Najnovije vijestiTakmičenja

Plasman u Premijer spin ligi BiH nakon 2. kola

spin-liga-ii-kolo-2013.
Plasman Premijer spin lige BiH nakon 2. kola

U nedjelju, 12.05.2013 godine , kod domaćina SRD „Ključ“ iz Ključa, na rijeci Sanici je održano 2. kolo Premijer spin lige BiH.

Po oblačnom i kišovitom vremenu uz dosta napora, domaćin se potrudio da se sve pripremi, od staze do prijema  i startnih sudaca, a takmičari su se svojski trudili da naprave dobre rezultate, što se i pokazalo, jer je ulovljeno 173 pastrve.

Posebno su se iskazali reprezentativci, kojima je ovo bio zadnji trening pred odlazak na svijetsko prvenstvo.

Ovaj put su prva tri mjesta zauzeli: Petar Lastrić, Boris Ladan i Slaven Zovak, a sve su uredno kontrolirali Glavni sudac Ivica Krišto, Delegat, Ivica Tomičić i tajnik/komesar Spin lige BiH.

Pročitajte i:   Konkurs/natječaj za izbor domaćina – suorganizatora i takmičarskih staza za takmičenja u 2025. godini

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.