Ugar

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
OSX
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:26 ruj 2006, 14:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ugar

Post Postao/la OSX » 26 vel 2008, 12:34

Zanima me da li je neko lovio na dijelu Ugra u federalnom dijelu??? dakle ne u reviru, nego u gornjem dijelu??


Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: Ugar

Post Postao/la DinGo » 26 vel 2008, 13:13

veoma poznat po poskocima (zmije) zato ako krenes sa oprezom

fuXa
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:01 lis 2016, 10:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ugar

Post Postao/la fuXa » 30 stu 2016, 10:48

DinGo je napisao/la:veoma poznat po poskocima (zmije) zato ako krenes sa oprezom
juce mi rece drug Ugar rijeka ima dosta pastrmke , ja se zagrija da idem i sada kada ti rece ima dosta poskoka ..... uf :oops: :?

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Ugar

Post Postao/la tommylee » 30 stu 2016, 15:15

Par slojeva čarapa vunene pod obavezno i dobre čizme!
Mene je jeidni strah od zmija da se ljeti ne penju po drveću!
Samo jednom mi je poskok bio iza leđa na nekom drvetu se sunčao.
Ali sam ga uočio odmah čak sam negdje i fotku imao.

fuXa
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:01 lis 2016, 10:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ugar

Post Postao/la fuXa » 30 stu 2016, 16:32

tommylee je napisao/la:Par slojeva čarapa vunene pod obavezno i dobre čizme!
Mene je jeidni strah od zmija da se ljeti ne penju po drveću!
Samo jednom mi je poskok bio iza leđa na nekom drvetu se sunčao.
Ali sam ga uočio odmah čak sam negdje i fotku imao.
ne volim zmije nikako ...
jeli ima pastrmke na rijeci Ugar ili je to prica cula kazala , ko moze da mi potvrdi ... hvala unaprijed


Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ugar

Post Postao/la Klenolovac » 30 stu 2016, 19:53

Šta će ti sad pastrmka? Ja sam lovio na dva mjesta i oba su nula bodova. Prvo je par kilometara ušća. Nema pastrmke ali barem ima vode. Drugo je bilo usputno stajanje na i lov pored puta kad smo išli preko Vlašića na Lašvu. Tu ima pastrmki(ca) ali nema vode :grin: Ribice sve ispod 20 cm, grehota je to i nabadati bez obzira na puštanje...

Interesantno da se ljudi boje zmija a ne boje medvjeda. :mrgreen:
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”