Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči!

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči!

Post Postao/la Kovach » 18 vel 2011, 04:22

Evo jedan video legende BiH, velikog čovjeka, Bosanca i Hercegovca, humaniste, umjetnika i glumca, narodski rečeno "ljudine" Josipa Pejakovića. Ovo je njegova monodrama "Priča o Bosni" koju sam poslusao 100 puta i svaki put se najezio. Uvijek sam se divio njegovim monodramama jer su napisane ono sto kazu "narodnim" jezikom, a svaka za sebe ima ogromnu umjetnicku vrijednost. Mnogi njegove monodrame porede sa pisanjem cuvenog Maka Dizdara ili Abdulaha Sidrana. Ova monodrama je nastala kao nastavak njegove cuvene monodrame "On meni nema bosne".

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nac9rmsdHik[/youtube]


Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči!

Post Postao/la kenan_sa » 18 vel 2011, 11:20

Kovach je napisao/la: Ovo je njegova monodrama "Priča o Bosni" koju sam poslusao 100 puta i svaki put se najezio.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Video klipovi sa neta”