Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la Seha » 09 sij 2011, 18:36

Evo dok se reportaza neprivede kraju pogledajte malo gdje smo lovili ovo ljeto. Jedno od najsurovijih predijela na kojim sam lovio do sada u BiH. Budjenje uz kliktanje orlova je nesto sto jednostavno morate sebi priustiti. Uzivajte !

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=scRY-7KAHqk[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w2WNDabsl28[/youtube]
slika


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la rusko » 09 sij 2011, 18:56

Gotiva <flag>

Najbolja scena je naravno gosn. musicar u speedo wadersima <championvanja>

Jedva cekam reportazu!!!
slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la senad » 09 sij 2011, 19:00

Ja kazem, Seha, uredi me malo nekim video editorom.Dje cu u gacama u javnost, jos bojler zad'o.
Ma bilo je mrak.A super su ispali snimci.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la Seha » 09 sij 2011, 19:08

Lim je nesto posebno. Nigdje se necete "naslusati tisine" kao tu. Boze dragi kako imamo lijepu zemlju, a neznamo je voliti.
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la senad » 09 sij 2011, 19:37

Moje prvo mušičarenje na vodi (zanemarite "opremu") :mrgreen:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Ravna Romanija slikana iz auta kad su Seha i Adi putovali u Strgačinu

slika

slika

Odmor - ručak u Međeđi

slika

slika

Potopljena kuća kod koje je bilo jato šarana što ćete vidjeti na jednom od klipova koje ću naknadno postaviti.

slika

Naš domaćin Salko i supruga mu na čijem placu smo bili i koji su nas ugostili kao najrođenije - veliko hvala!

slika

Odmor (jedan od mnogih) kod granapa u Strgačini u društvu sa Senadom, vlasnikom granapa, koji nas je skupa sa suprugom Elvirom takođe ugostio baš domaćinski i kojim dugujemo veliku zahvalnost, jer su nam,prevenstveno zahvaljujući njima, Salki, Zlati i Ibri (o kojima će biti malo kasnije nesto napisano) i ostaloj raji iz Strgačine, dva boravka na jezeru bila fantastičan doživljaj.

slika

Mjesto na kojem smo proveli drugi dio ribolova - plac koji nam je ponudio upravo Senad, koji je u njegovom vlasništvu - šljivik sa hladom i izvorom pitke vode.

slika

slika

Kod Zlate na ribnjaku-kafani.Dalje detalja ne smijem, ubiće me Mali i Šeha :mrgreen:

slika

Zaljev u kojem smo lovili prvi put.Vidi se "vodeni žiro" a iznad njega je ribnjak kod Zlate.Velika stijena je mjesto gdje smo drugi put lovili.

slika

Ibro (čini mi se Svraka), naš komšija preko puta kada smo prvi put lovili i kod kojeg smo se snadbijevali pitkom vodom.Čovjek ulovio soma na varalicu, inače siđe na vodu ujutro i predveče, baca varalicu i više se trudio da on nama ne smeta, nego mi da njemu ne smetamo.Kako se pročulo da je ulovio soma, svaki dan su čamcima dolazili na to mjesto, kao da je samo tu sav som iz jezera, a to je bilo tačno na Adijevom i Šehinom spotu.Mi smo i trpili, nismo htjeli upozoravati, ali Ibro nije mogao trpiti - jedan dan mu je "pukao film" i lijepo, kulturno, upozorio ove sa čamcima da nas malo popuste, da nam isprepadaše ribu.Kapa dole pravom gospodinu-domaćinu, a ne kao ostalim koji svojataju vodu, mjesta, parcele, spotove....

slika

Jedna mala bajta na malom ostrvcetu u sredini zaljeva u kojem smo prvi put lovili.

slika

Kako Šeha nazva sliku - Došli su tiho....i napravili dar-mar :mrgreen:

slika

Nastaviće se...
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la kenan_sa » 09 sij 2011, 19:45

Moj senade ove slike iz daljine me sje... pravo. Na momenat sam pomislio da je sa Sehom i Adijem Izet Fazlinovic ( Mustafa Nadarevic) (Slika br. 2. odozgo) pogledam ove slike slikane izbliza te skontam da si to ti. Huhhhh... hehehhehe... Gledajuci slike zanesoh se pravo pa kontam kad li ce ljeto.
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la Seha » 09 sij 2011, 19:53

Izmedju ostalog ostace zabiljezeni biseri tipa :
Izvini Djuro ispao ti novcanik !
Mogu li ja samo jedan fildzan one vase Ose!
Svaka cast Zlato ja ovako tanku kafu najvise volim !
Ovo mi je druga zena! ....... Treca bolan ...... Ja treca :456:
Vidi njemu sad naumpali makaroni.
Imate li vi Loze ? Aha....... Meni vise pive nedonosi !
Dok je "mali" pitao jednog nijemca mozgom iz glavuse (pazi scenarija u koji mi spontano upadnemo) na njegovo "vas is das" ? Mali ko iz topa " Bosnishe kavijar".

Jao bilo je takvih provala sto kaze Adi da zna Dzanko za nase avanture, nebi se odvajao od nas.
Zander koji je trebao doci na skup je imao belaj sa nevremenom koje je polupalo cijelu krajinu (i nas je zaobislo u sekundi).
Montana nakon povuci potegni ipak odustao u zadnji tren.
Steta propustili ste neponovljivi reality show. Sto nam rece zena iz granapa kad smo krenuli kuci "kako cemo mi sada bez vas" :mrgreen:
Sve u svemu jedva cekam kad ce se opet desiti neka avantura.
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la Seha » 09 sij 2011, 19:54

kenan_sa je napisao/la:Moj senade ove slike iz daljine me sje... pravo. Na momenat sam pomislio da je sa Sehom i Adijem Izet Fazlinovic ( Mustafa Nadarevic) (Slika br. 2. odozgo)
A to je nas TATA :456:
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la montana » 09 sij 2011, 20:44

Draga redakcijo!

Ucenik sam IIIc razreda i puno mi se svidja vasa emisija. Najljepse mi je ono sa prirodom i kad onaj gologuzi ciko ono nesto mlati, pa pusti onu ribu i kad se svi zajedno druzite uz hladnu pivkanu. <titinpionir>

Stvarno je prelijepa priroda, iako sam slike jos ljetos gledao, uzivao sam opet!

Bistro!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la @ldin » 09 sij 2011, 21:04

<championvanja> <flag>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la zlaja » 09 sij 2011, 21:43

Pravi ribarski godišnji odmor <flag> i veliš u Zlate kafa ko da je crnac noge opr"o :456:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la angler » 10 sij 2011, 06:08

Bog vam dao lijepo zdravlje sto mi razgaliste dan uz jutarnju kafu. Pored "bisera" definitivno je najatraktivniji musicar. A tek njegova kontra i crveni fishpond <championvanja>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la Seha » 10 sij 2011, 16:33

Znao sam ja da ce ovaj intermezzo rodju najvise prijati. ;) Ziv ti nama i zdrav bio
slika

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la masterbih » 10 sij 2011, 23:45

Prelijepa priroda <juma>

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Bistro BiH ekipa na Limu august 2010

Post Postao/la adi » 11 sij 2011, 13:00

a zaboravio si kako je Enko reko tati "gdje ti na ovu dvojicu ograjisa" <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaši video klipovi”