Počelo je Počelo . . .

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 15 svi 2008, 22:17

Hajd super Elvise i ako nebude radio saran pukni nam koju fotografiju Bledskog jezera. Ja sam ti rekao akobogda na Bledu sam oko pocetka augusta i konto sam ostati na Bledu par dana. Nadam se da ces i ti biti slobodan tih par dana pa da odlovimo ko ljudi uz dipovanje pivom i mezom. :mrgreen:
Evo i par Mirzinih slika sa zadnjeg ribolova u BiH........ Lijepa i kompaktna riba svaka cast i akb odradimo jedan ribolov u augustu na ovoj "novoj" vodi.
Evo idu slike i nek je bistro na vodi i oko nje :wink: !

slika

slika

slika
slika


Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 16 svi 2008, 15:56

u bogamiii fin komad :D a gdje dođe ta voda,ako nije tajna? VIDIM DA JE MIRZA UŽIVAO ! :)
Hvala
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 17 svi 2008, 14:14

Elvis-SLO je napisao/la:u bogamiii fin komad :D a gdje dođe ta voda,ako nije tajna? VIDIM DA JE MIRZA UŽIVAO ! :)
Hvala
BISTRO
Elvise kao sto sam rekao bilo je tajna , ali ne vise.Senad je dobio sav materijal i moje reportaze pa cim covjk to sve upakuje objavit ce i napraviti prezentaciju jezera.Da sad nebi ovdje objasnjavo i pisao duge tekstove i kvario ti cejf bice bolje kad to bude sve zajedno objavljeno na stranici.A SAV VID JAVNOG RIBOLOVA na jezeru strata od 1 juna.Tj. otvara se sezona i jezero za javnost.Jedino bas ako ti je hgica i hoces odma da znas reci pa cu ti javiti na private mail.

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 17 svi 2008, 21:14

Mirza nema zime,čeka ču ! :D kad bude sve gotovo ti objavi,nebi bilo fer onda zbog drugih...Hvala ti i tako i tako :D
čekamo...drugo nam i ne preostaje he he :lol:
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 19 svi 2008, 16:40

Evo dok se sarani mrijeste iskoristio sam malo slobodnog vremena da pokusam uhvatiti jednu jako rijetku vrstu ciprinida na rijeci na kojoj lovim. Ove ribe su dobar dio godine u fjordu ali svremena na vrijeme se parkiraju u gornjem toku rijeke. Nakon sto sam razbacao korice hlijeba po povrsini rijeke namontirao sam mach stap i samo jednu udicu br. 8 na fluoro karbonskom predvezu 0.18. Sad mi je jos samo ostalo da se nadam da ce korice nosene vodenom strujom naici na jato ovih riba. Nakon 15 tak minuta setnje uz obalu par riba je "stidljivo" pokazalo interesovanje pa sam prihranio prackom jos korica kako bi se oslobodile i svojom aktivnoscu privukle jos koju ribu.
Prvo pustanje korice nekih 20 tak metara i korica je nestala u velikom viru uz glasan udarac repa od povrsinu vode, kontra i onda je krenuo rock & roll. Strasan borac i prekrasna riba me doslovce ostavila bez teksta. Ovaj scenario se ponovio jos 7 puta na razlicitim lokacijama jer se jato nakon prve zakacene ribe preplasi iako bi nakon kontre pokusavao sto laganije odvojiti ribu od jata kako ih nebi preplasio. Riba nakon kontre totalno podivlja i jednostavno je nije moguce odvojiti od jata bez puno buke. Ovo sigurno nije zadnji put da odvojim malo slobodnog vremena samo sto cu drugi put pokusati loviti sa kontoler plovkom koji u sebi ima otezanje jer sam uvidio da bi mozda ulovio jos koju ribu da sam voznju korice nizvodno bolje kontrolisao. Sve u svemu super zabava. Bistro i evo nekolike slicice.

slika

slika

slika

slika
slika


Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 19 svi 2008, 23:34

U bogami ŠEHA svaka čast,jesi se raspisao :D :) ha ha ŠALA MALA,šta da ti kažem,neko vidim da si uživao i da si se potrudio loviti druge ribe,ja bogami ne mogu ništa osim ŠARANA i SOMA,a ponekad odem i na grabljivice !!!
Sad smo se organizirali za subotu (24.05) nas nešto prijatelja da odemo malo na BLED,i nadam se dobrog ulova :D anu
PS:ZAŠTO BAŠ NE VOLIM DA LOVIM NA BLED-u,sve je to uredu,voda je previše čista,i dosta puta se desilo da kada zabaciš hranu za šarana to jes BOJLU,patke su tamo non-stop,i dosta puta se desilo da patka zarone za bojlom i nabode se...i ja to vrlo izbjegavam jer je vrlo kažnjivo !!! (NISAM VJEROVAO ALI ISTINITO JE...)
eto toliko...NEK VAM JE BISTRO
Elvis

EVO JOŠ + DODATAK OD DANAS 20.05.2008 (SLIKE SA BLEDA) ovo te čeka ŠEHA
slika
I JOŠ JEDAN
slika
UNUTRA SE JOŠ KRIJU JOŠŠŠŠ VEČI...
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 20 svi 2008, 22:08

Elvise daj vrijeme je da i ti kog maconju uhvatis na Bledu !
Da mi je ta voda blizu kao tebi ja nebi dolazio kuci nikako :D .
slika

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 21 svi 2008, 16:18

ŠEHA i ja se nadam dobrog komada...ali neče me pa neče i neče...šta sam bogu skrivijo...he :(
akobogda naleti koja komadina odmah su slike na BISTRO...
BISTRO od ELVISA
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 22 svi 2008, 17:49

Elvis-SLO je napisao/la:ŠEHA i ja se nadam dobrog komada...ali neče me pa neče i neče...šta sam bogu skrivijo...he :(
akobogda naleti koja komadina odmah su slike na BISTRO...
BISTRO od ELVISA
Elvise bice ako bogda, samo ti svoje odradi i budi uporan.Znam po sebi ni jednu veliku ribu nisam dobio bez mrkotrpnog rada.Mislim pripreme spotova itd.Znas sta vec pricam.Normalno treba imati i srece, ali po mom izkustvu vrjeme+ praksa+rad=rezultat
Da ti bude bistro 24-tvog.

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 25 svi 2008, 13:26

Mirza imaš pravo DA :D,,,bogami nisam baš zadovoljan :( ovdje več 2 dana pada kiša ko iz rukava,TAKO da nismo ni otišli u akciju...
ali ovaj koji dan mogli bi otiči za par dana akobogda... :D
nek vam je BISTRO (elvis)
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 25 svi 2008, 17:20

Danas se otislo malo na vodu medjutim jutros me je docekao mrijest sarana tako da i nije bio raspolozen za hranu.Ipak sam napario oci sa lijepim komadima sarana koju su se setali ispred mene.

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 25 svi 2008, 19:12

Pozdrav enko ! :) pa i ja sam danas otišao malo na vodu za koji sat,ali ništa ništa...pitao sam tamo jedne ribare pa i oni kažu da su tamo več 2 dana i da nije pao ni jedan komad :( :( sada je to tako vrejeme kada neče riba :( :( imaju i oni NEradni dan...he he :lol: :lol: :lol:
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 29 svi 2008, 14:01

Elvis-SLO je napisao/la:Mirza nema zime,čeka ču ! :D kad bude sve gotovo ti objavi,nebi bilo fer onda zbog drugih...Hvala ti i tako i tako :D
čekamo...drugo nam i ne preostaje he he :lol:
BISTRO
Elvise bistro.Evo docekao si , a bogami i drugi
Prezentacija jezera mislim reportaza je postavljena ''JEZERO SICKI BROD''
a MOJA REPORTAZA o ribolovu sa istog jezera ide cim admin ulovi vremena da je postavi i ona je takodze zavrsena, ima ljepi slika i klipova.
Jeli bilo kod tebe sta novo ovi dana.
Jase evo ubi zabacivajuci u pjesku...ha...ha..
Bistro.

alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la alar » 29 svi 2008, 14:57

BISTRO RAJA!!!DOBRA TI JE OVA REPORTAZA MIRZA A KAKO VIDIM I VODA JE NA SVOME MJESTU.CUVAJ SE PJESCANI OLUJA :lol: :lol:

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 30 svi 2008, 08:54

alar je napisao/la:BISTRO RAJA!!!DOBRA TI JE OVA REPORTAZA MIRZA A KAKO VIDIM I VODA JE NA SVOME MJESTU.CUVAJ SE PJESCANI OLUJA :lol: :lol:
Hvala alare
Hocu jarane, da jezero je se ponovo rodilo, biser je ponovo zablistao.
Cekaj samo da bude reportaza ribolova sa istog jezera vjerujem da ce te ti biti interesanatna , a bogami i drugima.
Bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”