Lov šarana na divljim vodama

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cicifor
Početnik
Postovi:2
Pridružen/a:23 vel 2017, 21:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lov šarana na divljim vodama

Post Postao/la cicifor » 26 vel 2017, 21:42

Pozdrav, početnik sam u šaranskom ribolovu, i nemam neko vele iskustvo, do sad sam lovio na komercijalnim jezerima, gdje je riba navikla na izobilje hrane idt itd. Odlučio sam probati sreću na divljim vodama, tj jezerima gdje se jako rijetko lovi šaran, odnosno rijetko se lovi novim metodama, modernom opremom. Trebam malu pomoć, zanima me ima li netko iskustva sa lovom šarana na divljim vodama, ako može par savjeta i ukratko da napise koju vrstu mamaca da koristim, koja primama. Planiram taj ribolov na ljeto odnosno drugom polovicom 8 mj. U pitanju je jezero ONTARIO bistarac kod Lukavca. Svaki savjet je dobro došao. HVALA :grin: :grin:


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Lov šarana na divljim vodama

Post Postao/la tommylee » 27 vel 2017, 10:26

Nemam neko pretjerano iskustvo ali sa bijelom ribom uvjek pali dobra prihrana!
Spremi krme i bombarduj,nešto će već doći!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov šarana na divljim vodama

Post Postao/la Seha » 27 vel 2017, 12:36

Naj vaznije je da uspijes locirati ribu. Tako si odradio veci dio posla. Ostalo kao na komercijalnim vodama hrani i lovi mamcima u koje imas povjerenje. Ako ima puno bijele ribe, ili manjih sarana koji smetaju pri ciljanom ribolovu vece ribe koriguj velicinu mamca i koristi boilie i tigrov orah kao mamac. Naoruzaj se strpljenjem i Bistro
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”