Sarajevo

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
TovarisMB
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:04 lis 2013, 07:24
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sarajevo

Post Postao/la TovarisMB » 04 lis 2013, 18:50

Pozdrav!
Žena me vodi u Sarajevo na par dana. Mali izlet.
Uslov mi je,da ide i štap za varaličenje samnom.
GDJE SE MOŽE MALO PECAT U OKOLINI SARAJEVA???
GDJE SE MOŽE NABAVITI DOZVOLE???
Hvala na pomoči :)
BISTRO!

TovarisMB


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sarajevo

Post Postao/la Seha » 06 lis 2013, 13:00

Pozdrav tovaris dobices info cim naleti neko od raje koja varalicari u i oko Sarajeva. Bistro
slika

Avatar
Essien
Štela
Postovi:62
Pridružen/a:10 ruj 2012, 23:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sarajevo

Post Postao/la Essien » 06 lis 2013, 22:31

Pozdrav druze,

Sad trenutno ako planiras u Sarajevu da varalicaris mozda bi ti najbolje bilo gore da odes na Darivu, iznad brane na Miljackoj.
Napravljen je k'o neki revir, medjutim riba je izasla ja vjerujem iz tog revira, tako da imas pastrmke u tom podrucju u zavidnoj kolicini. Dozvoljen je samo flyfishing i varalicarenje. Dozvolu mislim da uzmes na vodi, ako zelis mogu ti nabaviti i broj od covjeka koji je tu ribocuvar pa vidi sa njim ako te sta interesuje. Dalje imas Zeljeznicu, tamo vec slabije ima riblje populacije za tu vrstu ribolova, ima klijena ali je sitan. Tu dozvole ne kupujes. Onda dio oko Hadzica tu je Zujevina, tu vec slabo znam, ali ima i tu terena finih, to vec drugi clanovi foruma bolje znaju od mene.
Imas i u samom centru grada, na Miljackoj tu sad trenutno ne znam kakvo je stanje, ali nije bas da se nesto covjek ocejfi jer svi znamo u kakvom je stanju Miljacka nazalost. To bi bilo to, kolege nek me nadopune. Ti pitaj ako te jos sta interesuje. ;)

Bistro !

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sarajevo

Post Postao/la svirac » 10 lis 2013, 20:09

Mala napomena ... pastrmka sada ljubuje .. pa je ne treba dirati. Dakle od 01.10.2013. je zabrana na vecini pastrmskih voda, ... a za revire treba nazvati i pitati.

Pozdrav
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
AdmirS
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:13 kol 2011, 17:07
Lokacija:Hadzici
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sarajevo

Post Postao/la AdmirS » 13 lis 2013, 00:24

Donesena je odluka da na ribolovnoj stazi Bentbasa nece biti lovostaja. Znaci samo na ribolovnoj stazi. Ostatak rijeke je pod zabranom do 01.03.2014. god.

Bisto !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarski tereni”