RIBOLOV NA SAVI

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cassper
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:10 srp 2008, 14:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la cassper » 15 srp 2008, 12:45

ORGANIZUJEM RIBIČKE IZLETE NA RIJECI SAVI KOD ODŽAKA.IZLETI SU SA ČAMCEM DO MJESTA ZA PECANJE.
U IGRI JE SOM,SMUĐ,ŠTUKA,ŠARAN I OSTALA BIJELA RIBA UKLJUČUJUĆI I PLOVKARENJE(plotica,babuška,škobalj,..).
OBAVEZNA DNEVNA DOZVOLA KOJA KOŠTA 15 KM (UGSR ODŽAK).
MOGUČNOST ROŠTILJADE ILI NEŠTO PO ŽELJI.
POLUDNEVNI,JEDNODNEVNI I DVODNEVNI IZLETI.
CIJENA PO DOGOVORU.
ZA VIŠE INFORMACIJA NA :
cassper77@live.com ili

cassper.blogger.ba


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la Seha » 15 srp 2008, 16:19

Kasper Jel ima ponuda som buckanjem? Trebao bi ubaciti koju sliku svojih ulova kako bi se raja malo zagrijala.
U svakomslucaju lijepa ideja.
slika

cassper
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:10 srp 2008, 14:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la cassper » 16 srp 2008, 12:52

Sve je po dogovoru,znači da postoji i ta ponuda, pogotovu jer je sad pravo vrijeme za bučkanje.Ako baš hočeš da vidis moje ulove posjeti www.cassper.blogger.ba
Ja više volim sportski ribolov,varaličarenje,mušičarenje i svi ti ulovi koje nađeš na mom blogu su upecani na varalicu.
Ako želiš sa mnom u ribolov pošalji mi mail i sve sredimo.
Pozdrav.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la Seha » 18 srp 2008, 14:33

Hvala na linku Cassper.
Ovaj odmor sam prebukirao odmor ribolovom, al cu sigurno ako budem namjeravao "opet" loviti na Savi sibnem ti mail definitivno jer dosta znaci imati nekoga ko poznaje lokalne ribolovne terene kao svoj dzep. I sam dosta varalicarim (uglavnom u zimskom periodu) ali sam samo u jednom navratu probao buckanje koje mi se jako svidilo i koje bi volio opet probati.
Ako mozes postavi ovdje cijenovnik usluga ovdje tj. koliko sta kosta jer sam misljenja da bi tako olaksao pristup informacijama potencijalnim ribolovcima koji se zainteresuju za ponudu..

Puno srece u daljem radu, velike ribe i bistro !
slika

cassper
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:10 srp 2008, 14:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la cassper » 19 srp 2008, 15:13

Hvala Seha na pozitivnim kritikama.
Sto se tiče cjenovnika nista nije fiksno određeno,možda neko ima nekog vamo pa može prespavati besplatno,mogu ja srediti nočenje,neko ima svoju hranu,mogu ja srediti i hranu,neko ima svoje mamce,mogu opet ja srediti i mamce.
Ovo sve, tek je pušteno u probnu fazu čisto da vidim ima li zainteresiranih za ovu vrstu turizma.Naravno ulov je zagarantovan jedino u ribarnici :D
Osim ribolovaca ponuda vrijedi i za lovce na dobru fotografiju,avanturiste i sve koji vole lijepu prirodu.
Ponuda ostaje otvorena tokom cijele godine.

Bistro BiH


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la hero » 17 stu 2008, 23:58

pozdrav drug , lijepo meni to organizujes i ja snimim kako je kod tebe lijepo i sve to pustim na tv, hahahah sala mala al je i to moguce mozda se raja zagrrije
Bistro BiH NTV Hayat

cassper
Početnik
Postovi:4
Pridružen/a:10 srp 2008, 14:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RIBOLOV NA SAVI

Post Postao/la cassper » 26 pro 2008, 18:59

Ah što da ne,to bi mogla biti super priča.Evo sljedeća godina je udarna za takve stvari,pa ko voli nek izvoli.
Javi se.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Usluge”