camp priroda musicarenje

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
camp priroda musicarenje

Post Postao/la mokeSA » 06 kol 2015, 08:59

Jeli neko za kakav dogovor i ako ima mogucnosti da se ode jedno 5/6 dana u neki ribolov negdje i gdje bi se to moglo u opste, zategnut satore logistika na nivou, stapovi, voda, mozak odmoriti...po mogucnosti da se izbjegnu komercijalne vode pa neka i nema ribe ko u revirima bitno je da se covjek vrati malo u normalu...Nisam se vodom naseto ima deset godina, sve nesto tamo vamo, po revirima trljaj nema duse ono :? ..prijedlozi, sugestije, kud, sta, gdje, kako, itd...Bistro.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: camp priroda musicarenje

Post Postao/la Seha » 11 kol 2015, 12:21

Eto te ko i ja.. I meni jedino totalna vukojebina moze napuniti baterije.. Ja nisam dole ako nadjes "pacijente" moj vam je savjet Lim i samo Lim.. Postavite kamp kao mi u blizini Strgacine pa volja vam uzvodno na rijeku musicarenje plovak ili tu oko strgacine dubinski, plovak, varalicarenje. Po meni a nahadao sam se sirom BiH jedina prava destinacija za raju zeljnu prave avanture u netaknutoj prirodi.
I granap vam je tu pred nosom tako da nema da nema, moze samo da nestane :) .
slika

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: camp priroda musicarenje

Post Postao/la mokeSA » 26 kol 2015, 14:36

slijedece godine Abd..ove nekom bi bilo dosta dok je ziv ali meni nije to to..cim vidis dva ribara jos na vodi nista nula bodova...samo Vidra dolazi u obzir...Znaci LIM... :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”