Lov Štuke.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov Štuke.

Post Postao/la enko » 14 lis 2008, 10:38

Zander Seha na popravni ce te mi obojica :lol: :lol:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 14 lis 2008, 14:55

Evo idemo lagano.
Kalmar i pogleda na dvorac gdje smo odsjeli na par dana prije takmicenja. Tu smo testirali varalice daleko od timova firmi Salmo i Strike Pro ujedno i najvecih konkurenata. :wink:

slika

Prvi dan mog ribolova sa Patrikom vodjom M.Dok team Svedske i nasim Zanderom.

slika

Zander je prvi dan bio "anker boy" (u prevodu djecak odgovoran za sidro) :mrgreen:

slika

Nakon sto smo bezuspjesno lovili po juznoj strani odlucujemo da rizicnim prolaskom kroz kanal izadjemo za sjeverni dio poluotoka. Da je kojim slucajem oseka (mala voda) morali bi voziti preko sat vremena da zaobidjemo poluotok.

slika

Patrik pomno prati GPS kako bi zaobisao plitke sprudove i opasne granitne stijene koje su kostale zivota mnoge neoprezne ribolovce i turiste.

slika

Zander je na uscu rijeke uspio prevariti jednu.

slika

Ja i Patrik na uscu ostajemo bez ulova. Probao sam sve varalice pa cak i ovu koju sam dobio od Adija. :wink:

slika

Dobijamo poziv od ostatka ekipe da se nadjemo kod ribarske kuce u Kalmaru gdje cemo zajedno klopati i vidjeti kako je ostatak ekipe lovio to jutro.

slika

slika

Zander na isturenom ostrvu prema otvorenom moru dobija dvije lijepe ribe. Ja i Patrik idalje 0 bodova.

slika

slika

Povratak kanalom nazad prema dvorcu gdje smo lovili do sumraka.

slika

slika

Novi dan nova nafaka ovako je izgledala moja i Zanderova soba nakon povratka sa vode. :mrgreen:

slika

A o hodniku da i negovorim.

slika

Onda je Boris napravio klopu za 10 koju smo zalili sa 2 Dokove butelje vina.Nesjecam se bas najbolje jesmo li ovu boju dobili od Svedskog sunca ili od Dokovog vina :mrgreen: . Znam samo da smo sjedili do kasno u noc i da je sat zazvonio u 06.00. :?
Ja i Ervin za sljedeci dan treninga odlucujemo uzeti stvar u svoje ruke i bez lokalnog vodica potraziti ribu vodjeni svojim instiktima. O tome u sljedecem broju vesele sveske. :wink:

slika
slika

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la StariAlas » 14 lis 2008, 16:29

BISTRO SEHA,
Kao prvo sve cestitike na osvojenim mjestima, vi ste se dobro plasirali kakve ste pehove imali u startu sa tim motorom, hvala ti za reportazu znam da ste po,alo umorni i promrzli a znam i da ce biti koja slika, naravno kada se malo okrijepite i saberete utiske,,,,,
SVA U SVEMU BITNO JE UCESTVOVATI!!!
StariAlas

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 14 lis 2008, 19:12

Iskreno ja sam preadovoljan plasmanom. od 856 takmicara u nasoj kategoriji "uhvati i pusti" Ja 19 Zando 20 i nko mijesto.Sa obzirom da nam je prvi dan motor totalno pobrkao planove pa skoro i doveo zivote u opasnost prezadovoljni smo. :mrgreen:

Naletite na chat sad smo cesce tamo.
Bistro za naseg Alasa. :wink:
slika

Avatar
StariAlas
Piskaralo
Postovi:234
Pridružen/a:16 lip 2006, 19:17
Lokacija:na obali ili u camcu!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la StariAlas » 15 lis 2008, 14:55

Seha izleda da ja navratim na chat kasno, dok ja odem do garage nigdje nikoga, heheheh,,,,
StariAlas


dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la dok » 15 lis 2008, 15:57

Kad uzmem sve u obzir, bilo je i više nego dobro, sa ekipom sam bio prezadovoljan, kako s našim tako i sa švedskim djelom, a ako gledam rezultate, zahvaljujući švedskom djelu ekipe opet smo izvukli jako dobar prosjek i ekipno smo opet na PRVOM MJESTU, ispred Salmo i Strike-Pro firmi, koji su sa po dvije prijavljene ribe totalno deplasirani !
Nije ribolov i pobjeda samo kad se osvajaju rekordi nego i kad se timski dobro odradi solidnim prosjekom !
Bilo je taktičkih grešaka prvog dana, tako npr. naši najmlađi članovi, Daniel i Anton nisu slikali i prijavili ulove od 92 i 94 cm, opustili su se, jer su mislili da će kao i prijašnjih dana dizati metrašicu za metrašicom, eh tek im je drugog dana bilo jasno što su napravili, pa su upisali 84 i 89 cm ulove !
Ja vidim i grešku s moje strane, dopustio sam Švedima sugeriranje da se ne isplovljava dan prije takmičenja da momci love i upoznaju teren, po njima je to loša gesta, eh sad sam i njima očitao bukvicu. Nadalje jedan član Švedskog tima je zakazao jer je jedan od motora povjerio amateru na popravak pa su se Šeha i Zando namučili.... Sve su to sitnice iz kojih čovjek uči ! Dogodine će sve bit puno bolje organizirano !
Ja sam sretan izborom svoje ekipe i ovim putem bih htio zahvaliti svima na odrađenom poslu a posebno Zanderu koji je dao gotovo nadljudske napore !

Bistro

DOK
Boze dragi jel i tebi ovako lipo

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la enko » 15 lis 2008, 18:28

Ma Dok dzaba ih pravdas.Seha i Zander ce meni na popravni.Tesko li im se samnom. :lol: :lol:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 15 lis 2008, 19:23

Evo i link gdje mozete pogledati pojedinacne plasmane.

http://sportfiskecentrum.com/?sc=senaste&nyhet=524

A ti Bosanac miran "bidni" da ti nebi malog slao u Zenicu :mrgreen:
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la zajko » 15 lis 2008, 20:37

Seha je napisao/la:Iskreno ja sam preadovoljan plasmanom. od 856 takmicara u nasoj kategoriji "uhvati i pusti" Ja 19 Zando 20 i nko mijesto.Sa obzirom da nam je prvi dan motor totalno pobrkao planove pa skoro i doveo zivote u opasnost prezadovoljni smo. :mrgreen:

Naletite na chat sad smo cesce tamo.
Bistro za naseg Alasa. :wink:
Bistro jarane ,kao prvo cestitke sto ste ostali zivi i zdravi ,pa onda za rezultate takmicenja sto i nije bas naj vaznija stvar u cijeloj prici.
Puno pozdrava za tebe i ostalo drustvo.Zaim.Sicki Brod.BISTRO.

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la tare » 15 lis 2008, 22:22

svaka cast ekipi na ulozenom trudu
@SEHA
ova varalica sa slike je za 10

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la ZANDER » 16 lis 2008, 18:14

Evo nakon odmora da se i ja javim da sam prezivio :D ovo sve.Sto sam htio reci vec je Seha rekao,ostaju nam slike da ih gledamo i sjecamo se trenutaka kakvih rijetko bude u zivotu.

Hvala jos jednom cijeloj ekipi ,a posebno Sehi za "SOU" od jutra do mraka kao i Doku za sve sto je ucinio za nas.

Slike sam pregledao,pa zakacim nesto da i Vi svi vidite kako je bilo :)

Bistro od Zandera! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la ZANDER » 16 lis 2008, 18:36

slika
slika
slika
slika
URL=http://imageshack.us]slika[/URL]
slika
slika
us/img513/pict0562hk4.jpg/1/]slika[/url]
slika
Obratite paznju na kapu i znak na njoj :lol:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la ZANDER » 16 lis 2008, 20:23

slikaslika]slikaslikaslika
slika
slika
slika

Ima jos pa stavim neki drugi put :P

Bistro od Zande! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la senad » 16 lis 2008, 21:03

Ljudstvo, iskrene čestitke!
Drago mi je da ste zadovoljni i drago mi je da nisam ispao "Azira" a da se desilo da je Šeha ispao iz čamca.
Ne čudi me to malo belaja što ste imali, mene nikad nije policija tjerala sa vode sem kad sam bio sa jednom osobom na vodi. :mrgreen:
Bilo bi mi više čudno da je sve prošlo bez belaja. :mrgreen:
Ipak, samo učešće gore je nešto što se pamti, a vjerujem da će iduća godina, a nakon ovog iskustva, imati još jedan detalj za pamćenje u vidu dobrog plasmana.
Bistro vam i bez obzira što ste ovde navaljali i slika i texta, ja čekam reportažu.Nećete mi se tako lako izvući.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la ZANDER » 16 lis 2008, 21:18

Sad sam pricao sa Dokom i on je obecao reportazu,a mi moramo da mu slike posaljemo .
Dakle isto kao i prosle godine smo rasporedili zadatke :D :D :D :D

Bistro od Zande! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”