Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:
Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Post Postao/la DinGo » 16 ožu 2008, 00:38

Rijeka Vrbas je izazov za svakog ribolovca.
Ova rijeka u sebi krije mnoge riblje vrste, ali je nepredvidljiva po pitanju ulova na potezu od D.Vakufa do Jajca.
Slike su u selu Bravnice kod Jajca gdje je poznati zimovnik skobalja.

slika
slika
slika
slika


Rama 1
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:14 ožu 2007, 19:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Post Postao/la Rama 1 » 17 ožu 2008, 11:55

Prolazio sam vise tim putem D.Vakuf - Jajce i kanim vec 2-3 godine da posjetim Vrbas na tom potezu, planiram varalicariti pastrmku pa me zivo interesuje kakva je situacija i konkretno gdje varalicariti istu.
Svaka informacija bih dobro dosla,


BISTRO

Ps: Jah i ovaj dio G.Vakuf- Bugojno -D.Vakuf nikad bio a vjerujem posto je gornji dio da bih se lijepo varal. pastrmka i da ima dobrih terena tako da kao i za gore svaka info. je zlata vrijedna.
samo mislim da bih gore moglo mina biti :?:

Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Post Postao/la DinGo » 17 ožu 2008, 13:48

vecinom lovim u Vincu i u Bravnicama, mada sam u nekoliko navrata lovio i blize d.Vakufu
Pastrmke cesto bude uglavnom rano ujutro, a kod Vinca je moj kolega zakacio mladicu ali laganim priborom (koja je to frka bila :D )
U Vincu ima mjesto "kod sadrvana" mi to zovemo i tu je jako dobar teren.

Rama 1
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:14 ožu 2007, 19:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Post Postao/la Rama 1 » 24 ožu 2008, 14:33

Hvala drug za info,


Bistro

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Rijeka Vrbas - Bravnice kod Jajca

Post Postao/la diver » 24 ožu 2008, 18:21

Jedna od najljepsih ali nazalost i jena od najprljavijih rijeka u nasoj zemlji :oops: :cry:
Zalosno kao da se sav otpad baca u rijeku ,kao da nepostoje komunalne sluzbe ......
Neka se niko neuvrijedi meni cistoca rijeke govori jako mnogo i o ljudima koji tu zive :roll:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”