HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la angler » 07 pro 2010, 19:53

Ehhh...nismo mi tako extremni iako smo izvjezbani. Samo cekamo da pocne mala skola musicarenja, ima da te uciteljica razoruza i da dobrovoljno dadnes stap :grin: Umal' ovo stap ne stavih pod navodnike :135:


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la zlaja » 07 pro 2010, 20:20

@ldin je napisao/la:<championvanja> hvala !!! masterbih , ne obaziri se na ove muhanate misle da ih nevidimo i pokušavaju da razjedine naše vraličaske redove , pojedinci čak idu na posebne pripreme tamo po Afganistanu i uce posebne tehnike varaličarenja ne bil nam se priblizili malo i uvukli se u naše redove , čuo sam iz posebnih izvora da je glavni pokretač ,a ko će drugi nego Amerikanac!!! Budno pratimo svaki njihov korak i uvjek smo spremni na akciju i da branimo ovo naše malo varaličarsko carstvo , vidiš kako se koriste lukavstvom pa me stjeraju u ćošak kada sam sam u jednoj ne toliko aktivnoj temi i misle da će me razoružat otet mi štap i natjerat da predjem ganjat perad eeee neće moći <djed> .... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> :135: :135:
Bravo Aldine, kad ovo pročita kao da odgleda dnevnik , ti specijalci sa bliskog istoka su u biti Usa saveznici :grin:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la montana » 07 pro 2010, 21:13

@ldin je napisao/la:<championvanja> hvala !!! masterbih , ne obaziri se na ove muhanate misle da ih nevidimo i pokušavaju da razjedine naše vraličaske redove , pojedinci čak idu na posebne pripreme tamo po Afganistanu i uce posebne tehnike varaličarenja ne bil nam se priblizili malo i uvukli se u naše redove , čuo sam iz posebnih izvora da je glavni pokretač ,a ko će drugi nego Amerikanac!!! Budno pratimo svaki njihov korak i uvjek smo spremni na akciju i da branimo ovo naše malo varaličarsko carstvo , vidiš kako se koriste lukavstvom pa me stjeraju u ćošak kada sam sam u jednoj ne toliko aktivnoj temi i misle da će me razoružat otet mi štap i natjerat da predjem ganjat perad eeee neće moći <djed> .... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> :135: :135:

To sto ste vidjeli svojim ocima i culi svojim usima, nije istina. Mi vas cijenimo, kao predane ribolovce i podrzavamo svaki vas zabacaj, pa makar se zakacilo na onu granu sto visi iznad vode. Amerika i Americka vlada su vas prijatelj.... :6543:
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la labud » 07 pro 2010, 21:34

owned mali gamer sto bi rekli heheh
GG ;)

sta bi vise ribara od gamera opaaaaaa <adipiva>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la @ldin » 10 pro 2010, 19:19

evo večaras konačno, se završava ta famozna nagradna igra koju su produzili ne osnovano i kontra pravilima koja su sami postavili , hoce im se moze im se, dzaba nam i oči i uši i noge i ruke i glava... kad smo na kraju krajeva samo Bosanci !!!
još uvjek sam u vodstvu i mislim da cu biti do kraja,(nešto mi inat proradio ), a sada se moze opet klikat novi komentar pa ću da zavrtim isti krug ljudi tak da i oni koji su glasali mogu ponovo da glasaju za novi odgovor , smiješno al eto , ako nekim slucajem i uspijem dobiti taj ranac , drage volje ga poklanjam u naš fond za nagradnu igru !!! bistro ljudi
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la angler » 10 pro 2010, 20:41

@ldin je napisao/la: , drage volje ga poklanjam u naš fond za nagradnu igru !!! bistro ljudi
Jos jedan razlog da se alarmira familija i komsiluk <championvanja>

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la rusko » 10 pro 2010, 20:45

znaci opet na glasanje... isti komentar??
slika slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la AlaS » 10 pro 2010, 20:46

glasao opet <flag>

Rusko nemoze na isti ima malo nize drugi komentar
slika
Bistro

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la rusko » 10 pro 2010, 20:56

OK... dao sam podrsku na jos dva komentara ispod onog starog... drzim palceve!
slika slika

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HEEEEELLLLLPPPP!!!!!!!

Post Postao/la @ldin » 10 pro 2010, 21:13

ma gdje god vidite moje ime " Like" , vidite da se nezna s njima nikada :135: da su Ameri shvatio bi zasto al Britanci već me iznenadjuju i l je to isto da nekazem šta ....
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”