Jezero "Kop" Sicki Brod

Moderator/ica:emin

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 17 tra 2010, 08:37

Kad nas handre oni koji su na vlasti onda je jedini nacin da se branimo koristeci njihova sredstva... ZAKONSKE ODREDBE...

Peticije imaju svoju moc jer predstavljaju volju gradjana...

Iako bi mi svi zeljeli da to rijesimo "tradicionalno", revolucijom bi samo doslo do toga da bi politicari i medija zakukali, nas ocrnili, murija bi opkolila jezero i oni bi automatski dobili ono sto su trazili... i nikad vise ne bi bilo sanse ni da se kaze "bili smo u pravu"... a kamoli da se zadrzi danasnje stanje.

Zato, sto vise potpisa jer oni predstavljaju demokratsku volju naroda i otvaraju vrata za borbu... Bilo bi dobro naci i nekog pravnika koji moze da vodi ev. procese, i koji ce nam dati savjet kojim redosljedom da se borimo (pravna procedura)...

a poslije kad pobijedimo, onda ce se lopovi sami udarati <sjetise>

...do tada, pamet u glavu! <djed>
slika slika


Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la adem93 » 17 tra 2010, 21:59

Pa ajde da napravimo peticiju neku ?
ako roko nije i to probo .hehe sala

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 17 tra 2010, 22:17

rusko imas zeleno i sava ostala svjetla da pokusas zakonskim putem pomoc jarane ja hodam oko ovih lokalnih mjesnih zajednica dizem povjerenike da zakonski rok ispostuju i napisu da su protiv javne rasprave koja je bila.... na bistro bih imas sve ove klipove i sve sto treba ovaj dokumenat iz ovog netehnickog sranja je dokaz sta hoce da urade to je prvi puta da sam dobio pisani dokumenat o njihovim namjerama ja te namjere sam znao prije 10 godina u ovom filmu je to pojasnjeno al ko sam ja budala koji ce ici do kraja na bilo koji normalan nacin ,trazim jedan podatak koji moze jezero spasit sigurno i ja sam ga probao kao pitanje postavit tad su svi uvazeni prestali pricat jer nisu znali odgovor neznam ni ja al znam da ako nađem podatak koji tacno propisuje u EU, pa cak i kod nas KOLIKO SE MOZE U KVADRATNOM KILOMETRU NARUSITI ZIVOTNI PROSTOR U PROCENTIMA A DA NA TOM KILOMETRU I U KOJOJ MJERI BUDE STANOVNISTVO ,,,ovo je kljucno zakonsko pitanje a ja taj podatak trazim dugo ,znaci u jednom kvadratnom kilometru moze se na seliti lupam 300 ljudi oranice moze bit 30 posto sume 20 ,i tako dalje ako ima neka zakonska norama sve smo rjesili ,zbog toga sto je oko sickog 60 posto sljaka 20 posto termoelektrana 10 posto rudnik 5 posto ostali siporeks 5 pumpi benzinski jala i stanovniostvo ,svi parametri su poremećeni te podatke ne mogu da nađem i koliko se jedno odlagaliste moze postavit od drugog i od naseljenih mjesta ..to su prava pitanja za sud i sve ostalo ...eto rusko ako ima ko jos koji prijedlog samo nek salje i televizijama i svima ,,,mislim da su sad stvarno zapeli ...

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 17 tra 2010, 22:20

ja ovde pokusavam jos da organizujem novu raspravu sa njima u prostorijama mz ,i tu cu im javno zaprjetit da ce mo od kuce do kuce potpisivat peticiju ,,i sve do obustave izlaska iz fabrike ,,,

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 18 tra 2010, 09:53

OK... ovako, ja upravo pravim Facebook grupu... u prvu ruku ce biti jednostavno izdanje jer sam tanak sa vremenom pa cu ubaciti osnovnu informaciju kako bi se grupa startala sto prije. Dozvolicu svim clanovima grupe da regulisu njen sastav, tako da ce svi moci dodati slike, komentare, videa i ostalo i time dopuniti sadrzaj grupe.

Evo adrese, i gledajte da distribuirate dalje informaciju svim frendovima i u naslovu napisite da je rijec o peticiji:

http://www.facebook.com/group.php?gid=110010499036728

Imena svih potpisnika (clanova grupe i ostalih) peticije cemo uredno objaviti na jednom sajtu (kojeg cu skontati najkasnije do utorka)...

Eh za taj sajt (a i za grupu) bi trebalo osmisliti tekst peticije... Pa bih zamolio nekog ko je dobro upucen u stanje da skonta desetak redova tipa "Kao potpisnik ove peticije izrazavam zelju i podrsku za ostvarenje sljedecih stavova i ciljeva: 1...2..." i tako dalje stavku po stavku... i na kraju "dajem punomoc udruzenju Kop Sicki Brod (ili kako se vec precizno naziva) da koristi moj glas/potpis za rad pri ostvarenju gore navedenih ciljeva".

Poslacu mejl nekome ko radi sa ekoloskim pitanjima ovdje u Svedskoj i pitati vezano za ovo sto je Roko naveo - o pravilima zagadjivanja naspram broja stanovnika itd na EU nivou. (Roko, samo javi sta ti jos treba oko EU-pravila, sve bi to trebalo biti dostupno).

Treba ispitati sta je potrebno da se podigne javna rasprava, odnosno koliko potpisa peticije nam treba da se suprostavimo planovima.... Imamo li pravnika medju clanovima? Ako ne, valja potraziti nekoga da se raspitamo... ako kosta, skupice se i ta crkavica...
slika slika


roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 18 tra 2010, 21:56

sve si vec rekao ,i sve je ok sad idemo u akciju ja sam ove potjerao da se u datom roku odgovori a samim time dobijamo javnu raspravu kako treba ,,,a onda do tad treba pronaci odgovore na ta pitanja ostalo ce mo u hodu ,,za peticiju ima tekst i vec je bila zna senad to sve oko toga pa ako hhoces mozes ga kontaktirat ....

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 20 tra 2010, 15:21

slika
slika
EVO SAD JE MALO JASNIJE KAKO CE SE TOI IZVEST

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 20 tra 2010, 15:26

Roko ubaci ovo i na Facebook...

ispravka, upravo sam vidio da si stavio... samo prebacicu ih i kao album fotografija, da ostanu za stalno vidljive, onako ce nestati kako se pisu komentari... vec smo na 306 potpisa <championvanja>
slika slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 22 tra 2010, 20:27

http://www.tuzla-x.ba/index.php?option= ... Itemid=175
gledeaj rusko lika .hahah joj načelniče kad se jos koji pojavi gotovo je ...danas sam licno vidio kompjuterski obojenu kartu sljakista u 3D verziji tacno je ono na mapi sto smo nacrtali ,,

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 23 tra 2010, 08:21

Ovo je odlicno, vidio sam to na brzinu juce na Facebooku... medija kad krene da gazi, melje sve na svom putu ;-)

Ganjam informaciju o EU pravilima o zagadjivanju, u ponedjeljak cu sresti tipa koji radi s tim pitanjima za juznu Svedsku, javio mi se mejlom, kaze zanima ga nasa akcija pa ce pregledati pravilnike... mozda nesto kvalitetno iskopa...
slika slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 24 tra 2010, 00:17

JES IMA NAS MALO AL SMO DOBRO RASPOREĐENI ....HAHAHAH JOS CE ONI ZVATI KAO PROSLI PUTA DOBILI SMO PORUKU DA MALO POPUSTIMO ...OVAJ PUT IDEMO DO KRAJA ..NAS IL NJIH

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la rusko » 26 tra 2010, 18:18

nista od danasnjeg susreta.... tip se razbolio pa nije mogao doci, ali ce mi se javiti cim ozdravi...
slika slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 26 tra 2010, 22:14

ok samo da javim da je poslato preporuceno ,nase reagovanje u deset stranica sa obrazlozenim svim pojedinacnim prekrsajjima po zakonu o zastiti okolisa pa po zakonu o zastiti voda pa jos je toga dokumentirano i gospodi odgovoreno kao i trazimo da se nova javna rasprava odrzi direktno u mz,,,

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zajko » 27 tra 2010, 22:23

bistro roko jarane zelim ti puno snage da se mozes boriti sa svim ovim silnim problemoma koje stvaraju da ih nazovem ljudi,imas podrsku pd sve normalne raje sa foruma

mirza22
Đinđi-rinđi
Postovi:58
Pridružen/a:16 tra 2009, 17:25
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la mirza22 » 05 svi 2010, 14:25

bistro svima.
malo da se i ja javim.j.....ga, obaveze, krediti, guta (ko zna), itd, al naslo se vremena da se malo zabaci.jedan vikend uz par bipova i kidanje al ovaj vikend je bio kolko tolko uspjesan.
3 maja smo feeder i ja posjetili jezero KOP Šićki Brod.poranili smo al da valja, po mraku se raspakovali, cim je svanulo zabacili.feeder inace ne pije.ocekivao sam da ce makar nesto od alkohola ponjet ako nista radi mene al nema sanse da se to moze desit.
u jakni sam nasao dvije pive i vec u 4 i 30 smo nazdravili.
i ukratko u 6 i 20 prvi udarac i dobar komad 11,300 kg.
nakon toga slijedeci udarac u 19 i 30, feederu spadaju gace (j....ga stomak, haman od pive jer on ne pije), daje se kontra, borba traje 40tak sekundi, desna ruka drzi stap, lijeva gace, pa malo stap pa gace pa ovo , pa ono i spade.
uglavnom jedan fin provod, sa dva uzimanja sto za ovo jezero i nije tako lose, jer voda je bas bila bistra taj dan, a zabačaji ne tako daleko. malo ksnije su nam se pridruzili i Roka sa sincinom kao i Dariola i Džami.
evo i nekoliko slika i nadam se da ce uskoro da ih bude jos.
BISTRO!!!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”