Počelo je Počelo . . .

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 08 svi 2008, 20:35

Bravo Seha majstore.Ja sam uvijek govorio ko zna zna.A mi tj ja:D sto neznamo mozemo samo gledat i divit se i na prvom ribolovu sa priborom dobru vatru potpalit :D :D


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 08 svi 2008, 23:10

Elvis-SLO je napisao/la:ŠEHA BRAVO Majstore svaka čast :D :D :D na što si lovijo????koja hrana ???? jeli do tamo u DANSKOJ?
DOBRE MRCINE - SSVVAAKKAA ČČAASSTT JOŠ JEDNOM
JA IDEM SUTRA U NOČNU (09.05.2008)...NADAM SE DA ČE BITI KOJI DOBAR (IDEM-O NA SOMA)
STROBI-ELWIS
Manji saran na koru hlijeba *ribolov na vidjeno* . Cim sam dosao na vodu i raspakovao se dodje jedan poznanik i rece, imaju 2 komada suncaju se na povrsini uz samu obalu. Odma jedan stap u ruke, korica hlijeba i lagano im pridjem i spustim koricu pored njih vodeci racuna da ih nepreplasim. Pokupio je koricu u cugu. Ovo je jedana interesantana i efektivna taktika ribolova sarana za one koji nemaju zivaca da sjede i cekaju. Toplo preporucujem narocito u popodnevnim satima kad se sarani na vecini voda dizu u povrsinski sloj vode. :mrgreen:
Ovo ostalo je doslo na Martin SB scopex i karas na koktel oguljeni tigrov orah i jedno plivajuce zrno plasticnog kukuruza. Eto to bi bilo to Elvise i bistro sa somovima.

Enko poceo si me zabrinjavati. :D
slika

alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la alar » 09 svi 2008, 11:46

BRAVO SEHA LIJEPE RIBE!!SRECOM TI SI PRISTALICA C&R INACE MORALI BI TE PROGLASITI RIBLJIM DUSMANINOM :lol: :lol: :lol:

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 09 svi 2008, 15:38

E super ŠEHA :D :arrow: Ja prvi put kad sam gledao video od ŠEHE na joutub-e se mi je dopao kako radi sa rabima oprezno :idea: :idea: kad bi bili svi kao ŠEHA...to bi bilo :!: :?: ma več sam bez riječi :roll: a ne kao što gledam MESARE kad lovim ribe šta se sve radi...bolje da šutim :? :? :?
STROBI-ELWIS
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 11 svi 2008, 00:59

Jebiga i ja sam nekad nosio ribu iako je nikad nisam jeo. Cisto ono odnesem pokoji komad familiji i raji. Vremenom sam shvatio da mi je sasvim dovoljno da ribu fotografisem i tako imam uspomenu za cijeli zivot, a familiji i prijateljima objasnim precicu do najblize ribarnice. Dali je to faza sazrijevanja neznam ali pustanje (ili nazovi kako hoces C&R) me jednostavno cini sretnim i mislim da potpunu setisfakciju nikad prije pustanja ribe nakon ulova i nisam dozivio u ribolovu.
Evo vec 16 godina kako lovim i vracam 99% svojih ulova tek tu i tamo u sezoni odnesem par smudjeva i jegulja.
Po meni je ok ko voli da jede ribu da i odnese zakonom propisanu kolicinu ali ubiti kapitalnu ribu je po meni grijeh.
Kad se jednom krene iskreno sa C&R nepostoji drugaciji nacin ophodjenja prema ribama. To je droga stari moj ! :wink:
slika


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 11 svi 2008, 20:59

Danas se malo bilo na vodi i pao je moj prvi saran otkako sam poceo sa modernim saranskim ribolovom.Uistini ne veliki 2,5 kg al za mene kao da je 25 kg:).Evo i koja slikica sam sam bio pa nisam slikao najbolje.Naravno riba je ponovo vracena gdje joj i mjesto.

slika

slika

slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 12 svi 2008, 05:55

Bistrooooooo Enko.
Pocelo , je pocelo,Neka Enko prijatelju,bitno je da si osjetio tu draz, a riba kolika je uvjek nije ni bitno.
Jer svaka riba je ljepa na svoj nacin, a polako tako to ide dok se uvardas bice i veci riba.
Uvjek je bolje da se krene sa manjima,jer bices sabraniji iskusniji kada ti dodze velika riba i znaces sta ces ciniti.
Jer ljudi uglavnom i gube velike ribe na stapu zbog panilke, sto velika riba uvjek iskoristi gresku ribolovca i ode.
E da toga nebi bilo kod tebe bolje je da ide ovako lagano.
Ja se vrati prije koji dan vamo u ovu svoju pustaru, a misli mi i dalje u bosni kraj jedne ljepe nove vode.
Bio sam tiri dana na jednoj ljepoj vodi i nalovio se riba kao iz snova da sam sanjao da cu tako proci nebi vjerovao.Ali to je se obestinilo.
Vjerovatno vecina vas zna kada sam u par navrata pisao da se sprema u bosni jos jedna nova saranska voda. ''DA NA TOJ VODI'' sam i lovio.Napravio sam mnostvo slika i klipova.Mislim da ce vam se najvise dopasti slide shou o jezeru.Sve su fileovi veliki pa sam morao senadu poslati na CD-ovima.Nadam se da se Senad cim dobije naci vremena da to sto prije upakuje i postavi na stranicu
takodze i REPORTAZE SAM URADIO I DANAS POSLAO SENADU.
Neka bude tajana jos koji dan , koja je to voda, drzalo se u tajnosti do sada pa moze jos koji dan.ZNAM DA STE NESTRPLJIVI da pogledate slike i sve ostalo , ali molim vas da se strpite jos koji dan pa da vam nekavrim draz bolje ce biti kada to bude sve upakovano zajedno.
Samo cu reci da sam bio nepuna tri dana na vodi imao sam 15 uzimanja a od nji 11 realizovani.
Seha prijatelju vidim da si i ti imao ljepi rezultata svaka cast, majstor se poznaje na djelu.
Ovom prilikom pozdravljam i sve ostale clanove nase stranice i zelim im bistro i mnogo ulova u prestojecoj sezoni i izvinjavam se sto me nije bilo dugo , alil judi koji me poznaju znaju kojim turbo zivotom zivim i kakve su mi obaveze i da je malo slobodnog vremena razumjece me u potpunosti.
Bistro.
Zadnja izmjena: Mujacic Mirza, dana/u 12 svi 2008, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 12 svi 2008, 11:48

Bravo Enko samo naprijed.
Pozdrav Mirzi i ostaloj raji Bistro.
slika

alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la alar » 12 svi 2008, 11:56

BRAVO ENKO BISTRO TI BILO UVIJEK!!!

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 12 svi 2008, 21:01

BISTRO RAJA ! :D vidim da ste se raspisali bogami :lol: :lol: svaka čast ! Enko vidim bogami da si ljepo počeo,mali komad a bogami i vrjedan...polako,biče i veči komada...što bi rekli prvi mačiči se bacaju u vodu he :lol: šala mala :oops:
vidim i MIRZA da je uživao bogami,SVAKA ČAST MIRZA (ISKRENO-JEDVA ČEKAM DA VIDIM CLIPOVE I SLIKE) :D
:? EVO I MOJE MALO REPORTAŽE
:?
NIJE BILO NIŠTA POSEBNO-PAR MANJIH KOMADA
:idea: :(
slika
slika
BISTRO RAJA
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 13 svi 2008, 15:09

To Elvise samo peglaj..Bistro
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 14 svi 2008, 10:31

Bistro elvise samo deri

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 15 svi 2008, 09:46

Bio sinoc 0 poena. :(
Izbacivao se na hranilistu i oko njega kao lud ali se jednostavno nije htio hraniti. Vjerovatno se spremaju za mrijest pa su im one stvari na pameti.. :mrgreen:
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 15 svi 2008, 14:26

Ajd Seha kad iscejfe sa ljubavnom igrom doci ce oni, a pogotovo tada ce biti i gladni .
Elvise i tebi svaka cast ,nema sta trudis se , a svaki trud se uvijek isplati kao sto se vidi na tvojim fotografijama.
Senad bi trebao da danas dobije cd-eove pa sad kad covjek nadze vremena da to sve sredi nadam se da ce biti uskoro.
Elivise imate ljepu prirodu, a o Bledu sam citao sve najbolje, nema sta , najvise mi se svidza okolica jezera i kako udruga funkcionise.
Bistro.

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 15 svi 2008, 21:51

Bistro raja ! :D
i ja sam ŠEHA bijo danas malo od 8h ujutro pa do 18h...pa ni da pipne ni jednom :( :?
Mirza ako budeš dolazijo šta u SLO,samo se javi,to sam rekao i ŠEHI... :) a što se tiče BLEDA...bez rrjjeeččii sam,sad koji dan se spremamo da odemo sa društvom malo na bled :D i nadam se da če biti nešto !a i jedva čekam da vidim tvoje slike,a i clipove...
evo malo BLEDA (ULOVA) mojih SLO ribar-a :D
slika
još jedna
slika
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”