Adrenalin

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adrenalin

Post Postao/la Seha » 22 vel 2012, 22:56

Ovaj je prosao u "bocu" :shock:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LEFCQRwj ... r_embedded#![/youtube]
slika


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la tare » 23 vel 2012, 00:48

Blago budalama :) :o

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la angler » 23 vel 2012, 04:43

Ote mi rijeci iz usta :shock:

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la besko » 23 vel 2012, 10:54

Ma, batina je iz raja izasla, a stap iz predsoblja raja! :D
Hvatajte se stapa, ali ovakvog <idila> , a ne <djed> :D ..ili kolica

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la Seha » 23 vel 2012, 14:34

Neznam meni je ovo u najmanju ruku impresivno ,a zna se da su ljudi oduvijek zeljeli letjeti poput ptice. Manogima se zelja ostvarila izumom ovih specijalnih odijela. Volio bi i ja probati al me strah da se nenavucem kao na motor. Meni malo treba :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oaMTSOI1 ... r_embedded#![/youtube]
slika


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la rusko » 23 vel 2012, 19:30

Neka Seha... drzi se ti motora... na motoru mozes i usporiti, pa zakociti, pa spustiti noge.... svasta nesto... ovdje ako prdnes u letu, turbulencija te razlijepi od stijene... <valjanjeodsmijeha>
slika slika

edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la edoA » 23 vel 2012, 19:47

Jako skakljivo. Ne znam, dal je taj adrenalin bas vrijedno toliki rizik, pa i po cjenu zivota...

Al mi je simpaticno, da su u pozadini pustili interview sa Bruce Lee :)

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la angler » 23 vel 2012, 20:11

Ja nekako ovim ljudima skidam kapu.
Par puta probao.....na Darivi :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SHArb3kK ... re=related[/youtube]

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la besko » 24 vel 2012, 01:58

angler je napisao/la:Ja nekako ovim ljudima skidam kapu.
Par puta probao.....na Darivi :mrgreen:
Probao sam i ja na Darivi... Sad si mi pokrenuo mastu gdje sam sve bio :mrgreen:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la rusko » 24 vel 2012, 15:37

sto je ta, kto je ta... Dariva, da prostis?
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la montana » 24 vel 2012, 20:30

Dariva, da prostis, jedna imade... Vidi, Dariva ti je jedan predio nadomak Sarajeva (1km) gdje se sastaju Moscanica i Miljacka, uzvodno od Sarajeva. Tu Sarajlije i Sarajke, kao i omladina koja u nasem gradu studira, sticu jako bitna zivotna iskustva. Prvi izleti sa izvidjacima, prvo pecanje i sapaca na glistu, prva pastrmka, prva kupanja i skokovi u vodu, prva cigara i piva, prve lekcije iz "anatomije", prva ljubavna iskustva, prva tugovanja... eeeh.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la angler » 24 vel 2012, 20:34

Ma na Darivu se penjao i kunto i panto, a nije zenska <oho> <valjanjeodsmijeha>

Jedna stijena u Sarajevu koja se koristi za sportsko penjanje i na nekim mjestima dosta zahtjevna.

slika

slika

Isto tako i Babin zub koji je u neposrednoj blizini. E na "babu" se nisam penjao <valjanjeodsmijeha>

slika

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la besko » 24 vel 2012, 20:40

montana je napisao/la:Dariva, da prostis, jedna imade... Vidi, Dariva ti je jedan predio nadomak Sarajeva (1km) gdje se sastaju Moscanica i Miljacka, uzvodno od Sarajeva. Tu Sarajlije i Sarajke, kao i omladina koja u nasem gradu studira, sticu jako bitna zivotna iskustva. Prvi izleti sa izvidjacima, prvo pecanje i sapaca na glistu, prva pastrmka, prva kupanja i skokovi u vodu, prva cigara i piva, prve lekcije iz "anatomije", prva ljubavna iskustva, prva tugovanja... eeeh.
E, o ovome "eeeh" sa kraja govorim rodjache i o "pokretanju maste"! :D

Dok se angler penjao po stijenama... <francuske_sobarice> :D

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adrenalin

Post Postao/la montana » 24 vel 2012, 20:44

... ima sa druge strane puteljak na ovu stijenu, da se ljudi ne pate penjuci se uz ove "kanafe", a i opasno je! <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Adrenalin

Post Postao/la angler » 24 vel 2012, 20:47

besko je napisao/la:
montana je napisao/la:Dariva, da prostis, jedna imade... Vidi, Dariva ti je jedan predio nadomak Sarajeva (1km) gdje se sastaju Moscanica i Miljacka, uzvodno od Sarajeva. Tu Sarajlije i Sarajke, kao i omladina koja u nasem gradu studira, sticu jako bitna zivotna iskustva. Prvi izleti sa izvidjacima, prvo pecanje i sapaca na glistu, prva pastrmka, prva kupanja i skokovi u vodu, prva cigara i piva, prve lekcije iz "anatomije", prva ljubavna iskustva, prva tugovanja... eeeh.
E, o ovome "eeeh" sa kraja govorim rodjache i o "pokretanju maste"! :D

Dok se angler penjao po stijenama... <francuske_sobarice> :D
Ovo je zadiranje u intimu <valjanjeodsmijeha>
montana je napisao/la:... ima sa druge strane puteljak na ovu stijenu, da se ljudi ne pate penjuci se uz ove "kanafe", a i opasno je! <jelmekotrazio>
Najcesce sam ih gledao dok se pentraju bas sa te pticije perspektive <jelmekotrazio>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Video klipovi sa neta”