI TEK PROTIV IRANA!? I NA KRAJU, DA NAM POSOLI RANE, GLUPANDER MIJENJA MEDUNJANINA, UMJESTO DA MIJENJA MISIMOVICA KOJI NIJE MOGAO NI DA HODA (NIJE JADAN MISKE KRIV. NJEMU SVAKA CAST!), UVODI BRATICA, SINA SVOG RODJENOG BURAZA SEJE SUSICA.TO JE BIO VRHUNAC GLUPOSTI I DRSKOSTI! TO JE BIO NEPOTIZAM NA DESETU I PRAVLJENJE SVIH NAS OBICNIM BUDALAMA!!!
slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Clavis » 23 lip 2014, 11:27

Do zadnje si Seha u pravu, i to nije samo ispuštena nigerija i brazil, potrošena je najbolja generacija koju smo imali. Ni s od strategije ondje nije bilo. Sa onim đindasima ići na snagu i trku? Pa valjda smo kao tehnički potkovaniji trebali malo spustit loptu, al sve u kontru.Protiv argentine se lopta iznosila ko u malom fudbalu (pogubno za živce ali efektno) a ovdje krpačenje u njihovom stilu.Vidi se da nisu inteligenti plaho čim su sami upadali u offsajde bez ikakve zamke. Sajo nosi svoje rezone i logiku negdje drugo, ovdje joj mjesta nije.

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brazil 2014.

Post Postao/la Kovach » 23 lip 2014, 12:49

Ja odavno govorim da Susic nije nikakav strucnjak (kao igracu mu svaka cast). Ciro je lincovan radi samo jednog poraza i to minimalnim rezultatom,a mi ovoga konja trpimo vec dugo vremena. Mnogo gorcine nam je priredio i u samim kvalifikacijama ali eto progurali smo pa se nakon izborenog plasmana neke stvari i zaborave. Svi sad skocili da brane Susica kao on nas je zajedno sa ovom generacijom odveo na SP. to je tacno, ali svi zaboravljaju da je ovu zlatnu generaciju prvi poslozio upravo Ciro Blazevic i uzdigao ih iz pepela. Moje misljenje je da je bilo ko nastavio poslije Cire izborio bi plasman na SP mozda i lakse nego sa Susicem. Nije strucnjak ko sa dobrom ekipom pobjedi nego onaj koji uzme losu ekipu i popne se na vrh i tako nekoliko puta kao sto to radi legendarni VAHA. I na kraju konjo uvede bratica koji se ni u Hajduku ne vidi pa to je idiotluk zesci. Sto se igraca tice sjetite se da je bilo trzavica i sa Cirom, ali je to stari vuk znao smiriti i ponovo posloziti kako treba. Mislim da se ovjde radi o drugim stvarima koje su poznate samo Susicu i igracima, a koje ce vjerovatno isplivati vremenom. Mogli su oni mnogo bolje, a zasto se pojedinci nisu dovoljno trudili na terenu za sad je tajna. Pravi strucnjak kao legendarni Vaha nakon poraza od Belgije izbaci 5 igraca, poslozi sve karte i dobije sljedecu utakmicu ubjedljivo. To je strucnjak i to je covjek koji treba voditi ovu reprezentaciju i trebao je biti jos nakon Cire Blazevica. Ali ocito Vaha nekima ne odgovara pa ni ne pomisljaju da ga ponudi za selektorsko mjesto.
Na kraju hvala im za sve one lijepe trenutke koje su nam priredili, ali ovakva igra i ponasanje pojedinaca su neoprostivi.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”