Sava (Gramos)

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sava (Gramos)

Post Postao/la adem93 » 14 ruj 2009, 20:37

Sorry sto napadam sa temama ali evo jos jedna ako moze.
Mjesto je na Savi tacnije nekoliko kilometara prije Bijeljine nalazi se jedna sljunkara Gramos dali je nekad neko lovio na tom mjestu i kakva riba je pretezno ja sam dobio par mrena oko 1 kg vidim ima mrene soma dali je neko lovio tu i kad ide ponovo ..A dali ima kakvo mjesto u blizini bolje heheh .pozzz

B i s t r o


mehmed
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:10 tra 2010, 10:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la mehmed » 13 tra 2010, 21:55

prije svega da pozdravim sve ćlanove ovog foruma ..slućajno naletih na ovu temu pa de se ukljućim .. taćno znam o kojem se mjestu radi ,, gramos se nalazi na samom izlazu iz brčkog prema bijeljini . , mjesto je dobro samo kad je mal vodostaj, znaći kad se pojavi ostrvo bar pola metra . šta se lovi . ogromne plotice na travu ,mrena, škobalj a može se i varalićarit .paziti na mine ..... znaći, parkirati na šljunkari pa samo stazom do vode

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la zlaja » 13 tra 2010, 22:24

Pozdrav Meša,dobrodošao na forum,da li je počela sezona bucova na Savi?

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la ruba » 13 tra 2010, 22:47

dobro dosao meho na forum,nadam se da ce i tvoje iskustvo sa vode pomoci nekom od nas jer svako od nas ima neko drugo iskustvo u ribolovu a i inace?kao sto zlaja kaze jel pocela sezona bucova na savi?mozda se i doveze koji od nas malo na savu da varalicarimo,ja bih rado dosao?bistro
Ruba Vobleri

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la angler » 14 tra 2010, 11:01

I da musicarimo, i da musicarimo <jelmekotrazio>

Pozdrav i dobro dosao Mesha na forum <championvanja>


mehmed
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:10 tra 2010, 10:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la mehmed » 14 tra 2010, 22:24

hvala na dobrodošlici .. ove godine još ništa nije poćelo,.sava sad raste sad opada . izlila u hrvatskupa riba nikako da se vrati u korito . treba opasti najmanje 5metara da se može varalićariti. kod nas kad radi , radi sva riba pa ne znaš šta bi pecao . ljeti većinom varalićarim, .najviše oko mostova i na gramosu . mislim da bi se moglo i mušićarit .pogotovo na gramosu. tu je voda izuzetno jaka . mjesto puno krupne mrene,plotice,škobalja , dunavca, soma smuđa . ne bi bilo loše mušićaritako budete dolazili javite se pa ću pomoći koliko mogu
pravo vrijeme -- županja -- sve ispod -100

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la adem93 » 23 tra 2010, 21:30

EEE ozivjela mi tema !!!neka neka

Mjesto je super prosle godine na savi tacnije ispod sljunkare gramos bio sam preko noci taj dan smo otisli na drinu iznad usca i pecali ali brodici se uzvrtili puni kupaca i mi paf na savu (gramos).
Mjesto je puno ribe vodostaj je bio iznad mo fino vatricu nalozili joj milion je komaraca ali riba ne radi ,dubinci zabaceni na njima su zvona i ampule naoruzani do zuba cekamo kad oko 11 sati onako malo vidise mrena neka oko 2 kg na moj stap joj reko dobro je da nas nesto obraduje ali lax koji sam kupio taj dan u Bijeljini je bio pre los nisam skontao do tad i izvukao je tamam prijatelj nosi meredov kad puce ode mi mrenica ...

Bila je neka manja brodica usidrena dodjose 2 lika sa camcom odose na Hrvasku stranu da varilicare oko 17 sati daj dan kad nose 7-8 komada mrenica po nekih 3-4 kg ono pravo bas !!!


Ribe ima samo malo upratiti i extra mislim da bolje se prodje varalicarenjem nego dubincima heheeh.pozdrav i BISTRO na Gramosu

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sava (Gramos)

Post Postao/la adem93 » 26 tra 2010, 10:18

Znali neko kakvo je stanje ovi dana dali se isplati malo otici ????

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”