Foto arhiva

Kutak za one koji vole fotografisati, a i one koji žele naučiti od iskusnih kolega kako napraviti lijepu fotografiju.

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Foto arhiva

Post Postao/la zlaja » 15 vel 2016, 16:09

Poznaš rodni kraj :wink: je ,ja fotkao ...


Avatar
rades7
Književnik
Postovi:667
Pridružen/a:20 ruj 2011, 13:47
Lokacija:Doboj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Foto arhiva

Post Postao/la rades7 » 13 tra 2016, 08:28

Koliko nam je sigurno postavljanje slika kao attachmenta kad pišemo post? Gledao sam neke stare postove, pola fotografija nedostaje, pa se sad plašim gdje i kako postavljati. Trenutno koristim TinyPic, ali nema garancije da i on neće prestati sa radom...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Foto arhiva

Post Postao/la zlaja » 13 tra 2016, 09:26

Drug Rusko nam je ponudio sajt,ja tamo već imam 3 albuma

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaše fotografije, fotografska tehnika i oprema”