Počelo je Počelo . . .

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 01 lip 2008, 22:13

Danas se bilo na vodi.Imao dva udarca od kojeg sam jedan realizovao.Saran 2.5 kg tezak inace sav izgreban vjerovatno od mrijesta.

slika

slika

slika


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 01 lip 2008, 23:47

Cestitke Enko evo i ja se vratio sa 3 dnevnog ribolova. Lovio sam sa Denisom na jednoj prekrasnoj vodi na kojoj ni on ni ja nismo prije lovili. Jos uvjek sam umoran ko "konj" od nespavanja i ranova u gluha doba nismo spavali sveukupno par sati za ta 3 dana pa koju sliku postavim sutra.
Bistro i pozdrav raji !
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 lip 2008, 04:35

Bistro Enko,svaka cas.
Seha bogami i tebi, jedva cekam da vidim slike da razbijem ovu svoju vamo nastalgiju.
Cstitke i tebi i Enki..

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 02 lip 2008, 13:04

Evo idu slike da vam malo docaram ovo prekrasno jezero i njegove stanovnike.
Denise hvala jos jednom na pozivu da zajedno lovimo ovu vodu ,ali i na tvojim kuharskim delikatesima ! :wink:
Na jezeru je dozvoljen ribolov na samo 5 mijesta te su sva bolja mjesta kad smo stigli na vodu vec bila zauzeta. Bili smo prinudjeni da se "parkiramo" kod platfome gdje se iznajmljuju camci. Tu sam ja dobio jednu ribu, ali zbog buke sa obliznje ceste smo nakon sto je jedna ekipa posla kuci odlucili da odemo na drugi kraj jezera gdje bi imali malo vise izgleda da se odmorimo od buke automobila i koncerta koji je planiran na samo 100 tinjak metara od mjsta gdje smo tada lovili. Smijer vjetra koji je vec par dana puhao u tom pravcu je bio razlog vise da se uputimo camcem natovarenim do zadnjeg limita. Avantura voznje veslima prema tom krajnjem zalijevu na zapadnoj strani je nakon par kriticnih faza :mrgreen: ipak dobro prosla. Brzo smo postavili kamp, u zaledju smo imali idilicnu sumu a ispred sebe kristalno bistru zelenu vodu sa mnostvom olujom oborenih drveca gdje su nas cekali sarani.
Sve najbolje i Bistro.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Sta reci na kraju imali smo super ribolov i 4 ulovljene ribe dok su ostale ekipe koje su lovile na vodi imale jednu ribu i jedno spadanje. Nismo mi dzaba Bosanci i Hercegovci ! :wink:
Bistro Bosno a bogami i Hercegovino.
PS. jedva cekam medio septembar da opet lovim na ovoj vodi a sljedeci mjesec ja i Denis imamo namjeru loviti jedan ogromni vodeni rezervoar u kom je mala populacija sarana a ujedno i dostojan izazov svakom sarandziji zeljnog neceg novog.
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 02 lip 2008, 16:07, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 lip 2008, 15:17

Bogami ljepo,ljepo , nema sta svaka cast.
Vidim da vam je bilo preljepo.Ljepo druzenje a bogami bilo je i ljepi riba.
Cestitke momci i da vam bude ovako uvjek...


Avatar
macak
Haman Štela
Postovi:40
Pridružen/a:11 ožu 2007, 11:58
Lokacija:München
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la macak » 02 lip 2008, 18:56

Stvarno lijepa voda a i sarani.Cestitke Seha za veleljuskavog sarana .
samo je pitanje vremena....

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 03 lip 2008, 09:01

Hvala raja postavicu jos koju sliku kad ih dobijem mailom od Denisa.

Bistro i "Tight Lines For All Carp Lovers" !
slika

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 03 lip 2008, 17:03

Bistro RAJA :D
Evo i mene poslje dugo vremena :) vidim da ste se svi dobro razpisali,a i bogome nalovili :wink: ŠEHA vidim da si se nauživao (ali i bogome umorijo ha)?! he he :lol: evo ja sam bijo malo u nočnom životu ribolova,nalovijo sam se pošteno a i smrznuo ! :shock: :shock: :shock: u jednoj noči sam imao cca 15 udaraca ali ništa posebno sve neki manji komadi od 3,4,5kg...ali jedan je naplatijo moju muku i strpljenje he he :D ali je nazad otplivao kao i što treba :arrow: :arrow:
slika
Bistro od Elvisa
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 04 lip 2008, 17:32

Lijepa riba Elvise cestitke. Eto jos 2 mjeseca i ja akb. kiselim strune na Bledu. Ako vrijeme kad budem prolazio kroz Sloveniju ok svracam ako ne onda svratim u povratku iz BiH.

Bistro u narednim izlascima na vodu.
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 05 lip 2008, 05:27

Bistro Elvise,svaka cast CESTITKE
Pocelo je pocelo...
Samo naprijed,vidis da se objestinjuje ono o cemu sam pricao.
Zelim ti jos mnogo ulova i pravi kapitalaca.
Bistro i ostalima iste zelje i cestitke

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 05 lip 2008, 12:31

Bisro MIRZA (a i svima naravno) :D
Jeste MIRZA bogami,iz tvojih usta u božije uši he he :lol: ...ali mogu ti reči da sam se i pošteno smrznuo tu noč :? :? i ako sam bijo dobro obučen,ali za take ljepe ribe (kapitalce) se isplati malo potrpjeti..he he :D
Pozdrav (BISTRO)
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 05 lip 2008, 19:28

Elvise sve cestitke na ulovu.Ja sutra ako Bog da idem na jednu vodu kod Lukavca i nadam se da signalizatori nece mirovati :D

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 05 lip 2008, 22:30

Enko Hvala Hvala :D neka ti je BISTRO,i nemoj slučajno da dođeš nazad bez kakve ljepe slike naravno od cca 8kg ljepotana
šarana...he he :lol: :lol: JOKE !
nek ti je bistro enko
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 05 lip 2008, 22:36

Ma elvise meni je bitno da indikatori nemiriju i da ima akcije.Valjda ko pocetnik pa jos nije zagrijan za neke kapitalce vec samo daj akcije hehe.Mada bi volio jednog od cca 8 kg:)

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 06 lip 2008, 07:02

enko je napisao/la:Ma elvise meni je bitno da indikatori nemiriju i da ima akcije.Valjda ko pocetnik pa jos nije zagrijan za neke kapitalce vec samo daj akcije hehe.Mada bi volio jednog od cca 8 kg:)
Enko zelim ti bistro.
Na to jezero gdje ides ima ih duple te velicine , takodze SEHA JE SE UVJERIO KAD SMO LOVILI zajedno na tom jezeru.Gledao si slike u reportazi sa istog jezera.''Carp tim tri u jedan''
nek ti je bisto i hvati se breze uljevom cosku i bacaj na suprotnu obal pred samu sasu ,jer na tom jezeru je voda hladna na dva tri metra cak i uvgustu.Zivio i da bude bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”