Iz svijetaNajnovije vijestiTakmičenja

Portugal – Izvještaj kapitena selekcije invalidnih lica Denijala Selimovića

U subotu (16.09.2006.) je stigao ovaj izvještaj.Na žalost, postavljam ga sa zakašnjenjem jer sam bio na putovanju i ovom prilikom se izvinjavam Denijalu i našim reprezentativcima, a ujedno im i čestitam plasman prvog dana.
Takmičenje je završeno u nedjelju i očekujemo i konačni plasman naših ekipa.A poruka od Denijala glasi:
“Pozdrav i bistro!
Evo danas je završen prvi krug takmičenja. Mi smo na sedmom mjestu ispred prošlogodišnjih svjetskih prvaka.Što se tiče validnih, oni su dobro pecali danas i nalaze se na 13 mjestu. Takmicenje se nastavlja sutra sa završnom gala večerom i proglašenjima pobjednika. Naša ekipa je kompletna sa onog spiska i pozdrav iz Coimbre od ekipe.
Denijal!”

Pročitajte i:   EKOLOŠKA KATASTROFA ILI CVJETANJE JEZERA: Šta kažu stručnjaci o ružnim slikama sa Jablaničkog i drugih jezera?

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.